Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 16 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 307

Thread: Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan

  1. #201 SP
    Junior Member Derekgl's Avatar
    ...pai vreu si eu sa joc! Cand?

  2. #202 SP
    Member ramusg's Avatar
    Sefu' eu am jucat dar am zis sa nu te mai incurc . Daca ai nevoie de unul care sa-ti duca ranita ma ofer voluntar.

  3. #203 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Derekgl View Post
    ...pai vreu si eu sa joc! Cand?
    Noi jucam in fiecare seara. Iti dau eu mesaj/telefon cand mai jucam.

  4. #204 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cei care vor sa joace seara de seara,sa bage PSN id-ul lui enthroll sau al celor care fac servere seara...se joaca in fiecare seara si nu trebuie neaparat sa joci numai cu clanul tau puteti intra si cu noi DMC-ul,si istrategie a jucat aseara.

  5. #205 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu la online members am in 99% din cazuri 0.

    Am uitat sa mentionez ca azi l-am batut pe locul 38 in leaderboard!

  6. #206 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Hmph...e destul de buna chestia cu 'one man army' dar sigur o sa mai ai nevoie si de ceva ajutoare.Ma bag chiar vreau sa joc niste meciuri cu tine(istrategie).Let's do this.

  7. #207 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pana acum raman in clan: eu, Recs, Tavitzu, mister_juice, Derekgl, ramusg si DJ_Andrei. Inca nu am dat kick la nimeni deci mai aveti o sansa!

    ---------- Post added at 12:00 AM ---------- Previous post was Yesterday at 09:26 PM ----------

    Bravo DJ_Andrei! Joci bine si vad ca ai si microfon. Sa imi spui cand poti juca sa facem tournaments 2v2.

  8. #208 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Cand vrei tu! Vedem cand poate fiecare.Stabilim noi o zi si o ora.Si mersi frumos de compliment!Si tu joci la fel !

  9. #209 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Luni dimineata incep sa dau kick-uri. Daca mai este cineva care vrea sa joace si nu se vede in lista de mai sus il rog sa se anunte aici.

  10. #210 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    parca clanul era pentru toti userii cg indiferent de ce skill au si daca joaca sau nu...dar ma rog e clanul tau faci ce vrei.

  11. #211 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Mi-e mie indifernet.Chiar intr-un fel e mai bine sa fim mai putini.Eu prin clan inteleg niste oameni care chiar vor sa joace nu doar sa stea acolo in clan.

  12. #212 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    parca clanul era pentru toti userii cg indiferent de ce skill au si daca joaca sau nu...dar ma rog e clanul tau faci ce vrei.
    Unde am zis eu ca acest clan este pentru cei care nu joaca? Nu am spus ca trebuie sa fii hiperactiv, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ai activitate zero. Nu am tinut cont de skill, ca dovada ca ramusg si Derekgl vor ramane in clan.

  13. #213 SP
    Member adiandrei1's Avatar

  14. #214 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Deci? Unde am zis ca este pentru cei care nu joaca?

  15. #215 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    "Clanul este pentru toata lumea, nu conteaza daca esti hardcore sau casual, sunt locuri suficiente."

  16. #216 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Fara suparare, dar casual nu inseamna inactiv. Macar o data pe saptamana poti sa faci si tu un meci acolo.

  17. #217 SP
    Member Vami's Avatar
    Istrategie sorry ca nu prea am fost activ in KZ2 nici general nu am ajuns SHAME ON ME !!! Dar voi incepe sa joc dinou

  18. #218 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Toti cei care si-au aratat dorinta de a juca pe acest thread au ramas in clan!

  19. #219 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    istrategie,daca mai sunt locuri,sa imi pastrezi si mie unul,peste ceva timp imi voi lua si eu Killzone2.
    Daca nu mai sunt locuri,nu-i nimic,imi voi face eu propriul meu clan.

  20. #220 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Si eu vreau sa ma alatur voua, sper sa-mi ajunga jocul maine altfel mai am de asteptat pana luni

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 16 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  3. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  4. Console Games prezinta RSA Killzone 2 Clan By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 04-03-2009, 17:24
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts