Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 144 of 224 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 194 ... LastLast
Results 2,861 to 2,880 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #2861 SP
    Member digital_smoker's Avatar

    site?

    stie cineva un site de unde pot sa cumpar joye510 la un pret bun si sa fie un produs original? am gasit kit cu 2 tigari la 99 de lei... ma indoiesc ca e vorba de calitate

  2. #2862 SP
    Member NovAlex's Avatar
    @digital_smoker ai PM

    ---------- Post added 10-03-2010 at 04:42 PM ----------

    @yoshy ai primit PM-ul meu alaltaieri? Ca la Sent nu-mi apare...

  3. #2863 SP
    Junior Member ciuciunghezu's Avatar
    yoshy-cum stai cu testul pe cartomizator? l'ai facut?

  4. #2864 SP
    Junior Member drbarsan's Avatar
    Cel mai mic mod care foloseste aceasta baterie.
    Pe moment ma declar satisfacut, dar ma apuc curand sa ii montez si un rezervor de lichid.


    MadDoc,ideea cu rezervorul de lichid cred ca ne-ar scapa de multe ....sper sa-ti iasa!

  5. #2865 SP
    Member yoshy262's Avatar
    NovAlex - ti-am rasp. acuma.. le citesc mai rar

    ciuciunghezu - momentan nu, oricum la ce am vazut pe net scoate aburi cam cat un 901 ceea ce pt. mine e putin.
    Scoate aburi mai multi pe 5V din cate am inteles...eu stau pe baterii normale, asa ca...

  6. #2866 SP
    Member NovAlex's Avatar
    OK yoshy, multumesc f. mult pt ajutor, acum astept sa pun manuta pe bateria de KR808 cand o veni in stoc.

  7. #2867 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by NovAlex View Post
    OK yoshy, multumesc f. mult pt ajutor, acum astept sa pun manuta pe bateria de KR808 cand o veni in stoc.
    merge cu un atomizor joye 510 xl..sunt bestiale atomizoarele ..aburi la greu

  8. #2868 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Apropo, ce aroma de lichid dekang recomandati? Chiar nu stiu ce sa aleg, sunt prea multe sortimente

  9. #2869 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by NovAlex View Post
    Apropo, ce aroma de lichid dekang recomandati? Chiar nu stiu ce sa aleg, sunt prea multe sortimente
    asta depinde de gustul fiecaruia...sigur o sa-ti placa coffe de la vapers

  10. #2870 SP
    Member digital_smoker's Avatar

    lichid...

    tocmai ce am cumparat lichid pe baza de glicerina...unul CAMAL si unul VANILLA... e diferenta mare fara de ala cu PG si calitatea difera...

    sfatul meu.. nu cumparati lichid de e tig care are PG.... acum nush daca lichidul meu a fost prost sau daca nu reactionez eu prea bine la PG.

    glicerina e altceva.

  11. #2871 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by digital_smoker View Post
    tocmai ce am cumparat lichid pe baza de glicerina...unul CAMAL si unul VANILLA... e diferenta mare fara de ala cu PG si calitatea difera...

    sfatul meu.. nu cumparati lichid de e tig care are PG.... acum nush daca lichidul meu a fost prost sau daca nu reactionez eu prea bine la PG.

    glicerina e altceva.
    s-ar putea sa fie e lichidu prost sau nu reactionezi prea bine la PG....eu zic sa mai incerci si e lichidele pe baza de PG..asta nu inseamna ca e lichidele pe baza de VG nu sunt bune..tocmai acuma pufai un e lichid malboro pe VG alternativ cu un cofee de la vapers pe baza de PG..bestiale
    unde unde ai luat e lichidu pe baza de PG?

  12. #2872 SP
    Member digital_smoker's Avatar
    Quote Originally Posted by nicos1968 View Post
    s-ar putea sa fie e lichidu prost sau nu reactionezi prea bine la PG....eu zic sa mai incerci si e lichidele pe baza de PG..asta nu inseamna ca e lichidele pe baza de VG nu sunt bune..tocmai acuma pufai un e lichid malboro pe VG alternativ cu un cofee de la vapers pe baza de PG..bestiale
    unde unde ai luat e lichidu pe baza de PG?
    ala cu PG e luat de pe tinagreta nr 1 .ro... nush... la mine nu merge DELOC

    spor la pufanit

  13. #2873 SP
    Junior Member JONNY's Avatar
    Lichidul dekang este pe baza de PG? Cine are de vanzare la cantitate cat mai mica (10ml) ca vreau sa incerc mai multe arome.

  14. #2874 SP
    Junior Member kkmk's Avatar
    a incercat careva si atomizoarele normale şi cele XXL de JOYE 510 cu baterii de 280 mA? ca cei de pe vapersclub il dau pe cel normal ca fiind "their all-time favourite" la voltaj normal. ca eu inca mai trag barca pe uscat cu un DSE 801 pana primesc ei atomizoare pe stoc. pliiiz, raspundeti unui biet rănit �n amoarea sa de novice şi �n curatele sale săntimănte pentru jucăriile despre care se face vorbire de 144 de pagini �ncoace.

  15. #2875 SP
    Junior Member mark78's Avatar
    atomizorul normal cu baterie de 280 este ok,abur la greu.cel xxl nu am avut okazia sa-l probez...dar sigur este mai bun.
    cred ca trebuie incercate ambele

  16. #2876 SP
    Member nicos1968's Avatar
    Quote Originally Posted by kkmk View Post
    a incercat careva si atomizoarele normale şi cele XXL de JOYE 510 cu baterii de 280 mA? ca cei de pe vapersclub il dau pe cel normal ca fiind "their all-time favourite" la voltaj normal. ca eu inca mai trag barca pe uscat cu un DSE 801 pana primesc ei atomizoare pe stoc. pliiiz, raspundeti unui biet rănit �n amoarea sa de novice şi �n curatele sale săntimănte pentru jucăriile despre care se face vorbire de 144 de pagini �ncoace.
    eu zic ca atomizoaru de joye 510 xl e cel mai bun(5,10% aburi mai multi ca cel normal), iti ei un adaptor si il poti folosi cu incredere cu bateria de 280 de la dse 801.
    Bafta

  17. #2877 SP
    Member digital_smoker's Avatar

    viitor

    ma uitam la atomizorul ala... nu prea e smart conceput... deloc... daca erau destepti il faceau DUR (adica sa nu se miste , ca si acum) dar subtire si mai lung (e vorba de filament) , astfel se incingea mai repede , si fiind lung intra pana in capatul cartusului si facea vapori din tot lichidul uniform...

    bateriile cred ca exista deja unele F bune , care tin cu zilele , doar ca nu fac chinezii asa ceva ca pur si simplu ei nu fac lucruri de calitate...

    si atomizoarele cred ca e tehnologie sa tina lejer 6 luni de zile

    app... stie cineva de unde cumpar glicerina vegetala alimentara? dar ceva serios... am gasit pe net cu puritate 99,5 si scria ca e pentru cosmetice... acum , nush daca e la fel ca ala alimentar

  18. #2878 SP
    Member MadDoc's Avatar
    Chestia la care te referi e puntea, o tesatura metalica ce trage lichidul din cartus.

    Glicerina simpla poti lua de la farmacie.

  19. #2879 SP
    Member digital_smoker's Avatar
    Quote Originally Posted by MadDoc View Post
    Chestia la care te referi e puntea, o tesatura metalica ce trage lichidul din cartus.

    Glicerina simpla poti lua de la farmacie.
    da , dar glicerina de la farmacie e alimentara? sau e din aia doar pentru cosmetice?

  20. #2880 SP
    Member NovAlex's Avatar
    Daca faceau filamentele lungi si subtiri cum zici tu consumai toata bateria in cateva minute . Si cand zici sa le faca dure la ce te referi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 224 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 194 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts