Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 251 of 312 FirstFirst ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 ... LastLast
Results 5,001 to 5,020 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5001 SP
    Junior Member Hiperjet's Avatar
    Ah, ok, vroiam sa fiu sigur de asta. Eu eram inca confuz aici pt ca aveam deja facut un cont pe Amazon atunci cand m-am apucat de Mturk, si de asta nu stiam exact cum sta treaba.

    Acum ramane sa ma lamuresc de ce inca mai pot transfera bani in Gift card, in ciuda acelei notificari pt introducerea SSN-ului*. Ma intreb cat mai pot transfera pana imi blocheaza contul...

    *hmmm, sau poate imi blocheaza transferul doar pt banii proveniti din HIT-urile facute dupa data calendaristica a primirii atentionarii. Ca de atunci n-am mai facut niciun hit, banii transferati erau primiti din niste hituri vechi de o saptamana...
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  2. #5002 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Dureaza o vreme pana sa ti-l blocheze. Eu din cate tin minte vreo luna mi-o tot aratat avertismentu' ala .

  3. #5003 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Salutare,
    Am vazut ca voi faceti hituri...
    Stiti ceva hituri bune ?

    Luni mi-am dat comanda de HTC Desire si am un LG GD 510 luat acu 2 sapt de la ei
    vad ca merge bine treaba

  4. #5004 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Pai daca ti-ai luat atatea lucruri dc ne mai ceri hituri noua?Ar trebui sa stii si singur ce sa faci...

  5. #5005 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Frate am cerut un schimb de informatii , ca va zic si eu de care fac dar daca toti sunt asa ca tine ...
    NO COMMENT
    In loc sa ne ajutam .. dar asta e
    asa e romanu

  6. #5006 SP
    Member yyomax's Avatar
    de la ce seller ti-ai luat telefoanele

  7. #5007 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    FGS Trading
    LG-ul il am acasa si acum astept sa vina HTC Desire
    Sper sa ajunga luni sau joi
    Varmiu are HTC Desire HD tot de la FGS.
    E o firma buna

  8. #5008 SP
    Member yyomax's Avatar
    cat ai platit TVA??.... ai vb cu selleru si ti-a schimbat valoarea???

  9. #5009 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Da. Mi-a schimbat valoarea.
    orice produs cumparat ti-l pune cu 40 $

  10. #5010 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    I-am trimis mail sellerului si o zis ca modifica.

  11. #5011 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Cine vrea sa colaboram sa ne spunem unul altuia cand sunt hituri ii pot lasa id-ul meu de mess.

    Daca vreti sa ne ajutam astept pm

  12. #5012 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by serjiulik View Post
    Frate am cerut un schimb de informatii , ca va zic si eu de care fac dar daca toti sunt asa ca tine ...
    NO COMMENT
    In loc sa ne ajutam .. dar asta e
    asa e romanu

    JET!!!!!


    Nu imi place nickname-ul tau de cocalar si faptul ca vrei hituri de la primul post.

    Si chiar nu imi retrag cuvintele...m-am saturat de toti cocalarii care vin aici sa se imbogateasca...daca stiam ca se va ajunge la asta nu mai faceam threadul asta.Cea mai mare greseala din viata mea de forumist.

    EDIT:Ati observat ca de 1 saptamana au inceput sa bage product listings iar pe la ora 3:30 AM 4:30 AM?

  13. #5013 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Nu am nimic cu tine asa ca o sa incerc sa iti ignor mesajele
    Nu ma cobor la nivelul tau si iti urez spor in tot ceea ce faci

    Toate cele bune !

  14. #5014 SP
    Member yyomax's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    JET!!!!!


    Nu imi place nickname-ul tau de cocalar si faptul ca vrei hituri de la primul post.

    Si chiar nu imi retrag cuvintele...m-am saturat de toti cocalarii care vin aici sa se imbogateasca...daca stiam ca se va ajunge la asta nu mai faceam threadul asta.Cea mai mare greseala din viata mea de forumist.

    EDIT:Ati observat ca de 1 saptamana au inceput sa bage product listings iar pe la ora 3:30 AM 4:30 AM?
    da pastilutza...de cateva zile am observat ca baga product listing noaptea ....dar eu nu stau sa fac noaptea...

  15. #5015 SP
    Member hcm90's Avatar
    azi dimineata o fost intre 5-7 product listings, pai daca asa le convine lor fusul orar noi nu avem ce face

  16. #5016 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Pastilutza
    si acum ne spui )

    lasa-l nu il baga in seama

  17. #5017 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    JET!!!!!


    Nu imi place nickname-ul tau de cocalar si faptul ca vrei hituri de la primul post.

    Si chiar nu imi retrag cuvintele...m-am saturat de toti cocalarii care vin aici sa se imbogateasca...daca stiam ca se va ajunge la asta nu mai faceam threadul asta.Cea mai mare greseala din viata mea de forumist.

    EDIT:Ati observat ca de 1 saptamana au inceput sa bage product listings iar pe la ora 3:30 AM 4:30 AM?

    Mai intai nu ma cunosti ca sa ma poti judeca
    Si in al doilea rand cand faceam eu hituri tu nici nu ai auzit de siteul asta.. Asa ca nu am luat de pe forumul tau.

  18. #5018 SP
    Member hcm90's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    Pastilutza
    si acum ne spui )
    eu in fiecare noapte primesc vreo 3-4 mailuri de la turkalert ca se pun hituri, fati cont pe turkalert si o sa vezi cand le pun

  19. #5019 SP
    Member yyomax's Avatar
    hai serjiulik ai zis ca nu mai discuti cu el....deacum incepi cu chestia de cand stii tu site-ul el sa juca cu qq in nisip nuh?(vb aia)

    dak stiai de mult timp iti zic eu ca erai de mult timp pe forumul asta....ca nu se mai discuta de mturk pe alte forumuri....mai este unu dar s-a discutat putin pe ala....aici e baza mturk-ului in Romania ...

  20. #5020 SP
    Junior Member serjiulik's Avatar
    Eu stiu de site de la un prieten.. poate el stie de pe forum.. cine stie.
    Oricum eu doar vreau sa ajut dar daca altii nu vor treaba lor..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 251 of 312 FirstFirst ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts