Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 41 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 ... LastLast
Results 681 to 700 of 802

Thread: PSN Games!

  1. #681 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Imi place cand toata lumea ameninta doar ca sa se lipeasca de ceva bani. Degeaba isi bat ei gura de pomana, nu isi permit sa abandoneze Sony si sa mearga doar pe Xbox de exemplu. Nu degeaba jocurile exclusive sunt extrem de rare.

  2. #682 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Uite ca eu "imi permit" sa abandonez ps3-ul chiar din pozitia mea de fan sony. Adica cum domnule, vine E3-ul si noi n-avem network? Da-l incolo de amatorism!

  3. #683 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Imi place cand toata lumea ameninta doar ca sa se lipeasca de ceva bani. Degeaba isi bat ei gura de pomana, nu isi permit sa abandoneze Sony si sa mearga doar pe Xbox de exemplu. Nu degeaba jocurile exclusive sunt extrem de rare.
    Nu mi s-a parut ca oamenii au amenintat , doar si-au spus si ei necazul si supararea . Gandeste-te ca ai avea un magazin , vine primaru si baga picamerele si buldozerele pe strada ta sa traga conducte de apa si de gaze , 2 luni (sa zicem ) se inchide circulatia si traficul pietonal pe strada respectiva . Practic ti-au inchis magazinul . NU te-ai oftica asa putin ?

    ---------- Post added 12-05-2011 at 12:22 PM ----------

    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Uite ca eu "imi permit" sa abandonez ps3-ul chiar din pozitia mea de fan sony. Adica cum domnule, vine E3-ul si noi n-avem network? Da-l incolo de amatorism!
    Te inteleg perfect

  4. #684 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Da, ii inteleg ca pierd bani multi datorita problemei actuale, dar daca renunta la PSN or sa piarda si mai multi, iar amenintarile lor sunt speculative.

    Originally Posted by kkkotto07
    Uite ca eu "imi permit" sa abandonez ps3-ul chiar din pozitia mea de fan sony. Adica cum domnule, vine E3-ul si noi n-avem network? Da-l incolo de amatorism!
    Eu vorbeam de developeri, nu de useri, oricine isi permite sa vanda PS3-ul si sa isi cumpere Xbox. Nu te tine nimeni legat de PS3.

  5. #685 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Da, ii inteleg ca pierd bani multi datorita problemei actuale, dar daca renunta la PSN or sa piarda si mai multi, iar amenintarile lor sunt speculative.
    Dylan Cuthbert nu cred ca se referea la faptul ca nu vor mai face jocuri de PS3, ci ca Sony va pierde exclusivitatea lor. Facand jocuri pe mai multe platforme, developerii vor castiga mai multi bani.

  6. #686 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Dylan Cuthbert nu cred ca se referea la faptul ca nu vor mai face jocuri de PS3, ci ca Sony va pierde exclusivitatea lor. Facand jocuri pe mai multe platforme, developerii vor castiga mai multi bani.
    Da, la asta nu m-am gandit. Dar avand in vedere ca studio-ul ala al lui face numai jocuri Indie nu cred ca e mare pierdere pentru Sony.

  7. #687 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    daca va bucurati ca s-a lansat FF V pe PS3/PSP uite ca acum se va lansa si FF VI (considerat ca fiind cel mai bun FF din serie de unii oameni (chiar mai bun decat FF VII) ).
    Final Fantasy VI Marches its Army to the PlayStation 3 | PlayStation LifeStyle
    When it comes to role-playing games, nobody does it better than Final Fantasy, or at least sales numbers indicate such. There have now been dozens of releases in the franchise, several of which have garnered massive critical acclaim. While Final Fantasy VII has managed the bulk of attention, many RPG veterans would argue that Final Fantasy VI (originally known as FF III in the U.S) is the most unforgettable of the series. Now that remarkable experience has found its way to the PlayStation 3.
    Final Fantasy VI has officially arrived on the European PlayStation Store. Key word: European. No other territories have received the legendary game on their store quite yet, but they will likely follow suit. The game is currently available for the price of �7.99 / €9.99, which equates to about $13-$14 U.S Dollars, and can be played on both the PS3 and PSP.
    It is worth noting that this is the 1999 re-release which arrived on the PlayStation One, and not the antiqued original, which means it includes FMVs, a gallery, and more.

  8. #688 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    A cumparat cineva Outland? Ma intereseaza sa stiu daca devine la fel de dificil ca Ikaruga dupa un timp (fiind inspirat din mecanica jocului respectiv).

  9. #689 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Diesel, nu l-am luat dar am vazut un trailer si pare foarte tare.

    La ce pret e ca ma cam bate gandul sa-l iau

  10. #690 SP
    Member bartonn's Avatar
    Si pe mine ma bate gandul sa il cumpar.Am jucat demo-ul si e misto.Poate dupa 15-16 il baga la PS + cu 25%(sau poate 40%) reducere.

  11. #691 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Si mie mi-a placut demoul. Intrebam comparativ cu Ikaruga pentru ca ala e considerat unul dintre cele mai grele jocuri everrrr si nu stiu daca am nervii necesari sa joc ceva nici macar jumatate din dificultatea pe care o are Ikaruga



    Mecanica bicolora din care s-a inspirat Outland.

  12. #692 SP
    Member bartonn's Avatar
    Nu cred ca e asa de greu cum e Ikaruga.Oricum eu il cumpar dupa 15-16.

  13. #693 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Braid la ofertă specială pe US Store (pt. membrii Plus): doar $3.75.
    Dacă nu aţi apucat �ncă să-l jucaţi, acum este momentul.

  14. #694 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    A cumparat cineva Outland? Ma intereseaza sa stiu daca devine la fel de dificil ca Ikaruga dupa un timp (fiind inspirat din mecanica jocului respectiv).
    L-as lua si eu dar sincer nu am chef sa cumpar un psn card de 20 lire pt un joc de 7 lire. Sony a pierdut mult blocand userii din tarile fara psn store sa cumpere direct prin credit carduri. Luam jocuri destul de des de pe psn store cand puteam face cumparaturi cu cc-ul, de cand cu blocarea am luat doar un singur joc.

  15. #695 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Eu de asta cumpar mai mult de pe PSN US, ca pot lua carduri de 10 dolari.

  16. #696 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pe psn usa nu a aparut Outland daca stiu bine , nu?

  17. #697 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Ba a apărut ieri, costă 10 para.

  18. #698 SP
    Member bartonn's Avatar
    Am cumparat aseara Outland.E dragut jocu.Nu e greu deloc.Inca nu am gasit pe nimeni online sa pot face un Challenge.
    Daca il mai cumpara cineva si vrea sa facem un challenge arena sa imi spuna.

  19. #699 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    daca e cineva interesat de magic duels of the planeswalkers add toghy23,mi se pare ft interesant jocul,urmeaza versiunea de 2012 si outland

  20. #700 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 41 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. Movies vs Games sau Movies & Games By ony81 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2014, 14:17
  2. XBLA/PSN/VC Games By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 50 Last Post: 24-03-2011, 09:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts