Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 60 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1192

Thread: Campionat ConsoleGames Fifa Club

  1. #21 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by DonBassil View Post
    Punctul 3.9 cred ca ar putea fi schimbat. Meciurile trebuie jucate in aceeasi zi fara pauza intre ele, sau cel mult o pauza de 5 min de relaxare!
    Evident ca este de preferat sa joci in aceiasi zi tur-retur, ideea era ca nu se aplica sanctiuni daca cineva nu poate sa le joace pe amandoua, gen are o urgenta si nu mai poate disputa returul in aceasi zi. Asta este o problema cu care se confrunta organizatorul, nu vad ce aveti voi de castigat daca va oblig sa jucati si returul in aceiasi zi... in fine daca mai sunt si altii de acord cu DonBassil o schimbam, nu-i problema

  2. #22 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    si eu sunt de acord cu donbassil. iti faci timp sa joci 40 de min. crede-ma ca sunt multi de care tragi cu dintii sa joci ca oamenii sunt mai speciali si se dau mereu ocupati desi stau toata ziua pe psn si joaca 10 jocuri diferite. daca o sa aiba portita asta o sa fie multe discutii inutile. nu te mai baza atat pe bunul simt al oamenilor. Ia aminte de la House: "Everybody lies" si de aici extrapoleaza.

  3. #23 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Bun, gata s-a schimbat si asta, hai k incepe sa-mi placa altceva?
    Spike da-mi mail-ul ala

  4. #24 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    ti-am dat. scuze de intarziere.

  5. #25 SP
    Member Seryaph's Avatar
    No problemo.
    Va astept cu noi pareri,sugestii si sa va si inscrieti

  6. #26 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Eu zic sa se faca un singur clasament cu tur si retur si ultimele 2 echipe sa reteogradeze si sa inscrii pe alti 2 sau 4 d3pinde cati suntem

  7. #27 SP
    Member Seryaph's Avatar
    In regulament am trecut:
    4.1) In functie de cati useri se inscriu, vom avea una sau doua ligi.
    4.2) In sezonul 2 vom trece la ligi valorice in functie de punctele obtinute de jucatori in sezonul 1 si de numarul utilizatorilor inscrisi.

    Ceea ce inseamna ca in primul sezon vom avea o singura liga(cum ai spus tu clasament) fiindca nu cred ca o sa fim atat de multi, urmand ca din sezonul 2 sa impartim in cel putin 2 ligi valorice, la fel, in functie de numarul de useri inscrisi in sezonul 2.
    Deci se practic se va aplica ce ai spus tu acolo

  8. #28 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    cati s au inscris pana acuma?

  9. #29 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    cati s au inscris pana acuma?
    5. Lista aici:
    Console Games Fifa Club: Componenta

  10. #30 SP
    Member asteptau's Avatar
    Pentru inscriere de ce trebuie sa dam si numele complet? Sau hai sa dam si adresa, macar daca ne oftica cineva, sa stim cine e si de unde sa-l luam...

  11. #31 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    vezi ca psn-ul meu e bianco_rossi fara 88. doar la mess am 88.

  12. #32 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    Pentru inscriere de ce trebuie sa dam si numele complet? Sau hai sa dam si adresa, macar daca ne oftica cineva, sa stim cine e si de unde sa-l luam...
    N-a zis nimeni ca este obligatoriu si nici nu as fi facut lista publica, dupa cum ai vazut... nu apare la componenta. Asta pur si simplu denota cat de serios esti. Te rog sa te abtii de la astfel de remarci sarcastice pe viitor. Respectul sta la baza acestui campionat, daca nu esti in stare sa te abtii, nu vei face parte din el. Este valabil pentru toata lumea.

    @Spike imi cer scuze pentru greseala, o voi remedia in curand.

  13. #33 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Unde a disparut meniul "Componenta" ?
    Attached Images Attached Images site-liga-26-sept.jpg

  14. #34 SP
    Member Seryaph's Avatar
    I-am facut un update, a fost scos pt cateva minute, acum este din nou up

  15. #35 SP
    Member asteptau's Avatar
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Te rog sa te abtii de la astfel de remarci sarcastice pe viitor. Respectul sta la baza acestui campionat, daca nu esti in stare sa te abtii, nu vei face parte din el. Este valabil pentru toata lumea.
    Te iei prea mult in serios. Relaxeaza-te. Numele "real" nu denota nici un fel de seriozitate, poti sa pui ce vrei tu acolo. Daca incepi campionatul asta cu gandul sa le dai interzis tuturor alora care te agaseaza pe tine, sau care au un stil care nu-ti place tie, atunci incepi prost. Invata de la Spike. Nu toti trebuie sa fim la fel. Ia-o ca pe o sugestie de-a mea.

  16. #36 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Nu este vorba de seriozitate cat de maturitate.Nu stiu cum proceda Spike pentru ca nu am facut parte din campionatul lui dar mie nu-mi plac astfel de remarci, poti sa vorbesti cu cine vrei ce vrei si cum vrei, atata timp cat nu-i deranjeaza. Te invit sa mai citesti inca odata capitolul 1 din regulament, retine ca ai fost de acord cu el in momentul in care te-ai inscris si da, asa sunt eu, mai serios. Puteai sa faci sugestia respectiva fara remarca sarcastica

  17. #37 SP
    Junior Member flllorin's Avatar

    Re: Campionat ConsoleGames Fifa Club

    salut baieti ma inscriu si eu in campionat cu cine trebuie sa vb?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  18. #38 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Quote Originally Posted by flllorin View Post
    salut baieti ma inscriu si eu in campionat cu cine trebuie sa vb?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Salut!!! intra aici Console Games Fifa Club: Inscrieri CGFifaClub Sezonul I
    si urmeaza instructiunile te asteptam

  19. #39 SP
    Senior Member nina's Avatar
    incepeti ceva mai tarziu campionatul,ca sa fac rost de joc,gen 1 saptamana de la lansare

  20. #40 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai campionatul incepe pe 10 Octombrie. Inscrierile sunt pana pe 5 Octombrie:
    Console Games Fifa Club: Inscrieri CGFifaClub Sezonul I

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 60 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25
  5. Fifa 2009 - campionat By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 196 Last Post: 15-08-2009, 18:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts