Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 224 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 4463

Thread: Tigara electronica

  1. #81 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si setul 2 de poze
    Am pus si comparativ Mini langa Super, precum si cartusele aferente. Hope it helps...
    Attached Images Attached Images img_1259.jpg img_1261.jpg img_1262.jpg img_1263.jpg img_1272.jpg img_1274.jpg img_1275.jpg img_1276.jpg img_1281.jpg img_1282.jpg img_1284.jpg img_1286.jpg

  2. #82 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Deci, cum merge? Ati mai bagat si tigari normale, sau ati reusit sa fumati numai din tigareta asta electronica?

    doar e-tigara, astazi am facut un test cu o tigara normala (eram pe drum) si vreau sa spun ca imi doream sa ajung mai repede undeva, nu conteaza unde, numai sa am acces la o chiuveta si o bucata de sapun ... mina mirosea urit desi a fost doar o KENT 8. Ca feeling nici o diferenta, ori ca trag din eT ori din una normala este identic si la fel.

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Q View Post
    doar e-tigara, astazi am facut un test cu o tigara normala (eram pe drum) si vreau sa spun ca imi doream sa ajung mai repede undeva, nu conteaza unde, numai sa am acces la o chiuveta si o bucata de sapun ... mina mirosea urit desi a fost doar o KENT 8. Ca feeling nici o diferenta, ori ca trag din eT ori din una normala este identic si la fel.
    Bestiala faza cu eT. Uite ca la asta nu m-am gandit. Deci hai sa o botezam, de-acum incolo, cu voia lui Q, ii vom spune: eT (electronic Tigarette - e-tigare). Amen !

  4. #84 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    What ? Why the sadness ?

  6. #86 SP
    Senior Member huber's Avatar
    MonkY chiar aseara la aratat la o televiziune pe Miron Mitrea care fuma in parlament o tigara electica sau dus la el sa ai spuna ca nare voie sa fumeze si cand au ajuns la el si le-a explicat despre ce este vorba au plecat cu coada intre picioare.

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dada, stiu cum e. Eu ma folosesc deja de cartonasele cu "smoke anywhere", ca m-am plictisit sa explic
    Oricum, am aflat o minune. Si anume, ca la o anumita farmacie din Bucuresti (nici nu stiu exact care, dar pot afla), deja se comercializeaza etigarea. 260 RON etigarea si 20 sau 30 RON pachetul de 5 cartuse. Nu e rau zic eu. Sa vedem acum, ca va creste iar pretul la tigari (de fapt cred ca va creste pana la 8-9 Euro / pachetul), cine draq o sa mai fumeze tigari normale

  8. #88 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mda, l-au intrebat pe un parlamentar sau ceva legat de faza cu Mitrea, daca el nu trece pe "tigara ELECTRICA" si ala a zis ca nu se intoarce de la trabuc la tigara...

  9. #89 SP
    Junior Member sery92's Avatar

    s

    sa speram ca o sa ajunga si la noi in tara .... cred ca si eu o sami iau ca nu ma pot lasa de tigari .... nu am vointa

  10. #90 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by sery92 View Post
    sa speram ca o sa ajunga si la noi in tara .... cred ca si eu o sami iau ca nu ma pot lasa de tigari .... nu am vointa
    Pai deja a ajuns si in romania uite ce a spus MonkY mai sus ca deja se comercializeaza si la farmaci si pretul este de 260 ron.

  11. #91 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    260 ron pentru set eT insa daca pachetul de 5 cartuse costa 20/30 ron atunci aleluia si sa le tina acolo pina la Sf.Asteapta ! ca nu merita 5 cartuse x7 tigari = 35 tigari (maxim 10 ron)

  12. #92 SP
    Member alalalt's Avatar
    Ce spuneti, ne strangem mai multi si facem comanda de e-juice din uk?

  13. #93 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Q: da, cartusele sunt cam scumpe. Kiturile la 260 ron nu sunt exagerate zic eu. Dar e un inceput sa vezi asa ceva in farmacii.

    alalalt: eu am luat deja. Daca vrei, la urmatoarea comanda da-mi un semn cu ce mai doresti. Avantajul ar fi ca nu mai platim transportul (9 Lire) si poate la cantitate mai mare iese si de un discount

  14. #94 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Sa nu ma uiti Monky..cu 2 kit-uri.....

  15. #95 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DUMYMIX View Post
    Sa nu ma uiti Monky..cu 2 kit-uri.....
    Dupa ora 21:00 trebuie sa merg sa iau ultima comanda si-ti dau un semn. Acum vor toti... cand nu mai sunt... of of.

  16. #96 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Da-mi un beep...la 0728119858

  17. #97 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Q: da, cartusele sunt cam scumpe. Kiturile la 260 ron nu sunt exagerate zic eu. Dar e un inceput sa vezi asa ceva in farmacii.

    alalalt: eu am luat deja. Daca vrei, la urmatoarea comanda da-mi un semn cu ce mai doresti. Avantajul ar fi ca nu mai platim transportul (9 Lire) si poate la cantitate mai mare iese si de un discount
    Ms mate. Da un semn cand esti gata sa faci urmatoarea comanda.

  18. #98 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cica farmaciile Dona ar avea asa ceva in "stoc".

  19. #99 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Hehe daca e asa buna Et io cumpar lu taicamiu , sa nu mai fumeze 4 pachete pe zi , ci doar un cartus de Et , care nu mai miroase si nu mai ii provoaca tuse

  20. #100 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Oficial n-am mai fumat tigari normale de 5 zile. Asta pentru ca inainte de noaptea de revelion (cand am primit tigara) m-am crezut destept si n-am citit cum sa infiletez tigara bine ca sa se incarce. Dupa 2 zile, prima tigara a fost un chin dar am fumat vreo 5-6 pana la sfarsitul serii.
    Dar azi se fac 5 zile de cand n-am mai fumat deloc.
    Sa nu va asteptati tigara sa faca minuni... curiozitatea sau pofta de tigara normala mai apare din cand in cand si e nevoie si de vointa ca sa fumezi doar electronic (ha! ce trendy suna).

    Mi se pare mie poate dar eu nu simt nici o diferenta intre cartusele HIGH si MID. Low l-am avut doar pe cel care a venit cu tigara dar n-am fumat mai mult cat sa simt o diferenta.

    Pana acum, Cherry High este preferatul meu dar odata ce-mi termin stocul pe care mi l-a facut DeeDee de high, cred ca trec pe MID

    Alta chestie misto e ca m-a izbit o raceala groaznica dar nu mai am aceeasi senzatie de rau dupa ce fumez ca atunci cand esti racit si tanjesti dupa o tigara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 224 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts