Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45
Results 881 to 882 of 882

Thread: Un TV nou pentru consola mea!

1. #881 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La banii aia nu are niciunu HDR adevarat (panel pe 10 bits) deci mai bine mergi intr-un magazin si ia ce ti se pare ca se vede cel mai bine.
    Astea low end sunt toate cam la fel.

Am 2 Panasonic smart in casa (full HD si destul de vechi deja) si-si fac treaba cu brio (sunt rapide, imagine ok, partea de smart nu o folosesc intrucat la unu am un chromecast si la celalalt apple tv).
    LG-ul stiu ca are OS-ul foarte bun si rapid.

2. #882 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ma uitam azi la meciul U21 al Romaniei pe TVR HD si am observat un dreptunghi pe centrul imaginii (OLED LG 55C7V, TV cumparat de 1 an si jumatate). Am ignorat la inceput, apoi cand am constientizat problema, am dat o cautare pe net si am descoperit ca este vorba de aceasta.
    Doar ce am facut un pixel refresher saptamana trecuta, solicitare automata.

Maine o sa sun la Asistenta LG ca sa vad daca si in Romania rezolva aceasta problema, avand in vedere ca din ce am citit scrie ca e un defect de fabricatie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45