Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 312 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 ... LastLast
Results 5,161 to 5,180 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #5161 SP
    Member yyomax's Avatar
    classify it nu am mai vazut demult...si se castiga bine acolo...oare ce s-a intamplat....classify this am vazut ca mai pune

  2. #5162 SP
    Junior Member babau666's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Am si eu o intrebare...Daca iau acest tv nu o sa mearga la noi nu?Pentru ca are doar ntsc,atsc.Si la noi cum e pal...
    Amazon.com: Philips 32PFL3505D/F7 32-Inch LCD HDTV, Black: Electronics
    Am vazut ca mai toate tv-urile pe amazon sunt asa cu ntsc,atsc.Si asta era si bun si ieftin 371$...

    nu merge la noi pentru ca e pe 120v.

  3. #5163 SP
    Member Florin27's Avatar
    De transformator la 110v o rezolv.E problema de PAL/NTSC.Cineva mai are vreo idee?

  4. #5164 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Ai putea trimite un mail producatorului. Eu imi amintesc ca de ceva timp televizoarele functioneaza ok in ambele sisteme.

  5. #5165 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    De transformator la 110v o rezolv.E problema de PAL/NTSC.Cineva mai are vreo idee?
    Tv-urile PAL merg numai in Europa iar cele NTSC numai in SUA

  6. #5166 SP
    Member Florin27's Avatar
    Stiu treaba asta dar ma gandeam daca acel tv va merge la noi....

  7. #5167 SP
    Member ionutz727's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Stiu treaba asta dar ma gandeam daca acel tv va merge la noi....
    pai intreaba-l pe seller ce fel e..

  8. #5168 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Daca nu si nu poti cauta un convertor gen asta

  9. #5169 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mai a rezolvat cineva in ultima vreme problema cu ssn-ul?Daca il bag pe cel care mi l-a dat fakenamegenerator cand m-am inregistrat oare o merge?Sau nu mai e scapare...

  10. #5170 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    A plouat azi cu Query Term Categorization. Usor de facut, plata acceptabila, requester de incredere se pare, chiar daca plateste greu. Si inca nu-i senin


  11. #5171 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin27 View Post
    Mai a rezolvat cineva in ultima vreme problema cu ssn-ul?Daca il bag pe cel care mi l-a dat fakenamegenerator cand m-am inregistrat oare o merge?Sau nu mai e scapare...

    codurile alea daca le bagi false te blocheaza de tot...pt ca sunt unice si mai mult ca sigur au acces la o baza de date in care verifica daca numele de la contul tau se potriveste cu numele atribuit acelui cod SSN pe care l-ai dat tu...
    Asa e si pe bwin...la prima retragere iti cer poza la buletin si la card sa vada daca datele din buletin coincid cu cele din contul bancar si contul de pe bwin.Daca Sunt la fel iti aproba retragerea daca nu BAN fara rept de apel.
    Aceasi treaba e si pe amazon mai mult ca sigur.
    Doar sa fi atat de norocos incat la datele ce le-ai bagat in contul de amazon(mturk) sa se potriveasca cu ale unei persoane din sua.si pe langa toate astea sa le dai ssn ul atribuit acelor date(tine cont ca acele date de pe fng sunt fake)...Sansele tale tind spre 0....

  12. #5172 SP
    Member antifacat's Avatar

  13. #5173 SP
    Junior Member stavix's Avatar
    a comandat cineva de la MerchGarden
    http://www.amazon.com/shops/AMEXM3UWWN3FT

    in cat timp ati primit produsul?
    am facut comanda pe 8 martie si inca nu am primit coletul

  14. #5174 SP
    Member yyomax's Avatar
    eu n-am dat..dar vad ca nu mai are nimic disponibil la vanzare...interesant

    ce valoare ai avut??

  15. #5175 SP
    Member Szergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by antifacat View Post
    offtopic: nu mai stiu care avea un blender de era sa ii explodeze in cap
    Amazon.com: Power Bright VC100W Voltage Transformer 100 Watt Step Up/Down 110 Volt - 220 Volt: Patio, Lawn & Garden
    asta o sa rezolve problema

    e prea slab ala...
    100w...blenderu cere 1000W...
    nu am zis eu nimic de explodat in cap eu am luat blender darnu am zis de explodat nimic

  16. #5176 SP
    Member Florin27's Avatar
    Mai am o intrebare.Trebuie sa-mi fac cont nou..Daca imi fac pe RO mai am vreo problema de genul ssn sau alte chestii?Stiu ca noi nu avem ssn da ma gandeam daca mai e vreun motiv ca asta de ban...

  17. #5177 SP
    Member hcm90's Avatar
    motive gasesc ei daca chiar vor sa-ti dea ban, dar teoretic ii mai sigur contu de ro

  18. #5178 SP
    Junior Member kykky's Avatar
    Salut.Folosesc mturk de cateva saptamani,am adunat si eu 14$ din 40 de hit-uri acceptate dar vreau sa stiu,care e cea mai buna modalitate pentru a face cat mai repede bani?Sa fac dastea mici de cativa centi?Sau dastea de 1$? (am facut un hit de 1$ si mi-a dat bonus 5$).

  19. #5179 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sa faci tot. Si mici, si mari. Cat mai multe (dar nu orice). Mai uite-te pe aici sa vezi ce inseamna HIT serios, sau sa gasesti nume de requesteri seriosi.

  20. #5180 SP
    Member eecode's Avatar
    Am facut 880 Full page si mi-au rej 15. Ratia imi scade in loc sa-mi creasca. Noroc cu Product de ieri, am facut 90 dolari

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 312 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts