Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 194 of 501 FirstFirst ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 294 ... LastLast
Results 3,861 to 3,880 of 10006

Thread: SpamBox Reloaded :P

  1. #3861 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Norocosilor.. parintii mei imi cumparau jucarii si hainute. A trebuit sa descopar singur arta gamingului ratacind prin desert.
    Norocosi? ...nici n-ai idee cat ma bucur ca pe vremea mea nu prea era cunoscut pc-ul , playstation si alte console...pentru ca nu as mai fi avut o copilarie atat de frumoasa...si probabil as fi stat in casa.Chiar mi-e dor de zilele cand ne adunam un cartier intreg sa jucam fata ascunselea.Aia da copilarie...acum in loc sa iesi afara sa joci baba oarba sau fata ascunselea injuri pe net adultii si te dai cool.

  2. #3862 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Norocosi? ...nici n-ai idee cat ma bucur ca pe vremea mea nu prea era cunoscut pc-ul , playstation si alte console...pentru ca nu as mai fi avut o copilarie atat de frumoasa...si probabil as fi stat in casa.Chiar mi-e dor de zilele cand ne adunam un cartier intreg sa jucam fata ascunselea.Aia da copilarie...acum in loc sa iesi afara sa joci baba oarba sau fata ascunselea injuri pe net adultii si te dai cool.
    Cine a spus ca unul care are consola ..nu mai are viata personala..cel putin in cazul meu,sunt saptamani cand nici nu deschid PS3-ul ,iar cu PS2-ul m-am jucat la inceput...acum iau jocuri doar sa le am la colectie..ca sa stai 24/24 cu moaca in consola trebuie sa fii putin dus..

  3. #3863 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Video Games owned Baba Oarba those days

  4. #3864 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Si de ce vrei sa generalizezi acum? Hai ma pisi nu fi rau...majoritatea care au pc / consola prefera gamingu in locu' jocurilor din generatia veche ( 80/90 )...asta nu inseamna ca TOTI au aceiasi gandire

  5. #3865 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Am vrut sa spun ca este o parere propie si ca nu vreau sa jignesc pe nimeni

  6. #3866 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    bine...te iert...numai ca esti simpatic

  7. #3867 SP
    Member Snoopz's Avatar
    really? lol


    P.S:In numele lui Mos Craciun promit ca nu mai fac spam 2 zile

  8. #3868 SP
    Banned Mario's Avatar
    Ce e ciudat ca Rapto ala desi este un mare spamer n-a avut nici un post pe spambox,sau n-am vazut eu.

  9. #3869 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Ce e ciudat ca Rapto ala desi este un mare spamer n-a avut nici un post pe spambox,sau n-am vazut eu.
    Pai aici era "on-topic" iar omul este un outlander. O arde periculos.

    L.E: Ooo Mario ti-a expirat banul? Prinzi sarbatorile alaturi de CG?!

  10. #3870 SP
    Banned Rapto2_gas's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Ce e ciudat ca Rapto ala desi este un mare spamer n-a avut nici un post pe spambox,sau n-am vazut eu.
    Se gasi cine sa vorbeasca ...daca nu era Laurentiu nu se mai auzea de tine ...nici nu stia lumea cine esti...

  11. #3871 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pariez 2 ghinde pe rapto...cine pariaza pe mario? spammer vs spammer

  12. #3872 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Norocosi? ...nici n-ai idee cat ma bucur ca pe vremea mea nu prea era cunoscut pc-ul , playstation si alte console...pentru ca nu as mai fi avut o copilarie atat de frumoasa...si probabil as fi stat in casa.Chiar mi-e dor de zilele cand ne adunam un cartier intreg sa jucam fata ascunselea.Aia da copilarie...acum in loc sa iesi afara sa joci baba oarba sau fata ascunselea injuri pe net adultii si te dai cool.
    Ce joc e asta?

    Mie tot tata m-a introdus in lumea jocurilor printr-un Rambo (aka Atari 2600) in 91. Am jucat multe jocuri in fata blocului in continuare. Preferatele mele: turca, capra noua, lapte gros si 9 pietre.

    Dar n-am ascuns niciodata o fata. Eram prea mic si n-aveam ce sa fac cu ea pe furis oricum

  13. #3873 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    4 Ghinde pe SYZYGY si 10 ghinde pe Laurentiu cu peste 2000 de posturi. The King Spamer
    L.E: Cred ca ii "cocosa" Khan la jocul "lapte gros" la cat de mare este Poate o dam de o turca pe CG ca la mine in oras nu se juca asa ceva.

  14. #3874 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Pentru spammeri din Romania: Numai respect!

  15. #3875 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce v-a apucat pe toti? chiar asa in preajma Craciunului? ce vreti sa va aduca mosul? eu mi-as dori MW2 :-"

  16. #3876 SP
    is the man! trickz's Avatar
    De dragul spamului din trecut, inchin o cana plina cu ceai cald!

    SPAM!

  17. #3877 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ce v-a apucat pe toti? chiar asa in preajma Craciunului? ce vreti sa va aduca mosul? eu mi-as dori MW2 :-"
    Asa e.De Craciun trebuie sa fim mai buni unii cu altii.Eu vreau Lamborghini Gallardo

  18. #3878 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    First of all as vrea ca un Mos Craciun blond, cu parul lung si flacari pe spate sa baneze primul user de pe aceasta pagina and 2nd of al (ca un bonus) tare mi-as dori o Zippo noua.

  19. #3879 SP
    Admin MonkY's Avatar
    SYZYGY, Khan... daca aveti ceva de discutat intre voi, faceti si voi un bine celorlalti si mergeti pe privata
    Thread cleaned, a little... Spamam, spamam, dar mai ne si distram...

  20. #3880 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    SYZYGY, Khan... daca aveti ceva de discutat intre voi, faceti si voi un bine celorlalti si mergeti pe privata
    Thread cleaned, a little... Spamam, spamam, dar mai ne si distram...
    Daca te uiti pe tot forumu' nu cred ca vezi sa fi zis ceva in contrariu catre Khan sau macar sa ma fi bagat in seama cu el ...nu cred ca pot spune acelasi lucru si despre el,daca trebuie sa calmezi pe cineva...acel cineva e khan.Nu stie cand sa spuna stop la o cearta.Pare rau ca din toti userii care au fost banati ...unu nu a jignit mai urat ca el.Dar vad ca se permite asa ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. Codemasters anunta GRID: Reloaded By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 03-03-2010, 15:22
  4. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts