Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 501 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #2141 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe data de 20 iulie 1969, comandantul misiunii Apollo 11, Neil Armstrong a fost prima persoana care a pus piciorul pe luna.. Primele lui cuvinte dupa ce a pasit pe luna au fost:
    "Un pas mic pentru om, un pas urias pentru omenire".

    Acest eveniment a fost televizat pe pamant. Inainte insa de a intra in naveta spatiala, Neil Armostrong a spus urmatoarele cuvinte:
    "Mult noroc domnule Gorsky".

    Multe persoane de la NASA au crezut ca este doar o remarca vis a vis de vreun cosmonaut rival sovietic si din curiozitate au cautat sa vada daca exista o asemena persoana, insa nu au gasit pe nimeni cu acest nume nici pe lista cosmonautilor rusi si nici pe cea a americanilor. De-a lungul anilor, multe persoane l-au intrebat pe Armstrong ce a vrut sa spuna cu "Mult noroc domnule Gorsky", insa Armstrong a zambit de fiecare data fara sa raspunda.

    Pe 5 iulie 1995, in Tampa Bay - Florida in decursul unui interviu, un reporter i-a pus iarasi misterioasa intrebare. In sfarsit, de data asta Armostrong a putut sa raspunda pentru ca domnul Gorsky murise..

    "In 1938, cand eram copil, ma jucam cu o minge de baseball cu un prieten si mingea a ajuns din greseala in curtea domnului Gorsky, vecinul meu de atunci.
    Furisandu-ma in curte dupa minge, am auzit-o pe doamna Gorsky care striga la domnul Gorsky:
    "Sex ? Vrei sex ? Vei avea parte de sex de la mine doar cand copilul vecinilor nostri va ajunge pe luna...!!!!!"

    Chiar nu stiam asta. Are memorie buna Armstrong

  2. #2142 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pe data de 20 iulie 1969, comandantul misiunii Apollo 11, Neil Armstrong a fost prima persoana care a pus piciorul pe luna.. Primele lui cuvinte dupa ce a pasit pe luna au fost:
    "Un pas mic pentru om, un pas urias pentru omenire".

    Acest eveniment a fost televizat pe pamant. Inainte insa de a intra in naveta spatiala, Neil Armostrong a spus urmatoarele cuvinte:
    "Mult noroc domnule Gorsky".

    Multe persoane de la NASA au crezut ca este doar o remarca vis a vis de vreun cosmonaut rival sovietic si din curiozitate au cautat sa vada daca exista o asemena persoana, insa nu au gasit pe nimeni cu acest nume nici pe lista cosmonautilor rusi si nici pe cea a americanilor.

    De-a lungul anilor, multe persoane l-au intrebat pe Armstrong ce a vrut sa spuna cu "Mult noroc domnule Gorsky", insa Armstrong a zambit de fiecare data fara sa raspunda.

    Pe 5 iulie 1995, in Tampa Bay - Florida in decursul unui interviu, un reporter i-a pus iarasi misterioasa intrebare. In sfarsit, de data asta Armostrong a putut sa raspunda pentru ca domnul Gorsky murise..

    In 1938, cand eram copil, ma jucam cu o minge de baseball cu un prieten si mingea a ajuns din greseala in curtea domnului Gorsky, vecinul meu de atunci.
    Furisandu-ma in curte dupa minge, am auzit-o pe doamna Gorsky care striga la domnul Gorsky:
    "Sex ? Vrei sex ? Vei avea parte de sex de la mine doar cand copilul vecinilor nostri va ajunge pe luna...!!!!!

    EPIC ))))

  3. #2143 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gasesc un iphone 3g pe la 1200 - 1300 ron? unul nou cat m-ar costa (fara abonament)

  4. #2144 SP
    Member Skaar's Avatar
    Ce multe persoane banned apar acum la "Total members that have visited the forum today"

  5. #2145 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Most users ever online was 10,313, 18-10-2009 at 03:33 AM.

    Voi chiar stati asa mult noaptea ? Eu am ramas afis cand am vazut ora 4 dimineata.

  6. #2146 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    gasesc un iphone 3g pe la 1200 - 1300 ron? unul nou cat m-ar costa (fara abonament)
    Apple - ALEX GSM Eu de aici iau telefoane de ceva ani buni si sunt foarte multumit. Gasesti la 1200-1300, dar SH si nu stiu daca se merita.

  7. #2147 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Most users ever online was 10,313, 18-10-2009 at 03:33 AM.

    Voi chiar stati asa mult noaptea ? Eu am ramas afis cand am vazut ora 4 dimineata.
    Eu stau mai mult pe net pe timpul noptii decat pe timpul zilei. Dar ala e mai mult ca sigur un bug avand in vedere ca forumul nici macar nu are atatea persoane inregistrate.

  8. #2148 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca erau 10 oameni maxim in ziua aia si la ora aia e bine

  9. #2149 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    gasesc un iphone 3g pe la 1200 - 1300 ron? unul nou cat m-ar costa (fara abonament)
    dar cele de pe okazii.ro? cum imi dau seama daca e replica sau e original? ma intereseaza modelul 3g de 8gb. Nou e prea scump .

  10. #2150 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    dar cele de pe okazii.ro? cum imi dau seama daca e replica sau e original? ma intereseaza modelul 3g de 8gb. Nou e prea scump .
    Daca ai pus mana pe iphone pana acum vei sti care e si care nu original. Se vede de la o posta replica nu ai cum sa dai gres.
    Daca nu te duci la setting / about info si vezi acolo tot.

  11. #2151 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    aha multumesc mult Laurentiu. si nu am pus mana pe un iphone pana acum la orange nu mai sunt modelele 3g? am vazut doar 3gs

  12. #2152 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    aha multumesc mult Laurentiu. si nu am pus mana pe un iphone pana acum la orange nu mai sunt modelele 3g? am vazut doar 3gs
    Daca treci pe la Piata Victoriei este un Orange-Shop exact langa magazinul Muzica.Acum vreo luna si ceva il aveau acolo expus si te puteai juca pe el.

  13. #2153 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    aha multumesc mult Laurentiu. si nu am pus mana pe un iphone pana acum la orange nu mai sunt modelele 3g? am vazut doar 3gs
    Am intrat si eu ieri la ei si vad ca spuns stoc epusizat. Oricum nu era asa afacere la orange ca plateai abonamentul destul de mult. Cum ai zis si tu.. mai cauta pe okazii sau alte site-uri cu asa ceva. Am un prieten care si-a gasit un Iphone 3g cu 950 cu toate accesorile, impecabil (zici ca era nou). Si nu a avut nici o problema cu el.

  14. #2154 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    multumesc mult pentru raspunsuri. am vazut pe okazii ca sunt destule, acum trebuie doar sa le iau pe fiecare in parte. thx

  15. #2155 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    EPIC ))))
    Exact asta am zis eu dupa ce am citit lol EP!C

  16. #2156 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    uitati-va pe antena 3 : Pogea vs Moise Guran

  17. #2157 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Ah nu Sunt doar 2 piese care imi sunt dragi. Le stiu din Family Guy si South Park.
    Totusi Guitar Hero II am inteles ca e pentru Ps2. Piesele astea doua nu sunt si intr-un joc pentru PS3?
    Kansas e si in Rockband 2: Breaking: Official Rock Band 2 Tracklist Revealed - News - Kotaku

  18. #2158 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Pe 13 septembrie 1996, la 04:03 am, Tupac Shakur a fost declarat mort. După acestea, corpul lui Tupac a fost ars, iar cenuşa sa a fost �mpărţită �n Oceanul Pacific, cenuşa fiind amestecată cu canabis fumat de The Outlawz.WTF

  19. #2159 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Imi doneaza si mie cineva o sursa de PC ? una mica , indeajuns sa puna in functiune un calculator pentium 4 . E pentru un vecin cu o situatie financiara mai ..nefasta .
    Chiar nu are nimeni o sursa mai proasta pe acasa , si nu o mai foloseste ?

  20. #2160 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Balena in marime naturala : WDCS - Life size blue whale - the largest animal in the world - nu e chiar atat de mare cat credeam .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 501 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts