Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 257 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #981 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Sa speram ca se va intoarce.



  2. #982 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Btw, ati vazut ca N3O nu prea ne-a mai onorat cu prezenta in ultimul timp? We miss you PLLDK master .

  3. #983 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Btw, ati vazut ca N3O nu prea ne-a mai onorat cu prezenta in ultimul timp? We miss you PLLDK master .
    e cu facultatea parca... tocmai la el ma gandeam si eu pe drum spre scoala.. daca sa dezvaluim ce inseamna plldk

  4. #984 SP
    Senior Member huber's Avatar
    na si acum cu ocazia acesta ti-n si eu sa imi cer scuze si sa le multumesc ( Mika , Dj Mo ) care chiar daca la inceput am crezut ca au ceva cu mine, m-au ajutat foarte mult , inainte nu intelegaem ce inseamna spam , cum trebuie postat pe un thread etc..... mi de multuri baieti.

    imi pare rau pentru RonaN1 sper sa se intoarca era un baiat de treaba , sper sa revenina si bboy cu stirile lui bune, dar asta nu inseamna caci nu ai avem pe cei doi news boys Mika si istrategie care pun stiri bune ....
    in ultimul timp consolegames a trecut pe locul 2 am ceva problema la liceu ma chinui sa nu raman corigent deoarece din septembrie pana acum scoala a fost pe locu 14 ....

  5. #985 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    na si acum cu ocazia acesta ti-n si eu sa imi cer scuze si sa le multumesc ( Mika , Dj Mo ) care chiar daca la inceput am crezut ca au ceva cu mine, m-au ajutat foarte mult , inainte nu intelegaem ce inseamna spam , cum trebuie postat pe un thread etc..... mi de multuri baieti.

    imi pare rau pentru RonaN1 sper sa se intoarca era un baiat de treaba , sper sa revenina si bboy cu stirile lui bune, dar asta nu inseamna caci nu ai avem pe cei doi news boys Mika si istrategie care pun stiri bune ....
    in ultimul timp consolegames a trecut pe locul 2 am ceva problema la liceu ma chinui sa nu raman corigent deoarece din septembrie pana acum scoala a fost pe locu 14 ....
    Multumesc de aprecieri dar pentru aceasta indreptare in mod sigur ar trebui sa ii multumesti si lui nops .

  6. #986 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pot sa fac si eu o propunere pt Thread-urile Ce te joci acum si Ultimul joc devorat?

    Cand cineva spune ca a jucat respectivul joc sa puna si o poza cu jocul original.Cel putin m-am saturat de cei care dupa ce ca nu dau nici un ban pe jocuri(inafara de cei 10 ron pt Verbatim) isi mai spun si parerea si chiar se lauda cu respectivul joc.

    Sper sa nu jignesc pe nimeni cu acest post dar unii nu merita sa fie apreciati pt faptu ca au reusit sa termine un joc backup.

    Multumesc de intelegere.

  7. #987 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Multumesc de aprecieri dar pentru aceasta indreptare in mod sigur ar trebui sa ii multumesti si lui nops .
    WTH ce legatura am eu? thx anyway

  8. #988 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Pot sa fac si eu o propunere pt Thread-urile Ce te joci acum si Ultimul joc devorat?

    Cand cineva spune ca a jucat respectivul joc sa puna si o poza cu jocul original.Cel putin m-am saturat de cei care dupa ce ca nu dau nici un ban pe jocuri(inafara de cei 10 ron pt Verbatim) isi mai spun si parerea si chiar se lauda cu respectivul joc.

    Sper sa nu jignesc pe nimeni cu acest post dar unii nu merita sa fie apreciati pt faptu ca au reusit sa termine un joc backup.

    Multumesc de intelegere.
    Mi se pare o idee foarte buna

  9. #989 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Pot sa fac si eu o propunere pt Thread-urile Ce te joci acum si Ultimul joc devorat?

    Cand cineva spune ca a jucat respectivul joc sa puna si o poza cu jocul original.Cel putin m-am saturat de cei care dupa ce ca nu dau nici un ban pe jocuri(inafara de cei 10 ron pt Verbatim) isi mai spun si parerea si chiar se lauda cu respectivul joc.

    Sper sa nu jignesc pe nimeni cu acest post dar unii nu merita sa fie apreciati pt faptu ca au reusit sa termine un joc backup.

    Multumesc de intelegere.
    Ar fi o solutie,dar pana la urma ce are daca-si exprima parerea si o persoana care nu are originalul?In opinia mea nu este o problema sa-si exprime si acele persoane o parere,atata timp cat nu vorbesc despre joc inainte de lansare

  10. #990 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Pot sa fac si eu o propunere pt Thread-urile Ce te joci acum si Ultimul joc devorat?

    Cand cineva spune ca a jucat respectivul joc sa puna si o poza cu jocul original.Cel putin m-am saturat de cei care dupa ce ca nu dau nici un ban pe jocuri(inafara de cei 10 ron pt Verbatim) isi mai spun si parerea si chiar se lauda cu respectivul joc.

    Sper sa nu jignesc pe nimeni cu acest post dar unii nu merita sa fie apreciati pt faptu ca au reusit sa termine un joc backup.

    Multumesc de intelegere.
    DE ACORD!!!

  11. #991 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    deci eu pt ca nu am camera nu mai am voie sa joc originale si sa spun asta? :bulb:

    nu ajuta la nimic.

    Oricum, imi place ca intru pe SpamBox cand vreau sa mai aflu barfa natiunii. Am vazut ca nu mai e Ronan, repede pe spambox sa vad ce s-a intamplat
    Funny stuff.

  12. #992 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Parerea mea e ca toti au dreptul sa vorbeasca despre ce jocuri au terminat, sa-si dea cu parerea. Stiu ca nu e bine sa se pirateze, dar totusi chiar exagerati cu unele afirmatii. Eu cred ca atata timp cat un om care joaca "la negru" dar macar stie sa aprecieze munca ce a fost depusa pentru acel joc este pe jumatate iertat, iar cu timpul poate va realiza ca ar trebui sa cumpere si soft original, nu doar blankuri.

  13. #993 SP
    Member N3O2005's Avatar
    Sub amenintarea unei arme de foc virtuale, scriu acest mesaj pe branci cu o tastatura ibm veche de 14 ani, si cu trickz in spatele meu cu o carabina incarcata tintita spre tampla mea. Totul este bine aici la inchisoare, mancarea e buna, ronan vine si pleaca din cand in cand si soarele rasare romantic printre gratii.

    ps: PLLDK-ul o sa va bantuie forumul pentru TOTDEAUNA daca nu imi dati un dolar ... FIECARE ( ps: I KNOW WHAT IT MEANZ )

    _mesajul este un pamflet si trebuie tratat ca atare_

  14. #994 SP
    Member SpitFire's Avatar

  15. #995 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    PLLDK ???

  16. #996 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    PLLDK ???
    OMG!!1one11oneone

    l-a prins si pe el virusul. omenirea e terminata

  17. #997 SP
    is the man! trickz's Avatar
    "Ne asculta!"...sau nu... - Opinii - HotNews.ro



    Traiasca legile noi. Mai ales cele care clar nu sunt constitutionale... Acum ne sunt stocate SMS'urile, mobilele, emailurile, paginile de internet, cam orice ar putea fi folosit pentru a comunica in conditii de umanitate. Companiile de furnizare date (companii de internet, de telefonie, etc) sunt acum obligate de lege sa stocheze TOT ce facem si ce zicem noi... bineinteles, le sterg dupa 6 luni dar... cum ramane cu dreptul la libera exprimare?



    Astfel se pune problema: Cat costa datele mele personale?

    Cat costa datele tale personale? - Opinii - HotNews.ro





    Mai frumoasa decat legea asta mi se pare ce de acum ceva timp.. ce nu a intrat (parca) in vigoare, inca, in Romania... scannere cu raze x la aeroport and stuff.. doar ca pentru oameni... acelea dragute unde iti vedeau si ce marca de chiloti ai, numai ca citind de pe eticheta dintre ei si piele .

  18. #998 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by N3O2005 View Post
    Sub amenintarea unei arme de foc virtuale, scriu acest mesaj pe branci cu o tastatura ibm veche de 14 ani, si cu trickz in spatele meu cu o carabina incarcata tintita spre tampla mea. Totul este bine aici la inchisoare, mancarea e buna, ronan vine si pleaca din cand in cand si soarele rasare romantic printre gratii.

    ps: PLLDK-ul o sa va bantuie forumul pentru TOTDEAUNA daca nu imi dati un dolar ... FIECARE ( ps: I KNOW WHAT IT MEANZ )

    _mesajul este un pamflet si trebuie tratat ca atare_
    And he's back.

  19. #999 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Parerea mea e ca toti au dreptul sa vorbeasca despre ce jocuri au terminat, sa-si dea cu parerea. Stiu ca nu e bine sa se pirateze, dar totusi chiar exagerati cu unele afirmatii. Eu cred ca atata timp cat un om care joaca "la negru" dar macar stie sa aprecieze munca ce a fost depusa pentru acel joc este pe jumatate iertat, iar cu timpul poate va realiza ca ar trebui sa cumpere si soft original, nu doar blankuri.

    L-am vazut pe unu acum 2 zile care radea in hohote de jocul Tomb Raider:Underworld si mi s-a pus un pitic pe creier cu chestia asta....si am vrut sa il poftesc pe acel user sa ne arate "Marea lui colectie de jocuri originale" si dupaia sa mai spuna ca Tomb Raider e un joc de ckt.

  20. #1000 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Post 1000 on SpamBox . Looks like spamming is pretty popular.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 257 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: Today, 02:30
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts