Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 307 of 501 FirstFirst ... 207 257 297 305 306 307 308 309 317 357 407 ... LastLast
Results 6,121 to 6,140 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #6121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ar trebuie sa ti faci o spamosuctie.

    [Lame joke, i know.]
    O spamformatare... spamdelete... spamcut... spamboot... spampalm
    Even lamer, i know...

  2. #6122 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    hihi
    GIVE ME LIBERTY.... on second thought i'll take the red pill XD.

  3. #6123 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Strike, cu ce balcoane are tipa din avatarul tau, ce nevoie mai ai de pastila aia ?

  4. #6124 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Intotdeauna este loc de mai mult


  5. #6125 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Imi aproba si mie cineva povestea ? Multam fain.

  6. #6126 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Anul acesta se pare ca o sa fie unul roditor pentru PC gaming XD games of 2010 reasons why it’s worth to be a pcgamer .
    Ma bucur ca insfarsit apare umpic de diversitate la Racing-uri (cel putin asa pare), ultimi ani au fost cam monotoni pe PC.
    Din lista totusi cel mai asteptat de mine este Front Mission Evolved, pe PC chiar se duce lipsa de Mecha desi din pacate erau printre cele mai placute jocuri (Fac referinta la seria Mechwarrior).






    i love sniping XD

    Deasemenea 2 Jocuri care nu sunt trecute acolo dar cu siguranta merita mentionate sunt: BlazBlue Calamity Trigger si Fallout New Vegas.

  7. #6127 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Imi aproba si mie cineva povestea ? Multam fain.
    Ti-as accepta-o... dar ne citeste si noua cineva Regulamentul ?

    P.S. Mama si ce font ai folosit... ce monitor ai, de 30" ?

  8. #6128 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    [strike]Eu am citit regulamentul, da' nu zice nimic de Stories p-acolo. [/strike]

    Crap, trebuie poza in formatu' ala. Da' nu am ce-i face. Asa era originalul. Daca il modific e urat de tot.

    Si nu, e de 19''. De ce ?

    ---------- Post added 04-03-2010 at 11:17 PM ----------

    Pot sa-l repun in 1080p. Altfel nu iese.

  9. #6129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    [strike]Eu am citit regulamentul, da' nu zice nimic de Stories p-acolo. [/strike]

    Crap, trebuie poza in formatu' ala. Da' nu am ce-i face. Asa era originalul. Daca il modific e urat de tot.

    Si nu, e de 19''. De ce ?

    ---------- Post added 04-03-2010 at 11:17 PM ----------

    Pot sa-l repun in 1080p. Altfel nu iese.
    Stai ca tot lucrez la o poza... sa mearga cu restul (sper)
    Dar ma intrerup niste gigei pe YM, altii pe Telefon, unii pe PM, altii pe SMS. Too much communication these days... bine dracu' ca nu mai am pager

    ---------- Post added 04-03-2010 at 11:35 PM ----------

    Happy now ?

  10. #6130 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu iubesc zăpada (mai exact Iarna ) dar să-mi fie cu pardon...cum naiba să ningă ACUM �n Cluj?

    ...după aproape o săptăm�nă minunată de primăvară (vreo 5 zile am fost �n tricou afară).

    Mda...vreme aiurea

  11. #6131 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Stai ca tot lucrez la o poza... sa mearga cu restul (sper)
    Dar ma intrerup niste gigei pe YM, altii pe Telefon, unii pe PM, altii pe SMS. Too much communication these days... bine dracu' ca nu mai am pager

    ---------- Post added 04-03-2010 at 11:35 PM ----------

    Happy now ?
    Da. Puteai sa-mi zici ca il faceam mai repede. Aveai si treaba ( spamming the forums ).

  12. #6132 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Eu iubesc zăpada (mai exact Iarna ) dar să-mi fie cu pardon...cum naiba să ningă ACUM �n Cluj?

    ...după aproape o săptăm�nă minunată de primăvară (vreo 5 zile am fost �n tricou afară).

    Mda...vreme aiurea

    incalzirea asta globala ii de vina . Ne da vremea peste cap .am auzit ca o sa se raceasca din nou vremea . Oh come on ... vreau sa vina primavara calumea . Sa port numa un tricou si niste pantaloni trei sfert .Si gecile sa le pun inapoi in camara . Aia ar fi divin .
    L.E.tin minte ca am vazut candva un documentar despre incalzirea globala . Si spuneau ca in cele din urma perioada asta o sa se termine cu o era glaciara (nu mai stiu exact cauzele ) . Deci o sa avem pana la urma o racire globala :-s . Damn , i`ll take hot weather any time of the year . in that case : give me global warming baby

  13. #6133 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    "It’s the coldest march for twenty years because of global warming." - Jeremy Clarkson

  14. #6134 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Stiti cand ma bucur ca sunt membru al comunitatii Console Games ? Cand vad ca avem mai multe replici si mai multe views pe threadurile jocurilor gen God of War 3 decat pe alte forumuri gen Gametrailers.

    I <3 CG.

  15. #6135 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Stiti cand ma bucur ca sunt membru al comunitatii Console Games ? Cand vad ca avem mai multe replici si mai multe views pe threadurile jocurilor gen God of War 3 decat pe alte forumuri gen Gametrailers.

    I <3 CG.
    Huh what? Threadul de GoW 3 de acolo e la versiunea a treia. In comparatie, noi suntem cu Spambox-ul la versiunea a doua

    Oricum, mie-mi place forumul asta spre deosebire de cele din afara pentru ca la noi pesetristii invadeaza aria 360 ca sa batjocoreasca exclusivele. Pe Gametrailers si mai tot ce e in afara am vazut ca e fix invers.

  16. #6136 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

  17. #6137 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Vecheee....

  18. #6138 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu se poate .. ninge ! . da dupa cate se pare cred ca o sa ninga MAXIM o ora si dupaia : pauza ! . Damn da daca ii sa ninga atuncea : Full steam (snow) ahead ! Da nu asa . Parca vad ca maine o sa se topeasca tot and it`s gonna be a muddy weekend .

  19. #6139 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Console Games Forum - Smilies

    Ia sa vedem care mai intra pe chat si azi Click pe link-ul de sus !!!

  20. #6140 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Today, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts