Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 23 of 23

Thread: Crysis 3 redat in 8K

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Culmea e ca ambele puncte de vedere sunt corecte. Primul punct, cel prin care se explica faptul ca nu poti vedea cat de bine arata 8K-ul pe un FullHD (nu se poate fizic) e corect. Iar al doilea (cel cu analogia ta), cum ca poti totusi sa vezi imaginea in 1:1 facand pan e la fel de corect. Nu inteleg insa de ce a fost nevoie de injurii... dar din cate am vazut flavi_us a primit infractiune pt. asta.

    E pacat mai oameni buni sa apelati la asa ceva... Eu zic sa va vedeti la o bere si sa va explicati acolo punctele de vedere. Nu de alta, dar pana o sa avem monitoare 8K, o sa curga multa bere pe Dunare

  2. #22 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    E ok atunci analogia mea? Sau mai trebuie sa aduc si alte argumente ca sa nu fiu facut "maimuta care are o viata trista si anosta"?



    Sau ma pot apuca sa jignesc si eu userii cu etichete din astea si sa stau linistit ca nu primesc ban?
    Omule, inca mai cauti scandal? Baietii care se ocupa de "pedepse" pe forum, si-au facut treaba, stai linistit. Poti dormi bine la noapte. Pana una alta, mai bine cauta un subiect la care te pricepi si ai ceva de zis, nu mai cauta sa inflamezi spiritele si mai mult cu trolling de gradinita.

    Btw, ti-am explicat si eu, si alti user, chiar si Monky, care e faza cu imagini 4k pe monitor fullHD... daca in continuare nu intelegi sau nu esti de acord, inseamna ca ce am zis mai devreme nu a fost deloc o jignire.

    Seara faina!

  3. #23 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Crysis 2 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 542 Last Post: 22-05-2021, 01:38
  2. Crysis 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 190 Last Post: 07-06-2013, 16:24
  3. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 12:02
  4. Crysis 2 va fi 3D ! By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 31-05-2010, 09:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts