Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 158 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 3157

Thread: Ce fel de tara este Romania?

  1. #1921 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Si cand am crezut ca le-am vazut pe toate

  2. #1922 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Omfg, hai mah ca asta e prea de tot....

  3. #1923 SP
    Member Ares's Avatar
    romania este o tara cu oameni crestini si cu bun simtz,oameni buni,oameni care se lasa pe ei in favoarea altora,oameni care pun tot ce este mai "bun pe masa" ca sa zic asa ptr orice strain sau oligofren care nu vorbeste romaneste si in caz contrar sunt primii care si`o iau in ghioaza.

    ce-mi pare mie rau este ca nu l-am(si aici ma refer la noi romanii)urmat si nu am mai dus mai departe ce a facut Vlad Tepes sau Decebal.

    ptr cine nu stie ce au facut cei 2 mai sus mentionati le pot da detalii

    cele bune...

    p.s. cati de pe acest forum stiu ca romanii au platit tribut dacilor? ,ptr cine ma crede nebun( mi s-a mai spus cand am facut aceasta afirmatie) am dovezi

  4. #1924 SP
    Member denists66's Avatar
    Deci ce a facut Decebal ? Dezvolta putin te rog.

  5. #1925 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by denists66 View Post
    Deci ce a facut Decebal ? Dezvolta putin te rog.
    in primul rand spre deosebire de noi si-a aparat drepturile,ptr mai multe detalii iti recomand cateva carti,asta in cazul in care chiar te intereseaza

    cele bune...

    p.s.sper ca nu ai fost ironic cand m-ai intrebat,nu am chef sa intru in contradictii cu nimeni pe tema asta,dar am chef sa discut daca chiar intereseaza pe cineva

  6. #1926 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si-a aparat drepturile? Scuze ca ma bag, dar nu stiu ce drepturi aveau oamenii pe vremea lui Decebal...abia daca stiau sa scrie.

  7. #1927 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Si-a aparat drepturile? Scuze ca ma bag, dar nu stiu ce drepturi aveau oamenii pe vremea lui Decebal...abia daca stiau sa scrie.
    ,unul din drepturile pe care le aveau era sa stea linistiti si sa uite la soare de exemplu si romanii au incercat de cateva ori sa-i priveze de acest drept si pana la urma au reusit. .
    este lesne de inteles de ce nu le-a reusit din prima,da?

    si ca sa nu dezbatem cuvantul "drept" hay sa spunem ca si-a aparat tara ,k?....spre deosebire de noi

  8. #1928 SP
    Banned Templier's Avatar
    esti foarte criptic

  9. #1929 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are dreptate. Eu zic sa facem întocmai ca dacii si sa iesim cu topoare si câini morti legati de beţe si sa ucidem italieni si unguri.

    Serios acum, si cu tot respectul, ce treaba are Decebal cu ce se intampla acum cu România? Zici sa ducem mai departe ce a facut el. Adică să stăm linistiti si sa ne uitam la soare. Mkay. Bifat. Altceva?

  10. #1930 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Are dreptate. Eu zic sa facem întocmai ca dacii si sa iesim cu topoare si câini morti legati de beţe si sa ucidem italieni si unguri.

    Serios acum, si cu tot respectul, ce treaba are Decebal cu ce se intampla acum cu România? Zici sa ducem mai departe ce a facut el. Adică să stăm linistiti si sa ne uitam la soare. Mkay. Bifat. Altceva?
    nu fratelo,nu sa alergam cu cainii in betze,ci doar sa nu ne lasam calcati in picioare de nimeni
    eu la asta m-am referit,eu pe scurt ce am vrut sa spun a fost ca romanii au prea mult bun simtz si profita toti neavenitzii de ei,daca tu/voi nu puteti intelege asta imi pare f rau

    si sa-ti mai spun ceva,daca ieseam cu cainii in bezte si cu furcile chiar si acum in 2014, treaba ar fi stat altfel,uita-te putin la greci si la turci.daca ai sa ma intrebi la ce ma refer cu turcii si grecii deja nu avem ce sa mai discutam pe subiect si am sa-ti ignor orice comentariu.

    o alta mare calitate pe care o aveam cu totii este sa ne contrazicem si sa facem pe interesantii doar de dragul de a spune si noi ceva si de a fi gica contra

    cele bune...

  11. #1931 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  12. #1932 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ce fel de tare este Romania?

  13. #1933 SP
    Junior Member kiRuZsal's Avatar
    Tara bogata cu oameni saraci.

  14. #1934 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu zic ca e momentul ca linistea si ordinea pe care le dorim in tara sa le aplicam aici pe topic.

    Exista topic special pentru politica, dar vad ca a ramas nefolosit de foarte multi ani. Va rog sa mutati acolo discutiile de genul.

  15. #1935 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  16. #1936 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Intamplarea face ca eu neavand masina sa merg cu transportul in comun, din experienta asta de zi cu zi trag o singura concluzie: Romania este tara cu cei mai multi nesimtiti pe metru patrat si pe cap de locuitor.
    Darkpaul sincer, daca eram in locul parintilor faceam tot posibilul sa-l mutilez psihic pe respectiv pe viata.

  17. #1937 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Romania este tara in care nu se respecta hotararile judecatoresti.
    Mircea Badea obtine in instanta anularea ridicarilor de masini din sectorul 6
    Zilnic suna la Badea la radio cel putin 4 oameni care reclama faptul ca firma fura(de acum) masini din sectorul 6 si solicita taxa de recuperare.

  18. #1938 SP
    Member Rukax's Avatar
    De mirul lumii ce se intampla in tara asta.Daca nici dupa tragedia ce a avut loc in Apuseni acum cateva luni nu a avut loc o schimbare e de inteles in ce hal au ajuns autoritatiile.In judetul apelor sa nu actioneze nimeni la timp pentru salvarea unor vieti este de-a dreptul detestabil.Pica elicopterele in Romania mai des decat cele americane in Iraq.Nu se mai pune accent pe viata oamenilor, asa de ignoranti au ajuns?Daca ai un lac care este si ruta de zbor, nu ar fi normal sa existe echipa de interventie dotata, pregatita cu atentie si devotament?Din nou incompetenta domina la noi.*****ul de Arafat ar trebui sa demisioneze, se opune la tot ce inseamna reformare a sistemului de sanatate.Cate familii vor mai fi distruse din cauza unor ignoranti incompetenti?

  19. #1939 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Your ignorance level is over 9000.

    Ce legatura are sula cu prefectura ?
    1. Ce vina are Arafat ca STS si celelalte servicii n-au putut sa localizeze supravietuitorii in Apuseni ?
    2.Ce treaba are azi Arafat cu sistemul se sanatate si reformarea lui(in afara de faptul ca in trecut a avut o contributie substantiala in crearea SMURD-ului)? E secretar de stat la ministerul de interne..nu la ministerul sanatatii.

  20. #1940 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Dintre toate lacurile, care acum inteleg ca sunt rute de zbor(wtf?!), toate, toate trebuie sa aiba pregatitete echipe de interventie in eventualitatea in care cad avioane sau ies Kaijus ca in Pacific Rim?

    Rukax for president!(sau ce o trebui ca sa reformeze Romania)

    Quote Originally Posted by Rukax View Post
    Daca ai un lac care este si ruta de zbor, nu ar fi normal sa existe echipa de interventie dotata, pregatita cu atentie si devotament?Din nou incompetenta domina la noi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 158 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  2. Ce fel de sfarsit preferi intr-un joc video? By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 29-10-2012, 22:46
  3. Ce fel de clasa dintr-un RPG sunteti ? By Strike105X in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 29-05-2011, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts