Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 197 of 501 FirstFirst ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 247 297 ... LastLast
Results 3,921 to 3,940 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #3921 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Craciun fericit Console Games !

  2. #3922 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    a luat ban rapto2_gas

  3. #3923 SP
    Banned Mario's Avatar
    Dar nu inteleg cu ce v-a deranjat baiatul ala...nu se certa ,era destul de ontopic.Ori sunteti invidiosi sau ce?

  4. #3924 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mario, nu dam ban pt. motive gen "invidie". Era chiar clona lui ady8. Ne-a luat ceva timp, dar s-a prins Bodo

    P.S. Oare cat de tare sa fii incat sa pui la licitatie aceleasi lucruri pe care ai incercat sa le dai prin clona ta ? Sau sa te inregistrezi cu o adresa de mail la care ai schimbat doar 2-3 litere... Grr...

  5. #3925 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Console Games Wins!

  6. #3926 SP
    Member dogdan's Avatar
    a mai primit cineva acest mail ? ...se pare ca EA sa pus pe daruit ,problema este cand dau play now pagina nu se incarca
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  7. #3927 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    a mai primit cineva acest mail ? ...se pare ca EA sa pus pe daruit problema este cand dau play now pagina nu se incarca
    Mama cu cate fete vorbesti.Esti un fel de playboy din RO(a se citi ero,cu pauza mica intre er si o)

  8. #3928 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Mama cu cate fete vorbesti.Esti un fel de playboy din RO(a se citi ero,cu pauza mica intre er si o)
    umm 3 fete ....nu sunt multe lol

  9. #3929 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    a mai primit cineva acest mail ? ...se pare ca EA sa pus pe daruit ,problema este cand dau play now pagina nu se incarca
    am primit si eu acel mesaj, si am aceeasi problema: pagina nu se incarca

  10. #3930 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Romanians - Encyclopedia Dramatica

    Doamne, nu sunt normali aia care au scris

  11. #3931 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    am o intrebare si nu prea stiu unde sa o pun si cred ca aici nu se va supara nimeni, nu sti...exista cum ceva programel sau ceva daca sa imi spuna daca am (sau chiar sa o si stearga) daca am o piesa de 2 ori in winamp?? stiu ca era ceva asemanator, dau nu stiu daca ala stergea piesele din calculator sau din winamp...oricum nici la ala nu ii mai stiu numele, daca stiti cumva...va rog sa ma ajutati!! Sarbatori Fericite!

  12. #3932 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Romanians - Encyclopedia Dramatica

    Doamne, nu sunt normali aia care au scris
    nu mai pot de ras , romanian ninjas

  13. #3933 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu93 View Post
    am o intrebare si nu prea stiu unde sa o pun si cred ca aici nu se va supara nimeni, nu sti...exista cum ceva programel sau ceva daca sa imi spuna daca am (sau chiar sa o si stearga) daca am o piesa de 2 ori in winamp?? stiu ca era ceva asemanator, dau nu stiu daca ala stergea piesele din calculator sau din winamp...oricum nici la ala nu ii mai stiu numele, daca stiti cumva...va rog sa ma ajutati!! Sarbatori Fericite!

    Duplicate Files Cleaner

  14. #3934 SP
    Member octav's Avatar
    stie cineva unde pot vedea catalogul cu produsele site-ului www.tntgames.ro ?

  15. #3935 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  16. #3936 SP
    Member octav's Avatar
    mersi, dar am gasit o data un catalog cu produsele in stoc si pretul acestora

  17. #3937 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by MisterJuice View Post
    Romanians - Encyclopedia Dramatica

    Doamne, nu sunt normali aia care au scris

    Mama lor de idioti. Chestia aia au scris-o niste retardati care nu au ce faci cu viata lor. S-au saturat sa se masturbeze toata ziua si au decis sa scrie si eu o tampenie de articol.

    PS-> Imi cer scuze pentru limbaj (care putea fii mult mai rau), dar nu m-am putut abtine.

  18. #3938 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Da... noi suntem niste inculti penibili... si in tara noastra invatam in scoala sa furam. NOT!
    Exista si oameni dinaia... dar de bine, de rau macar la noi in tara se invata engleza in scoala si cam orice om stie sa lege doua propozitii corecte. Voi va dati seama cum ne vad dupa asta cei din strainatate, nu?

  19. #3939 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Da... noi suntem niste inculti penibili... si in tara noastra invatam in scoala sa furam. NOT!
    D'aia Romanii dau lovitura la NASA ,pentru ca sunt niste inculti,care nu prea trec pe la scoala ...

  20. #3940 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    De ce va atacati atat nu stiu...lasa sa fim noi cei care fura decat alte popoare cu o istorie macabra...germanii aproape au exterminat o rasa , italienii ...mafia predomina,americanii...nici nu mai are rost sa zic de ei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts