Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 297 of 501 FirstFirst ... 197 247 287 295 296 297 298 299 307 347 397 ... LastLast
Results 5,921 to 5,940 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #5921 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar



    Cele mai tari desene EVER!
    Sa mai alungam plictiseala

  2. #5922 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ce parere aveti despre acel copil care este cel mai puternic copil din lume?

  3. #5923 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Era de asteptat ca dintre toti copii unul sa fie mai puternic si unul mai slab.

    Ce parere ai despre acel copil care este cel mai slab copil din lume?

  4. #5924 SP
    Member octav's Avatar
    Era de asteptat ca dintre toti copiii unul sa fie mai puternic si unul mai slab.
    ce parere aveti despre cel mai prost copil din lume?lol

  5. #5925 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    Era de asteptat ca dintre toti copiii unul sa fie mai puternic si unul mai slab.
    ce parere aveti despre cel mai prost copil din lume?lol
    se numeste flavius si probabil isi cauta un nou nume de cont acum

  6. #5926 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Propun Fucker69. lol

  7. #5927 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mai tine cineva minte toate id-urile lui? lol

    Rapto2_gas / Al_Pachino / UnderX TX / Flavius / Spartan / Fritz / GeluPurcelu. Did I miss something?

  8. #5928 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Spawn, dwn3d si inca unu.

    Anyway, need some help. Am reinstalat windows'ul(xp sp2), am instalat si toate driverele. Problema e urmatoarea: am un 5.1 foarte vechi si placa de sunet on board. Am instalat AC3 Codec am facut toate setarile pe care le faceam pana acum, dar nu mai vrea sa'mi vada nici mort center/subwoofer, in conditiile in care in ultimii 4-5 ani pe aceleasi setari, aceleasi drivere, aceeasi placa de sunet nu intampinam nicio problema. Sugestii?

    L.E. dupa ce am mai umblat pe la setari din 3 power speaker'e pe care le vedea, acum vede doar un power speaker si 2 microfoane. Karaoke euphoria lol.

  9. #5929 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  10. #5930 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Am avut o zi de toata aroma...
    mi-au stricat o gramada de persoane ziua...
    Am dus la franceza referat despre Nobuo Uematsu (vezi wiki) si nici macar nu a fost curioasa cine e insul...i-am zis ca e un compozitor japonez destul de apreciat.(incepuse sa faca remarci rasiste apoi) - what a b!7c# !)
    In fine , ma bag la somn 3 ore...sa fiu fresh cand ma scol dimineata la 5 pentru lockerz

  11. #5931 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Am avut o zi de toata aroma...
    mi-au stricat o gramada de persoane ziua...
    Am dus la franceza referat despre Nobuo Uematsu (vezi wiki) si nici macar nu a fost curioasa cine e insul...i-am zis ca e un compozitor japonez destul de apreciat.(incepuse sa faca remarci rasiste apoi) - what a b!7c# !)
    In fine , ma bag la somn 3 ore...sa fiu fresh cand ma scol dimineata la 5 pentru lockerz
    si eu am mai povestit la unii profesori de el , da asa interesati erau .Zic ei ca asculta muzica clasica si ca au mers la opera da atitudinea lor era ceva de genu : sorry , if it ain't Mozart then don't tell me .. Daca ar asculta macar 2-3 melodii de la el , atuncea sigur s-ar interesa si de alte creatii a acestui geniu . Imi place mai mult Nobuo Uematsu decat Beethoven . Uematsu FTW !

  12. #5932 SP
    Member Execitor's Avatar
    Mda... si eu la fel... M'am luat la cearta cu profa de cultura civica ca e batuta in cap

  13. #5933 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eeeeeu am avut chiar o zi buna

    Scoala a fost decenta, nu am avut probleme, am iesit la tabla si m-am descuuuurcaaat... apoi m-am plimbat prin oras si a fost amuzant si... sunt fericit.

    Haha!

  14. #5934 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    ..
    Attached Images Attached Images 1262609704_give-fuck-o-meter.gif

  15. #5935 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Azi la engleza diriginta nea povestit vreo jumate de ora despre Sir Francis Drake :X

  16. #5936 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Azi la engleza diriginta nea povestit vreo jumate de ora despre Sir Francisc Drake :X
    Sigur nu v-a povestit despre Sir Francis Drake ?

  17. #5937 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ba da... my bad...

  18. #5938 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    ..
    Era dupa amiaza... ma plictiseam teribil si zic sa intru pe forum... dau pe Spambox si ghici cine posteaza inaintea mea... [trickz]. Cum sa ma bag in seama fara sa para ca-mi pasa... si-mi vine-n cap prenumele lui... Horia... il caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu pe profil pe acolo...Si ce vad ca ii place ..Ghici ce?... Spamul frate ...Ce fac....Postez .."Bai ce mi se rupe acuma"...[La fix cat sa vada c-am postat].... Bai si ce sa vezi? ...nici lui nu-i pasa frate... imi si iau vreo 3 thanks-uri... ne imprietenim si pe Facebook


  19. #5939 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Era dupa amiaza... ma plictiseam teribil si zic sa intru pe forum... dau pe Spambox si ghici cine posteaza inaintea mea... [trickz]. Cum sa ma bag in seama fara sa para ca-mi pasa... si-mi vine-n cap prenumele lui... Horia... il caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu pe profil pe acolo...Si ce vad ca ii place ..Ghici ce?... Spamul frate ...Ce fac....Postez .."Bai ce mi se rupe acuma"...[La fix cat sa vada c-am postat].... Bai si ce sa vezi? ...nici lui nu-i pasa frate... imi si iau vreo 3 thanks-uri... ne imprietenim si pe Facebook

    ..
    Attached Images Attached Images 1253885876_suicide.gif

  20. #5940 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Mai tine cineva minte toate id-urile lui? lol

    Rapto2_gas / Al_Pachino / UnderX TX / Flavius / Spartan / Fritz / GeluPurcelu. Did I miss something?

    Xmen88tl am o vaga impresie ca tot el este

    @ Khan:

    Oh nooooes. Acum ca imi cunosc numele, or sa ma caute pe Facebook pe bune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts