Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 158 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 ... LastLast
Results 1,381 to 1,400 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #1381 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Votat DA.

    Complet inutil,se pare.

  2. #1382 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ..
    Omule, tu incepi sa exagerezi. Nu avem toti aceasi opinie. Ti-ai exprimat parerile in ultimele 15 pagini, cred ca am inteles toti punctul de vedere. Tu de fiecare data cand cineva zice ceva ce nu-ti convine, sari in sus. Nu suntem toti la fel si avem toti dreptul sa ne exprimam opiniile. Suntem pe un forum, ai 5 ani sa nu pricepi ca nu cunosti tu adevarul absolut? Incepi si jignesti pe toata lumea cum nu e cineva de acord cu tine. Abtine-te, ca intro buna zi ai sa dai de cineva care nu o sa aibe rabdare cu tine cand te umfli in pene si tot tu vei avea de suferit.

  3. #1383 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Videanu are crize de nervi labe1...poate face atac cerebral
    Bravo, ce nervi ai sa urmaresti mizeria aia de televiziune !
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu suntem toti la fel si avem toti dreptul sa ne exprimam opiniile.
    Cum, stand sub pat ?!
    Nu tu personal, toti aia "democratii" care isi manifesta dreptul la vot ascunzandu-se !!!

  4. #1384 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am o mare dilema, uitandu-ma acum la tv, e incredibil ce pot vedea, cozi la sectiile de votare de sute - mii de oameni. E posibil asa ceva, avand toata ziua la dispozitie sa poti vota ? Banuiesc ca numai in romanica, numai cu tipicul acesta romanesc se poate intampla asa ceva.....INCREDIBIL. (cele mai mari cozi sunt in statiunile de la mare...)\
    ps: VOTAT DA ! BASE U SUX!

  5. #1385 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Bravo, ce nervi ai sa urmaresti mizeria aia de televiziune !

    Cum, stand sub pat ?!
    Nu tu personal, toti aia "democratii" care isi manifesta dreptul la vot ascunzandu-se !!!
    e amuzant sa-i vezi cum fac crize

    ---------- Post added 29-07-2012 at 11:05 PM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Omule, tu incepi sa exagerezi. Nu avem toti aceasi opinie. Ti-ai exprimat parerile in ultimele 15 pagini, cred ca am inteles toti punctul de vedere. Tu de fiecare data cand cineva zice ceva ce nu-ti convine, sari in sus. Nu suntem toti la fel si avem toti dreptul sa ne exprimam opiniile. Suntem pe un forum, ai 5 ani sa nu pricepi ca nu cunosti tu adevarul absolut? Incepi si jignesti pe toata lumea cum nu e cineva de acord cu tine. Abtine-te, ca intro buna zi ai sa dai de cineva care nu o sa aibe rabdare cu tine cand te umfli in pene si tot tu vei avea de suferit.
    nu...eu stiu sa ascult opinii cand sunt sustinute de argumente..dar cand imi zic ca mai degraba sa te reprezinte golanul Basescu..ca ti-e rusine sa te reprezinte Antonescu...e no comment..

    si daca..cu oameni ca tine sunt comunist da...obisnuieste-te faptul ca unii nu sunt democrati ca tine si se ascund sub pat..unii sunt extremisti ca mine(dar doar cu tipul de oameni cu "implantari" ca ale tale)

    si inca ceva...eu n-am vazut sustinatori ai lui Basescu ca fac mitinguri in afara de cele organizate de portocalii..in schimb am vazut oameni in tara asta iarna care strigau "Jos Basescu !" si mai vad si acum oameni in P-ta Universitatii...dar poate democratie se face ca voi..stand sub pat..

  6. #1386 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    poate au facut in 1-2 luni cat altii in 8 ani
    Tine-ma sa nu vars
    LE "basexu" e cu lum�narea in mana pe realitatea tv
    LLE sunt mandru de judeţul valcea, locul 4
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  7. #1387 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    fereasca sa fie prezenta finala 48-49%....

  8. #1388 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Basescu: "A invins flacara democratiei" (citat aprox). Penibilul dracului, ala care invita la neprezentare vorbeste de democratie !

  9. #1389 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    S-au adunat 50%+1 sau nu se stie inca?

  10. #1390 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    La ora 20 erau vreo 35%, la ora 21 au fost 44% si cineva pe-aici spunea ca la 23 erau cozi mari la sectiile de votare. E destul de posibil sa se fi depasit binisor pragul de 50% in cele 2 ore..

  11. #1391 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu zic ca sigur s-au adunat 50%+1 tinand cont ca 44% erau abia la ora 21 si nu s-au contabilizat romanii din afara tarii.

  12. #1392 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La 22 au fost 48%. Fara voturile de afara.

  13. #1393 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    In cazul acesta eu zic ca nici nu se mai pune problema ca ar fi fost mai putin de 50%.

  14. #1394 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    La 22 au fost 48%. Fara voturile de afara.
    Voturile de afara in procente sunt fas, mi-e teama ca acum la si jumate se va anunta un 49 la suta, mai punem marja de eroare plus, minus 2 la suta, nu dorm in seara asta daca o sa fie asa
    LE am uitat ceva important, ne-au f..t ungurii

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  15. #1395 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Voturile de afara in procente sunt fas, mi-e teama ca acum la si jumate se va anunta un 49 la suta, mai punem marja de eroare plus, minus 2 la suta, nu dorm in seara asta daca o sa fie asa

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    roaga-te sa nu fie asa....eu o fac....va fi deranj mare..

  16. #1396 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa traiesti bineeeeeee ca ramele in pamant, marinare, ne-ai f..t. Ne merităm soarta
    45,92 plus 3 egal 0
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  17. #1397 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    45% la ora 23. Date de la BEC.

  18. #1398 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    fara listele suplimentare..precizare importanta...

  19. #1399 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    fara listele suplimentare..precizare importanta...
    Alo e vb de 4 procente adica un milion de voturi, nu te mai amăgi! Sa ii ia dracu pe unguri si sper sa nu fiu cenzurat

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  20. #1400 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    fara listele suplimentare..precizare importanta...
    Si fara diaspora. Dar sincer nu cred sa vina multe voturi de acolo. Oricum, din cauza maghiarilor nu s-a validat. Ei cand voteaza cu UDMR se duc toti la vot, cand nu e UDMR nu ii intereseaza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 70 of 158 FirstFirst ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts