Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 257 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 5121

Thread: SpamBox plx ?! :D

  1. #1021 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    A murit!
    De ras?

  2. #1022 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    De ras?
    De plans!

  3. #1023 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    De plans!
    De sex?

  4. #1024 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pastilutza, am facut doar o gluma nevinovata, dar vad ca tu nu te dai in laturi de la nimic. Parca ar fi plecat MonkY sau Donely de pe forum. Nu zic ca a facut RonanN1 ceva care sa ma deranjeze pe mine, dar sa nu uitam ca nu e usa de biserica.

  5. #1025 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da dar macar era un gamer care avea putina experienta.Si glume cu "A murit" nu prea se fac,atata timp cat esti un membru distins pe un forum si de la care sunt asteptari.

  6. #1026 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Voi nu mai stiti de gluma? hmmm...

  7. #1027 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Gata ma opresc si imi cer scuze fata de DJ Mo si Monky daca am incalcat vreo regula pe forum prin ce am scris mai sus.

  8. #1028 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Hai ca incepe sa semene prea mult a OTV, povestea asta cu RonanN disparut fara urma ca Elodia sau Magda Ciumac. Daca a decis sa plece de pe forum sa fie sanatos. Cred ca avem alte treburi de facut in folosul comunitatii noastre, decat sa ne intrebam unde a disparut RonanN sau daca va reveni pe forum. Daca vrea sa revina este binevenit, daca nu asta este.

  9. #1029 SP
    Member leggollas11's Avatar
    De ce atata ura tocmai pe SpamBox mha baieti? ... vad ca de la povestea cu RonanN1 va`ti impartit pe tabere... pt. cine nu stie ce inseamna RonanN1 pt. acest forum, sa dea frumos click aici ... sunt sigur ca il veti gasi in primii 10 useri ca activitate; nu va mai bateti capu` cu problema asta, ca o sa se intoarca; a mai fost o data telenovela asta si tot s`a intors, pt. ca stie ca aici e locu` lui
    Incepe sezonu` si iar avem treaba multa... poimaine vedem live ce stie RE5`u...

  10. #1030 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    iar avem treaba multa... poimaine vedem live ce stie RE5`u...
    Lucky bastard!
    Las' ca vine demo la o saptamana si pe ps3

  11. #1031 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Hai ca incepe sa semene prea mult a OTV, povestea asta cu RonanN disparut fara urma ca Elodia sau Magda Ciumac. Daca a decis sa plece de pe forum sa fie sanatos. Cred ca avem alte treburi de facut in folosul comunitatii noastre, decat sa ne intrebam unde a disparut RonanN sau daca va reveni pe forum. Daca vrea sa revina este binevenit, daca nu asta este.
    Sunt de acord cu Donely, sunt lucruri mult mai importante decat plecarea lui RonanN1, daca el a vrut sa plece asta e, e decizia lui.

  12. #1032 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Nu pot sa cred ce fac oamenii sambata seara, in loc sa se distreze o ard in flame'uri pe un forum din cauza unei glume extrem de seci.
    Pastilutza, tu chiar nu te simti bine daca nu ataci pe cineva zilnic? tu nu faci altceva pe forumul asta decat sa acuzi orice user ca joaca backup'uri si mai are si tupeul sa spuna ca a jucat acel joc. Daca mai uit prin gamertagul tau ai cam multe titluri "not played online"

    istrategie spre deosebire de tine chiar ne face un serviciu postand news'uri zi de zi. Eu zic sa'ti pui ochelarii de soare cat juma de fata si sa te duci in club, ia si o pastilutza, poate te calmezi. Incearca sa'ti dai ban singur, poate merge, ne'ai face un serviciu tuturor

    Obesrv ca Ronan a ajuns nucleul acestui forum, cum dispare ronan, toata lumea o ia razna. Calmati'va fratilor, e om ca si noi, e de treaba, ajuta cand este rugat, dar nu are puteri supranaturale si daca el a simtit nevoia sa plece a plecat si daca se va intoarce, o va face cand va vrea.

    Avea dreptate cine a spus la ultima intalnire, suntem departe de a fi o comunitate. My 2 cents

  13. #1033 SP
    Manager paul's Avatar

  14. #1034 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Acum am ajuns si eu acasa. Ma pufneste rasul nu alta cand citesc toate mesajele postate aici. Comentariile nici nu-si mai au rostul.

  15. #1035 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    SpamBox asta e ca atunci cand bei prea mult si nu mai stii de tine. Te apuci sa spui vrute si nevrute, pentru ca deh ... esti beat, n-are ce sa-ti zica lumea. Aveti grija sa pastrati limbajul decent.

    P.S.: Radem, glumim, da' nu parasim incinta.

  16. #1036 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Hai ca incepe sa semene prea mult a OTV, povestea asta cu RonanN disparut fara urma ca Elodia sau Magda Ciumac. Daca a decis sa plece de pe forum sa fie sanatos. Cred ca avem alte treburi de facut in folosul comunitatii noastre, decat sa ne intrebam unde a disparut RonanN sau daca va reveni pe forum. Daca vrea sa revina este binevenit, daca nu asta este.
    Donely,are perfecta dreptate mie imi placea de RonanN1 dar e decizia lui daca a vrut sa plece de pe forum...daca se razgandeste e bine venit pe ConsoleGames!

  17. #1037 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Poate voi vreti sa fiti contra curentului, opozantii din sistem , si atunci e foarte bine pentru comunitate.

    Pentru istrategie - tot respectul.. merita toate procentele din acel 100%, dar la Ronan ar trebui sa se puna mai mult accentul pe calitate si nu pe cantitate.

  18. #1038 SP
    Member alalalt's Avatar
    I'm bored
    Attached Images Attached Images jamaica2.jpg

  19. #1039 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Inseamna ca eu si Grey suntem urmatorii?
    I never leave the f*** building. Va ingrop pe voi pana sa ma duc eu

  20. #1040 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    I'm bored
    + 1 bored as hell. Va place noul logan in varianta cabrio?
    Attached Images Attached Images dacia-copy.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 257 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  3. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts