Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 501 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #3001 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Da' ce...n-are voie?S-a plictisit de vechiul avatar trece la urmatorul
    Ce , am zis eu ca n-are voie ?
    Dar de cele mai multe ori cand ma iutam pe un thread , nici nu ma uitam la nume , decat la avatar !



  2. #3002 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Socant (dar adevarat). Ploua cu ursi:

  3. #3003 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pe mine ce ma dat peste cap este reclama asta...foarte trista


  4. #3004 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Hai ca ati reusit sa-mi stricati seara!

  5. #3005 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    O frate. Reclama cu incalzirea globala chiar ca m-a pus la pamant.

  6. #3006 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    E o "reclama" pentru ipocriti.

    Daca 300 de pasageri ai unui zbor ar merge in masini grupati (in cazul ideal) cate 4 in masina, ar fi 75 de masini. Ori, poluarea emanata pentru a parcurge o umila distanta de 2500 de km (pana in Barcelona sa zicem) de catre cele 75 de masini ar produce ploi cu casaloti.
    Nu inteleg ce "awareness" vor sa ridice domnii.

    Va trebui sa traim cu totii ca mormonii pentru ca zeii reciclarii sa fie fericiti.

  7. #3007 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Hai sa ne cumparam toti BMW si AUDI 80 din 1980 si poate o scoatem de-o ploaie cu acid. Oamenii au facut un spot cu buna intentie. Fiecare il judeca cum vrea.

  8. #3008 SP
    Member Skaar's Avatar
    Mie mi se par amuzante reclamele astea pentru ca:
    1. sunt amuzante
    2. cei care le gandesc, in cazul in care nu traiesc in mijlocul junglei ca niste salbatici, sunt niste ipocriti care contribuie/incurajeaza toate aceste lucruri pe care tot ei le condeamna.

    P.S. PETA

  9. #3009 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ca sunt ipocriti ca nu sunt ipocriti....merita din cand in cand adus aminte ca planeta asta nu e locuita doar de oameni.Ca nu vine sfarsitu lumii in 2012 ...vine el in alta zi ca ne distrugem singuri.Incet dar sigur

  10. #3010 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Hai sa ne cumparam toti BMW si AUDI 80 din 1980 si poate o scoatem de-o ploaie cu acid. Oamenii au facut un spot cu buna intentie. Fiecare il judeca cum vrea.
    Nu prea exista bune intentii ci forme de manipulare. Cum ar fi ca in loc sa faci astfel de campanii socante sa folosesti banii investiti in cercetare pentru a FACE CEVA pentru prima data.

    Singura lor intentie e de a arata lumii ca "le pasa" dar nu fac niciodata nimic pentru ceva. La fel ca si PETA care mari salvatori de animale, au ucis mai multe animale decat au salvat pentru ca nu le-au putut gasi stapan.

    http://www.newsweek.com/id/134549

  11. #3011 SP
    Banned Mario's Avatar
    Incalzire globala...ma lasati sec,pana ieri ziceau ca e incalzire globala si acum cateva luni ,maxim 2,am vazut ca acuma e exact pe invers adica pamantul ingheata.Nu exista asa ceva,sunt toti niste IPOCRITI.A si am uitat sa facut un studiu si au arat ca o vaca face mai multa poluare decat o masina si daca nu esti vegetarian salvezi mai mult mediul.

  12. #3012 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    eu zic sa ne traim viata ...faza cu incalzirea globala este o prostie....

  13. #3013 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    I like pie.

  14. #3014 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    ...faza cu incalzirea globala este o prostie....
    Nici nu am cuvinte. Am ramas "speachless".

  15. #3015 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    man nu ma intelege gresit, imi pare rau pentru acele animale dar noi nu putem face nimic...poti sa distrugi toate fabricile ?...poti sa le interzici oamenilor sa nu mai conduca?..

  16. #3016 SP
    Banned Mario's Avatar
    Laurentiu si pun la pariu ca si tu conduci...

  17. #3017 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Laurentiu si pun la pariu ca si tu conduci...
    Bineinteles, dar nu vad revelanta.

  18. #3018 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    EU nu inteleg ce se face atat tam-tam , au mai fost incalziri globale si ere glaciare si inainte de oameni , stramosi nostrii de acum 20000 de ani au supravietui erei glaciare in pesteri .
    Am citit pe Descopera ca pe toate planetele este o incalzire pentru ca ne apropiem de centrul galaxiei si o sa atingem punctul maxi in 2012 si dupaia o sa se raceasca iar.( cred , oricum nu poate tine pana la infinit )
    Nu ma strofoc , jocuri apar , in casa e cald deci ....


  19. #3019 SP
    is the man! trickz's Avatar
    HELLOOOOOO aici e spambox, oameni buni.

    Faceti topic despre incalzirea globala...

  20. #3020 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ma tot cert cu cineva din cauza sexului unui catel. Deci catelu' are o puta mica si are doar 2 sfarcuri. Eu zic ca e baiat, si cealalta persoana zice ca e fetita. Care are dreptate ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts