Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 208 of 501 FirstFirst ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 258 308 ... LastLast
Results 4,141 to 4,160 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4141 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    I'm Back ! La multi ani si la multi bani tuturor consolistilor. Sa avem parte numai de jocuri bune in anul 2010.


    PS-> Restul povestii este la Monky. (printre multi altii)
    -> Te inteleg Monky. Am fost cu niste prieteni la sky si am stat pe langa Azuga (cel putin asa ziceau ei ca este vila lol). Ideea este ca nu aveam semnal decat sus pe vila (ca sa va trimit mesaje am stat in frig acolo ), dar aveam wireless.

  2. #4142 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    wellcome back andrei, trebuie sa ne intalnim sa-ti dau controllerul. thx again si foarte tare mesajul tau de revelion, dar l-am vazut foarte tarziu aka ieri noapte, neavand semnal la vila.

  3. #4143 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

  4. #4144 SP
    Banned Mario's Avatar
    Yoo Maryan: cand imi iau 2 console
    Yoo Maryan: atunci
    Yoo Maryan: imi trebe fifa
    )))))))))))))FAIL.

  5. #4145 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Yoo Maryan: cand imi iau 2 console
    Yoo Maryan: atunci
    Yoo Maryan: imi trebe fifa
    )))))))))))))FAIL.
    Yes , my friend ! You do .

    ---------- Post added 03-01-2010 at 07:55 PM ----------
    On - topic ..


  6. #4146 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Am si eu o problema si sper ca cineva o sa stie sa ma ajute. Stiu ca nu e locul perfect pentru aceasta problema, dar de, ma gandesc ca poate o stii cineva.Are cineva vreo idee de ce nu pot sa vad cateva imagini in format nef si jpeg ? Eu folosesc un Nikon D5000, dar la un moment dat, dupa ce am pus aparatul pe rafala (folosesc formatul raw la aparat, adica atunci cand faci poza iti face un fisier nef si unul jpeg ) nu a mai mers sa vizualizez pozele pe camera.

    Ideea este ca atunci cand l-am setat pe raw nu a mai mers. (cel putin asa banuiesc deoarece primele imagini pe care le-am facut innainte pot sa le vad). Dupa ce faceam pozele, imi arata imaginea pe care am facut-o, dar dupa nu puteam sa o vizualizez. Am zis ca pe calculator le voi putea vedea. Le-am pus intr-o seara pe laptop si nu au mers. (eram la munte) Am copiat toate fisierele si dupa am formatat cardul. Acuma cand fac poze, le pot viziona.

    Stiti cumva cum as putea sa fac imaginile sa se vada ? Mentionez ca fisierele, atat nef cat si jpeg nu le pot deschide cu nici un program. (Am incercat cu picasa cu microsoft picture viewer, apple picture viewer si cateva altele... )

    Multumesc anticipat pentru ajutor.

  7. #4147 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    voi va puteti juca pe jocurile de la sectiunea "Arcade"? mie imi apare mesajul "Playing disabled for this group"

  8. #4148 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    voi va puteti juca pe jocurile de la sectiunea "Arcade"? mie imi apare mesajul "Playing disabled for this group"
    Merg.

  9. #4149 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai esti editor andrew , ce sa cauti tu sa te joci ?

  10. #4150 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa inteleg ca daca sunt editor nu am voie sa ma joc. that sux de ce MonkY? de ce?

  11. #4151 SP
    Admin MonkY's Avatar
    DJ_Andrei: pentru asta avem sectiune de Foto: Foto & Video - Console Games Forum
    AndRewqp: Fixed ! Next time please post in Probleme Website - Console Games Forum sau Help Desk - Console Games Forum

    Chiar nu inteleg de unde pana unde a devenit threadul de Spam atat de important incat puneti intrebari serioase aici...

  12. #4152 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Cred ca e cel mai vizionat thread de pe forum lol.

  13. #4153 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Unul dintre... sunt sigur ca atunci cand se va scoate contorizarea de posturi pe aria de SPAM, multi se vor trezi ca nu au nici macar 10% posturi in afara de SPAM... C'est la vie...

  14. #4154 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Unul dintre... sunt sigur ca atunci cand se va scoate contorizarea de posturi pe aria de SPAM, multi se vor trezi ca nu au nici macar 10% posturi in afara de SPAM... C'est la vie...
    doar nu ai de gand sa faci asta oh, nu MonkY...

    oricum si eu am apelat de cateva ori la acest thread cand aveam o problema si vroiam o solutie rapid. pe langa faptul ca e cel mai vizionat thread, sunt unii useri care stau pe acest thread si dau refresh din 30 in 30 de secunde.

  15. #4155 SP
    is the man! trickz's Avatar
    @ MonkY: Ce urat Raule

  16. #4156 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu e vorba de rautate... dar asa intram si noi in "randul lumii". Sunt unii care au peste 500 de posturi pe aria de SPAM, dar n-au sarit niciodata in ajutorul unui consolist pe threadurile cu intrebari, probleme. Altii care au postat zeci de filmulete aici dar nu au pus nici macar unul pe threadurile Funny, Videos, etc... Stiti gluma aceea: "Radem, ne distram, dar nu parasim incinta"

  17. #4157 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ce face omul cand se plictiseste de laptop: DIY???? ???????????? - ?? - ???? - ???? - ?? DIY ?? ?? ?? dell ???

    Chiar am ramas fara cuvinte, nu pot decat sa imi imaginez cata electronica stie omul ala..

  18. #4158 SP
    is the man! trickz's Avatar
    4:07, trickz nu doarme. 8:00 incep orele. Wohoo.

  19. #4159 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    4:07, trickz nu doarme. 8:00 incep orele. Wohoo.
    Go to sleep!

    Reteta: Puff + Puff = Sleep

  20. #4160 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Puff Puff = powerpuff? Sunt sigur ca nu te referi la puff puff pass...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts