Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 16 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 307

Thread: Console Games Romania [CGR] - Killzone 2 Clan

  1. #221 SP
    Member ramusg's Avatar
    Cand mai programam un meci? Am mai capatat experienta ( greu cu pad-ul asta dom'le) .

  2. #222 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Din pacate sunt foarte ocupat in urmatoarele doua saptamani, dar cand incepe vacanta, clanul va fi foarte activ.

  3. #223 SP
    Member caine_rau's Avatar
    membru nou,nu cunosc regulile dar vreau sa devin membru unui clan

  4. #224 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    istrategie count me in!

  5. #225 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    People facem si noi maine seara un meci de fun !? Sa zicem pe la 8-9.Vorbesc si cu cei din DMC si ne adunam mai multi sa jucam.I need to play Killzone , but with Romanian players! Ce ziceti ne adunam mai multi maine seara ?!

  6. #226 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    People facem si noi maine seara un meci de fun !? Sa zicem pe la 8-9.Vorbesc si cu cei din DMC si ne adunam mai multi sa jucam.I need to play Killzone , but with Romanian players! Ce ziceti ne adunam mai multi maine seara ?!
    Noi nu putem ca avem doua meciuri maine dar poate luni seara,vb. cu ofiterii din DM-C.
    istrategie daca nu ai timp de meciuri fa si tu ofiteri care sa faca meciuri ca parca sunteti adormiti!

  7. #227 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    istrategie daca nu ai timp de meciuri fa si tu ofiteri care sa faca meciuri ca parca sunteti adormiti!
    Mi-e imi spui. Cine poate sa intre.Vedem poate atunci facem meciul Luni seara!

  8. #228 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu am facut un server de antrenament Romanian Training parola e cgrulzz! Astept lume!

  9. #229 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu am facut un server de antrenament Romanian Training parola e cgrulzz! Astept lume!
    Super tare Andrei,a fost fain in seara asta,am jucat cat pt toata luna.Ar tb sa ne adunam mai des asa,barem odata pe saptamana

  10. #230 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Poate ne gandim la o ora si o zi (sau mai multe) cand sa ne strangem toti sa jucam. In functie de cum are fiecare timp.

  11. #231 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Cred ca o sa mai fac inca un server tot pe la 9.! Acelasi nume si aceeasi parola.!

  12. #232 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca are cineva dorinta sa fie officer sa imi dea un PM si il fac. E prea putin content in Killzone si m-am plictisit de joc. Sper sa fie misto hartile din urmatorul Map Pack.

  13. #233 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Am nevoie de oameni cu care sa joc meciuri in vacanta asta. Se ofera cineva? Va spun de pe acum ca vor fi multe (in jur de 10 pe zi). Nu va descurajati, jucati cate puteti. Pot sa joc si 1v1, nu este nicio problema. So, who wants to join?

  14. #234 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Istrategie count on me ! Daca nu iese nimic cu clanul o sa joc killzone in fiecare meci.Doar spune-mi data si ora.

  15. #235 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    O sa fac cam toata ziua (de dimineata pana seara). Pana acum suntem patru membri dornici sa joace. Cu cat sunt mai multi jucatori, cu atat vor fi meciuri mai mari.

  16. #236 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Acum suntem 5, si eu sunt doritor, poate vine vacanta odata sa fiu toata ziua liber, oricum scoala e pe gatate, merg la 9 si ne trimite acasa la 10.

  17. #237 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Tu erai pus in aia 4. Suntem pana acum: istrategie, ciprianoss, Laurentiu, DJ_Andrei (care are planuri sa isi faca clan; te asteptam sa te decizi, nu e o problema). ciprianoss, sa imi spui daca vrei sa te pun officer ca sa poti pune meciuri.

  18. #238 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Nu ma asteptam sa ma intrebi asa curand, mai bine lasa-ma membru pana cand jucam cateva meciuri.

  19. #239 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu o sa fac un server de killzone 2 la 9 ! Se va numi Romanian Training ! Astept lume ! A si parola va fi cgrulzz !

  20. #240 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Dj_Andrei pot intra si eu pe la un 22:30 azi pe server daca va mai fi
    istrategie abia astept un meci in clan

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 16 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Killzone 3 king*s clan By petreking in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 13-04-2011, 18:42
  2. Killzone 2 clan By Alex90 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 04-07-2009, 07:33
  3. Voteaza Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 137 Last Post: 30-05-2009, 19:19
  4. Console Games prezinta RSA Killzone 2 Clan By istrategie in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 04-03-2009, 17:24
  5. Clan Killzone 2 By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 27-02-2009, 12:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts