Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 246 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #881 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Da, imi place sa ma prefac ca joc un joc realist incercand sa simulez din cockpit, dar doar ma prefac si atat. Cockpit-ul imi ia foarte mult din unghiul de vizibilitate, de aceea nici nu joc asa. Putin o sa-mi pese ce masini or sa aibe cockpit.

  2. #882 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Da, imi place sa ma prefac ca joc un joc realist incercand sa simulez din cockpit, dar doar ma prefac si atat. Cockpit-ul imi ia foarte mult din unghiul de vizibilitate, de aceea nici nu joc asa. Putin o sa-mi pese ce masini or sa aibe cockpit.
    Ai vreo problema ca suntem cativa care jucam asa? Daca nu esti in stare, mergi mai departe.

  3. #883 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ti se pare ca in postul de mai sus m-am referit cumva la cineva anume? Nu am facut nici macar quote... Am spus eu ca am vreo problema cu "cineva" care joaca asa? ...Era o parere personala "IMO". De ce te simti acuzat/frustrat/persecutat cand nu este cazul?


    Imi plate sa joc din interiorul masinii, dar sa nu vad cockpitul, prefer sa vad asfaltul.

  4. #884 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    De ce te simti acuzat/frustrat/persecutat cand nu este cazul?
    Poate daca nu erai troll-ul numarul 1 al acestui forum, era alta situatia in ceea ce priveste posturile tale. End of offtopic.

  5. #885 SP
    Member slabunator's Avatar
    So.. 200 de masini sunt fidel reproduse din punct de vedere vizual si tehnic, iar celalalte 800 arata ok si se comporta lafel de realist ca si cele premium, right? Pe mine in primul rand asta ma intereseaza, ca toate masinile, indiferent de statutul lor de premium/standard, sa se comporte cat mai aprope de chestia adevarata.

  6. #886 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #887 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  8. #888 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    News: Gran Turismo 5 3D was ready two years ago - ComputerAndVideoGames.com

    Polyphony Digital boss Kaz Yamauchi has revealed that the 3D effects seen in Gran Turismo 5 at E3 were "almost complete" two years ago.

    Yamuachi said that 3D was "easy" to implement into the game due to its high framerate.

    "The 3D feature was almost complete two years ago, actually," he commented. "We could see that it was in that natural flow of technology and where things were heading.

  9. #889 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  10. #890 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Inseamna ca doar se misca foarte foarte greu cei de la Polyphony.

  11. #891 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    ce cretina e reflexia de pe capota.. e "preinregistrata"..

  12. #892 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    ce cretina e reflexia de pe capota.. e "preinregistrata"..
    deci nu sunt singurul caruia i se parea ca e pe fastforward reflexia...aiurea...dupa atata timp de lucru la el

  13. #893 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Uite asta o sa fac cand ma joc. Ma uit la reflexia de pe capota.

    Tinand cont ca jocul nu a intrat inca in retail mai are timp de modificari la acel HDRi.

  14. #894 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Uite asta o sa fac cand ma joc. Ma uit la reflexia de pe capota.
    Nu o vei face intentionat, dar va fi acolo, iar daca chiar asa va arata si final, e chiar oribil. nu numai ca se misca mai repede, dar apare brusc, cand ajungi langa niste cladiri. e chiar deranjant.

  15. #895 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Da, este deranjant, dar sunt sigur ca va fi reparata, o sa vedeti. Este un lucru minor.

  16. #896 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Tinand cont la cat s-a plans lumea dupa cockpit view, faptul ca se reseteaza reflexia de pe capota care ocupa toata partea de jos a ecranului, da, e o chestie destul de importanta.

  17. #897 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre rusinea mea... eu sunt cel care voi juca GT5 cu vedere din exterior. Interiorul il voi studia doar asa, sa mai salivez si eu printr-o masina de fitze... ca altfel, i couldn't care less. Sper sa-mi puna o retrovizoare si mie cu vedere din exterior, ca altfel va trebui sa va feriti de mine in depasiri

  18. #898 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    3D aproape terminat de acum 2 ani?! doar 200 masini premium? hood camera sucks?!
    ce c***t au facut frate pana acum? adica inteleg ca dureaza sa faci un joc, blabla au muncit mult, dar totusi.... daca faci o treaba fa-o ca lumea.

    oricum tocmai mi-am luat GT5 Prologue si e absolut genial. si chestia cu cockpit cam, sper sa fie cat mai aproape de realitate deoarece ador sa joc asa... adica in felul asta chiar pare un simulator si mi se pare ceva mai dificil... sa nu uit sa zic IMO ca sa nu sara lumea pe mine (*cough* DJ Mo *cough*)

  19. #899 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Cateva poze din demo-ul de la Le Mans
    Attached Images Attached Images journee_gt5_lemans2010_img14.jpg journee_gt5_lemans2010_img15.jpg journee_gt5_lemans2010_img16.jpg journee_gt5_lemans2010_img17.jpg journee_gt5_lemans2010_img18.jpg journee_gt5_lemans2010_img19.jpg journee_gt5_lemans2010_img20.jpg journee_gt5_lemans2010_img21.jpg

  20. #900 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu unul nu mai zic nimic pt ca oricum cu view fara view cu reflexii fara reflexii tot il voi cumpara si ma voi bucura de el la fel de mult.GT Prologue mi-a placut f mult mai putin partea online,deci clar ca GT5 nu are cum sa ma dezamageasca.Vom vedea exact cum stau lucrurile cand va aparea jocul full.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 246 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts