Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 244 of 501 FirstFirst ... 144 194 234 242 243 244 245 246 254 294 344 ... LastLast
Results 4,861 to 4,880 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #4861 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    A mai fost pusa pe threadul Uncharted 2

  2. #4862 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Sireturi gri sau negre?

  3. #4863 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Negre.

  4. #4864 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    gri . eu de obicei port colorate . Inainte aveam niste sk8 shoes butucanosi si la unu aveam siret albastru , la altu portocaliu

  5. #4865 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Eu merg pe o singura culoare (GRI) ... inainte imi tot schimbam sireturile dupa anotimp (primavare - negru/alb; vara alb/alb; toamna alb/negru; iarna negru/negru)

  6. #4866 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Sireturi gri sau negre?
    ...negre. Sau poți face mix lol (negru - gri) - (at�ng - drept) - am văzut că se poartă.

  7. #4867 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Ronie... sa vezi ce faini is pe interior ...in cel drept il am pe domnul Marcus Fenix iar in stangul am sigla GoW

  8. #4868 SP
    Banned Mario's Avatar
    Greyhound pot posta asta la news?
    Activision Blizzard se g�ndeşte deja la jocul cu numărul 7 al seriei Call of Duty. Zvonurile indică dorinţa Activision de a cumpăra drepturile de a folosi muzică din timpului războiului din Vietnam, laolaltă cu melodii specifice Africii, Uniunii Sovietice şi Cubei, din perioada 1960-1980. Prin urmare, acţiunea din Call of Duty 7 s-ar putea desfăşura �n oricare din aceste locaţii.

    Noah Heller, senior producer pentru Call of Duty: World at War, va fi cel mai probabil la c�rma acestui proiect, producătorii urm�nd a fi tot cei de la Treyarch.
    Este un ZVON.

  9. #4869 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Can someone ban Flavius ?

  10. #4870 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Greyhound pot posta asta la news?
    Activision Blizzard se g�ndeşte deja la jocul cu numărul 7 al seriei Call of Duty. Zvonurile indică dorinţa Activision de a cumpăra drepturile de a folosi muzică din timpului războiului din Vietnam, laolaltă cu melodii specifice Africii, Uniunii Sovietice şi Cubei, din perioada 1960-1980. Prin urmare, acţiunea din Call of Duty 7 s-ar putea desfăşura �n oricare din aceste locaţii.

    Noah Heller, senior producer pentru Call of Duty: World at War, va fi cel mai probabil la c�rma acestui proiect, producătorii urm�nd a fi tot cei de la Treyarch.
    Este un ZVON.
    Exista PM

  11. #4871 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Exista PM
    A folosit PM (Public Message).

  12. #4872 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Greyhound pot posta asta la news?
    Activision Blizzard se g�ndeşte deja la jocul cu numărul 7 al seriei Call of Duty. Zvonurile indică dorinţa Activision de a cumpăra drepturile de a folosi muzică din timpului războiului din Vietnam, laolaltă cu melodii specifice Africii, Uniunii Sovietice şi Cubei, din perioada 1960-1980. Prin urmare, acţiunea din Call of Duty 7 s-ar putea desfăşura �n oricare din aceste locaţii.

    Noah Heller, senior producer pentru Call of Duty: World at War, va fi cel mai probabil la c�rma acestui proiect, producătorii urm�nd a fi tot cei de la Treyarch.
    Este un ZVON.
    Daca dintre zecile de PM-uri si infractiuni primite nu ai dedus nici pana acum ca stirile trebuie sa fie redactate de catre tine si nu furate (copy - paste) de pe internet, atunci be my guest, posteaza si ne vom distra iar

  13. #4873 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Greyhound pot posta asta la news?
    Activision Blizzard se g�ndeşte deja la jocul cu numărul 7 al seriei Call of Duty. Zvonurile indică dorinţa Activision de a cumpăra drepturile de a folosi muzică din timpului războiului din Vietnam, laolaltă cu melodii specifice Africii, Uniunii Sovietice şi Cubei, din perioada 1960-1980. Prin urmare, acţiunea din Call of Duty 7 s-ar putea desfăşura �n oricare din aceste locaţii.

    Noah Heller, senior producer pentru Call of Duty: World at War, va fi cel mai probabil la c�rma acestui proiect, producătorii urm�nd a fi tot cei de la Treyarch.
    Este un ZVON.
    Call of Duty 7 - Computer Games Forum

    tu esti useru asta?

  14. #4874 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Haha...Mario,vezi ca SYZYGY asta e dracu',cauta si in gaura de sarpe!
    @SYZYGY-Keep up the good work,mate!

  15. #4875 SP
    Banned Mario's Avatar
    Umm nu inteleg care e ideea cu copy-paste,toti dam copy-paste in o mai mica sau mai mare masura,din moment ce e scris acolo e bun si la obiect nu inteleg de ce sa ma banezi.Ai boala pe mine sau asa ceva?Toti imi ziceti ca de ce nu ajut comunitatea ,sa fac news dar vad ca la fiecare news iau ban...ca domne vezi n-am bun simt .

  16. #4876 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Uite-te la ultimu' joc devorat si uite-te la parerea fiecarui user.Uite-te la un trailer / stire pe net si scrii in CUVINTELE TALE parerea / opinia ta.Nu dai copy paste complet la stirea altui om...e ca si cum ai lucra la ziaru x si copiezi stirile de la ziaru y.

  17. #4877 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da domne, n-ai bun simt. O stire pe ConsoleGames.ro se redacteaza, nu se copiaza. Doresti sa postezi stiri, faci cum cere regulamentul, altfel te abtii. Acum e clar, sau nu pricepi romaneste?

  18. #4878 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Uite-te la ultimu' joc devorat si uite-te la parerea fiecarui user..
    Tin sa amintesc ca nu fac review ci news...

  19. #4879 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Sper sa se lase cu un ban toata discutia asta.

  20. #4880 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu am vazut pana acum un News Editor pe Console Games care sa rada intruna fara motiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts