Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 501 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 306 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4101 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    stai linistit ca nu numai tie ti se parelol..despre ce vorbim?

  2. #4102 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Heil Hittler

  3. #4103 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cand am vazut ce-i la TV...l-am inchis in secunda 2!
    La multi ani si un nou an plin de bucurii!

  4. #4104 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  5. #4105 SP
    Member reborn2603's Avatar
    La multi ani lume!
    Am o intrebare pentru cei care au Rock band portable. Mi-am luat si eu un set dar pana acuma nu prea am gasit un loc bun pe unde sa il pun. Nu e o obtiune pe birou.
    Alta intrebare: mi-am luat 2 kituri charge and play sau cum sor fi numit. Dupa ce incarc acumulatorul ma tine bateria vreo 6 ore de joc. E normal?!

  6. #4106 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    "Thread-uri de gen turma. De ca sa faca unul cand poate sa faca 'N" thread-uri.

    turma.png

  7. #4107 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Un la Multi Ani mai intarziazt!!!

    P.S.primu' post pe 2010

  8. #4108 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De ceva timp imi apare pe poze o dunga in partea dreapta . De la ce e si cum se poate repara ?
    Uitati , am pus si o poza sa vedeti cum arata !

    P.S.: nu am zis la Foto-Video ca acolo nu prea intra nimeni

    P.P.S ; Poza e facuta ieri de la mine de la geam !
    Attached Images Attached Images img_0173.jpg

  9. #4109 SP
    Member Devergo's Avatar
    I'm never drinking again...orange juice FTW

  10. #4110 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar


    Chiar a fost frumos

  11. #4111 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Another one (year) bites the dust!

    Happy new year ConsoleGames!

    First post of 2010. Yay!

  12. #4112 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Stiti vreun program cu care pot adauga unui film .avi subtitrare in format .sub?

  13. #4113 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Stiti vreun program cu care pot adauga unui film .avi subtitrare in format .sub?
    Daca vrei sa faci un film care sa aiba subtitrarea in el foloseste M3 sau Total Video Converter.

  14. #4114 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    De ceva timp imi apare pe poze o dunga in partea dreapta . De la ce e si cum se poate repara ?
    Uitati , am pus si o poza sa vedeti cum arata !

    P.S.: nu am zis la Foto-Video ca acolo nu prea intra nimeni

    P.P.S ; Poza e facuta ieri de la mine de la geam !
    ceva FIZIC s-a stricat in aparat. Ori un contact rupt ori cine stie ce... cert este ca niste pixeli nu ies din senzor (ce capteaza propriu-zis imaginea) catre cardul de memorie (care salveaza), deci aparand acea dunga. Sincer, ti-as recomanda un service, dar depinde de aparat. Daca ai un aparat de 2-3 milioane valoare in momentul de fata, nu merita reparatia, o sa coste mai mult (decat daca e in garantie). Daca este pe undeva in banii aia iti recomand sa cumperi un aparat nou.

  15. #4115 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai aparatul il am de 6 luni si e in garantie ! Dar ciudat e ca si pe ecranul aparatului apare dunga !


    Acum 10 minute am avut primul freeze pe PS3 , in Uncharted 2 la ultimul nivel ! Oare se mai poate bloca inca odata cand ajung in locul ala ?

  16. #4116 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai aparatul il am de 6 luni si e in garantie ! Dar ciudat e ca si pe ecranul aparatului apare dunga !


    Acum 10 minute am avut primul freeze pe PS3 , in Uncharted 2 la ultimul nivel ! Oare se mai poate bloca inca odata cand ajung in locul ala ?
    Nu e ciudat că apare și pe ecranul aparatului. E normal. G�ndește-te puțin și o să �nțelegi.
    Iar �n legătură cu freez-ul... ești cam fricos. Acum pe bune, știu că PS3-ul e scump, dar asta nu �nseamnă că la fiecare freeze sau c�nd auzi bluray-ul trebuie să te panichezi.

    trickz, acum ai v�rsta de vot schimbă semnătura

    LE: ce tag, contele spamula

  17. #4117 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    trickz, acum ai v�rsta de vot schimbă semnătura
    Mersi, momentan caut ceva inteligent sa scriu acolo.. dar mai stau cateva zile pana ma simt cu adevarat major. Momentan, la fel de copil ma simt.

    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai aparatul il am de 6 luni si e in garantie ! Dar ciudat e ca si pe ecranul aparatului apare dunga !
    Aparatul tau este cu siguranta unul compact. Aici, nu exista vizorul optic, prin care sa vezi in timp real ce se intampla, aici folosesti un ecran. Datele de pe acest ecran sunt dependente de senzorul de imagine sau alte componente fizice (procesor de imagine, etc, sincer, nu stiu toate piesele si legaturile dintre ele dar in mare, senzorul de imagine este important). Pe scurt, aceeasi imagine pe care o vezi pe ecran este cea salvata pe card/ cea care provine de la senzorul/ componenta care are o problema fizica (contact rupt, indoit, miscat, soc, etc).

  18. #4118 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu mai puneti taguri de genul Daniela Crudu... Strica pe celelalte

    stefan- Probabil ca nu.

  19. #4119 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mersi trickz , deci aparatul merge la garantie , aparatul e un Canon PowerShot A470 !

  20. #4120 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Stiati ca durata medie de viata a unui soldat inamic intr-un film cu Chuck Norris e de 4 secunde ? No joke. lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts