Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Prima Consola PS3

  1. #1 SP
    Junior Member kendodaniel's Avatar

    Prima Consola PS3

    Salut, doresc sa achizitionez o consola PS3. As dori sa stiu voi ce imi recomandati sa iau, de unde, bundle, preturi.
    Jocuri de unde pot cumpara?
    Cum pot iesi mai ieftin si in castig?
    O consola Noua fata de una SH are vrun avantaj (inafara de garantie)?
    Jocuri pot cumpara si SH?

  2. #2 SP
    Member Prototype93D's Avatar

  3. #3 SP
    Junior Member kendodaniel's Avatar
    Mda, la astea 2 ma gandeam si eu dar nu am banii acuma eu de bani fac rost pe 10-15 ianuarie... pana atunci pot rezerva cumva comanda sau ceva?
    A si de jocurile SH? CUm sunt se pot folosi jocurile acelea la orice consola sau sunt setate sa mearga numai pe consola cu care au venit?

  4. #4 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Nu cred ca poti rezerva comanda pana atunci, dar stai linistit, o sa gasesti aceste bundle-uri si in ianuarie.
    Jocurile SH merg pe orice PS3.

  5. #5 SP
    Junior Member kendodaniel's Avatar
    Am tot cautat pe net diferite chestii despre consolele ps3 si am observat ca unii playeri pot lua bann.. ce se intampla daca iau bann a si ce cont fac si la ce ajuta acel cont ceva psn parca...
    SI bundleul cu beyond si TLoU se vor gasi si in ianuariex?

  6. #6 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Trebuie sa faci cont de PSN (PlayStation Network) pentru a putea juca online si a avea acces la alte chestii.
    Ca sa iti creezi cont, dai aici: https://account.sonyentertainmentnet...ice-entity=psn
    De preferabil, cand faci contul, sa alegi ca tara UK sau US, pentru a avea acces la PS Store.
    PS Store poate fi utilizat pentru a descarca demo-uri, dlc-uri, themes, avatare, jocuri etc
    Poti lua ban pe PSN daca, de exemplu, injuri pe cineva etc. Asta inseamna ca ti se va bloca contul pentru o perioada de timp.
    Bundle-ul cu Beyond si TLOU se va gasi si in ianuarie cu siguranta, abia a aparut de 2 luni.

  7. #7 SP
    Junior Member kendodaniel's Avatar
    Ok, multumesc mult. Daca o sa mai am vro nelamurire o sa folosesc tot acest thread. O seara placuta si multumesc din nou ca mi-ai explicat

  8. #8 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Nici o problema. Daca mai ai intrebari, posteaza-le aici.

  9. #9 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    eu am cumparat de la altex vineri consola care vine cu GTA V si sunt foarte multumit de ea.am mai cumparat un joystick si jocurile : Beyond (imi vine sa ma dau cu capu de pereti cand imi amintesc ca am dat o gramada de bani pe un joc de ***** ca asta), L.A. Noire,GOW III,DISHONORED,FIFA 13 ca 14 nu era in magazin si as vrea sa iau The Last Of Us dar nu stiu exact cum e.imi puteti spune cei care l-au jucat daca e ceva gen Beyond sau nu?sa stiu il cumpar sau il las 10000 de ani pe raft?

  10. #10 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    pai pentru inceput ai sa urasti faptul ca unul din personajele principale seamana extrem de mult la aspect cu Jodie din Beyond..

  11. #11 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    ma refer e tot la fel de prost ca si beyond la gameplay?ca in beyond mai mult cu acel spirit joci decat cu personajul.nu stiu ce sa zic poate e mai misto mai incolo dar am jucat pana am ajuns intr-o padure unde ma urmarea politia si am aruncat sub pat jocul

  12. #12 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Beyond cu siguranta nu e un joc pentru oricine. Si da, TLOU e considerat de extrem de multa lume cel mai bun joc scos pe PS3 si unul dintre cele mai bune facute vreodata deci na, se merita . Da-i un search pe yt la niste review-uri sa vezi daca iti place gameplay-ul (n-are nici o treaba cu Beyond mecanica jocului).

  13. #13 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Totusi poti sa descarci demo la TLOU daca nu reusesti sa te convingi din videoclipuri.

  14. #14 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    faza e ca eu o sa-i dau unui prieten consola mea si imi da exact cat imi da pe ea si eu o sa-mi iau alta cu GT6 si TLOU si iara-si trebuie sa-mi cumpar GTA V .inca ceva m-am asteptat ca in cutia de la GTA V sa gasesc un poster+harta cum am gasit la IV si SanAndreas dar este doar cartea si harta

  15. #15 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sa inteleg ca iti plac jocurile gen "kill them all" , mindless fun , in cazul asta nici TLOU nu este de tine.
    Incearca seria GOW.

  16. #16 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Off-topic: hehehehe chiar ma intrebam cand ai sa postezi
    On-topic: nu, serios, ia-ti seria jocurilor Uncharted si TLOU. Fun-fun. Si au si MP distractiv.

  17. #17 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    la shooter pe consola sunt varza.singura problema e ca nu pot sa pun tinta cu analogul .am jucat un joc pe ps2 nu mai stiu cum se numea dar era misto ca se ducea singur tinta pe om,ala a fost singurul shooter care mia placut pe consola.Mie imi plac jocurile gen: GTA,The Godfather,L.A. Noire,GOW ceva recomandari cu jocuri de acest gen?nu vreau sa mai dau bani pe prostii de jocuri

  18. #18 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Un alt joc ''Fun + A lot Kills'' mai este Dead Rising 2 si mai poti sa te uiti si la seria Darksiders si DMC

  19. #19 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    la prima vedere par interesante.ce stiti despre watch dogs cand il lanseaza? se va lansa si pe PS3?

  20. #20 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Da, se va lansa si pe PS3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Recomandare prima masina By eagle-eye in forum Auto & Moto
    Replies: 47 Last Post: 27-05-2015, 08:38
  2. Cateva intrebari, sunt la prima consola... By amehaissable66 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 23 Last Post: 18-03-2015, 18:27
  3. Recomandare PRIMA chitara ! By Anderul in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 3 Last Post: 20-05-2011, 21:11
  4. Zvon: Prima imagine cu PSP2? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 38 Last Post: 09-09-2010, 15:59
  5. Prima stire pe Console Games ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-07-2008, 22:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts