Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 22 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 422

Thread: Romanian Strategic Alliance [RSA-] - Killzone 3 Clan

  1. #201 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Barvo baieti daca iati batutu pe KoR dar nu stiu daca a jucat "prima echipa".oricum e nesimtita faza cu bodycount,toti fac asa!Eu zis sa facem un email la KZ,dar pe site nu au niciun email...
    1.Poti sa le trimiti e-mail aici: Killzone.com, dai pe butonul de langa semnul intrebarii intr-un patrat.
    2.Da, erau prima echipa deoarece ne-au provocat si la un challenge si tot aceeas baieti erau, dar i-am batut si acolo.

  2. #202 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by ciprianoss View Post
    In seara aceasta am jucat un turnament de 120 valor, primul meci a fost cu KoR (Kings of Resurrection) pe care i-am batut cu 5-2 iar cel de-al doilea meci cu niste spanioli care au dus la search and retrieve un obiectiv mai mult ca noi iar dupa aceea s-au ascuns cu el in baza, ne-au batut la assasination-ul nostru si la capture & hold, noi i-am batut la bomba noastra, bomba lor si assasination-ul lor, scorul era 3-3 si mai ramasese body count, la care au omorat unul din noi si s-au sinucit toti trei, asta e valor facut pe necinste.
    In continuare aveti replay-ul in caz ca n-ati inteles rezumatul: Killzone.com

    PS: la sfarsit imi aduc aminte de Clumunari: Mecanon, CHUPAMELA!!!
    PPS: nu, nu am somn

    Felicitari,e un clan destul de bun.Am jucat si noi un meci cu ei si i-am batut cu 4-3,chiar daca conduceam cu 3-1.

  3. #203 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu le-am dat report ieri celor trei "playeri" si va sfatuiesc si pe voi sa procedati la fel cand va gasiti asemenea situatii pentru a scapa de astfel de specimene, care pur si simplu strica frumusetea jocului.

    KoR de fiecare data a jucat cu aceeasi echipa contra noastra si anume: Drazmond, vapour94 si BBAM. Sunt sigur ca primii doi fac parte din echipa lor de baza deoarece joaca excelent.

  4. #204 SP
    Member Imouthes's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    AndRewqp scopul de a face parte dintr-un clan este sa joci cu membrii clanului atunci cand se organizeaza intalniri pe server sau clan meciuri,binenteles daca esti disponibil.Si tind sa cred ca in seara asta erai disp.fiindca team vazut online jucand GTA4.Am dori si noi sa te cunoastem sa jucam ceva meciuri impreuna,nu conteaza ca esti incepator sau ca nu ai casca,toti au inceput de undeva.Parca chiar tu ziceai ca ai nevoie de antrenament,well cel mai simplu mod de a face antrenament este sa joci cu noi cand facem servere,daca ai timp si chef binenteles
    Ai punctat corect. Sincer sa fiu imi doresc un clan de jucatori activi, am vazut ca multi din clanul nostru si din RSA nu mai joaca, poate ne restrangem un pic si aducem si echipa activa ce a ramas din RSA - 1-2 membri (ex. ciprianooss). Sper sa nu deranjez pe nimeni cu aceasta propunere, oricum cei care joaca foarte rar vor fi bineveniti intotdeauna in sesiunile pe care noi le facem seara. Am sa postez acest mesaj si pe topicul deschis de RSA, ca o invitatie oficiala spre membrii activi din clan ...

  5. #205 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nici nu e nevoie de mai multi membrii activi, pt ca oricum, din cate am observat, majoritatea meciurilor se dau intre 1vs1, 2vs2 sau 3vs3. Avand in vedere ca noul val de jocuri e pe vine, iar "perioada de glorie" a KZ2 s-a cam dus, e si normal sa ramana in joc cei mai activi membri, cei mai buni sau cei pasionati de joc. RSA e destul de activ, Clumunari sau Renegade organizeaza aproape zilnic meciuri. Nu stiu de ce nu a rezistat foarte mult fenomenul KZ2 la noi, pt. ca prin alte parti, inca se organizeaza meciuri in draci. De exemplu, fratele a fost invitat sa faca parte din "echipa oficiala" a Spaniei in "campionatul international".

  6. #206 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Nici nu e nevoie de mai multi membrii activi, pt ca oricum, din cate am observat, majoritatea meciurilor se dau intre 1vs1, 2vs2 sau 3vs3. Avand in vedere ca noul val de jocuri e pe vine, iar "perioada de glorie" a KZ2 s-a cam dus, e si normal sa ramana in joc cei mai activi membri, cei mai buni sau cei pasionati de joc. RSA e destul de activ, Clumunari sau Renegade organizeaza aproape zilnic meciuri. Nu stiu de ce nu a rezistat foarte mult fenomenul KZ2 la noi, pt. ca prin alte parti, inca se organizeaza meciuri in draci. De exemplu, fratele a fost invitat sa faca parte din "echipa oficiala" a Spaniei in "campionatul international".
    Wow, avem si noi o echipa oficiala pentru Romania? Ar fi foarte tare sa jucam la un campionat international , sa fim selectati

  7. #207 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    @SeikQ: De cand e plecat Clumunari nu am mai facut niciun meci (vreo 2 saptamani), si eu am fost invitat de clanurile nr. 2 si 14 in lume, dar am refuzat, oricum cu engleza mea pocita...
    @k1du: Tu chiar ai o imaginatie bogata...

  8. #208 SP
    Member Painkiller's Avatar
    daca nu suntem pe harta sony nu prea vad cum am putea sa avem echipa la vreun joc.

  9. #209 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Si eu am fost invitat de obama la casa alba, normal ca daca joci non-stop te vad cu 3 stele rosu normal, si pe mine m-au invitat unii care i-am batut ieri intr-un turneu(sapt trecuta cand eram rosu) si in legatura cu echipa... sa stii ca se poate doar ca nu intereaseaza pe nimeni si sunt cateva clanuri in Romania, cele care sunt si pe forum : DMC, RSA, RTAC.

  10. #210 SP
    Member Painkiller's Avatar
    mie nu mi-a placut jocu si nu stiu care e situatia. daca sunt clanuri ati putea sa va faceti o echipa. eu nu am vazut nimic de vreun campionat.

  11. #211 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Daca vreti sa jucati serios si la un nivel inalt va faceti echipa si va inscrieti aici: Killzone 2 for PlayStation 3 (PS3) - Killzone 2 PlayStation 3 Game Ladders, Tournaments

  12. #212 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Echipa oficiala, este formata de un moderator de pe forumul oficial PSN al fiecarei tari. cum Romania inca nu are PSN, nu prea vad cum s-ar putea inscrie si Romania.
    @ciprianoss - Clumunari o sa se intoarca de maine sau luni. a fost plecat in vacanta

  13. #213 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Ce ziceti dragi colegi de suferinta de un mic comeback? Cateva jocuri in weekendul acesta sa ne reaminteasca de hype-ul ce a insemnat si inseamna KILLZONE 2? I miss this game, for it's looks and gameplay renegade? focus? rasko? andrei? all the others ce ziceti?

  14. #214 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    I'm in!

  15. #215 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Un meci contra DMC?

  16. #216 SP
    Member caine_rau's Avatar
    daca vreti poate facem un rsa vs dmc.
    ce ziceti?

    ---------- Post added 04-12-2009 at 11:32 AM ----------

    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Un meci contra DMC?
    sa dea dracii
    cred ca am postat amandoi in acelasi timp

  17. #217 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    say sambata seara? Cel mai bine totusi cred ca ar fi duminica...

  18. #218 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    V-am trimis un challenge pt duminica,la 22:00,6vs6,phyrus,1000 valor.

  19. #219 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    deci cati suntem pana acum? (cate un thanks cei care joaca)

  20. #220 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Hai sa dam mana cu mana toti RSA-rii din comuna... Invie. INVIE! INVIEEEE!!!
    /nerd rage

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 22 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Romanian Tactic Assault Clan [RTAC] ! By DJ_Andrei in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 20 Last Post: 29-08-2009, 22:24
  3. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  4. Console Games prezinta RSA Killzone 2 Clan By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 04-03-2009, 17:24
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts