Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 717 of 752 FirstFirst ... 217 617 667 707 715 716 717 718 719 727 ... LastLast
Results 14,321 to 14,340 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #14321 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Fo real.

  2. #14322 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    shhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiit yeahhhhhhhhhhh

  3. #14323 SP
    Member theSrN's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    vorbind de trailere:



    f*cking. masterpiece.

    c�nd am văzut prima oară traileru' și a inceput muzica de la sf�rșit, mai aveam puțin și hiper ventilam dracu.
    daca mai scot multe trailere si preview-uri la filmul asta, o sa arate tot filmul
    refuz sa mai vad materialele promotionale, just bring the god damn movie !

  4. #14324 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Exista vreun profil la liceu care sa se bazeze pe Foto/Video?
    Exista ucenicie, in loc de liceu. Dar mai bine termini un liceu bun, la un profil care sa nu deranjeze atat de mult si dupa ce termini tot, sa alegi o facultate care sa aiba sectia asta (Buc sau Cluj).

  5. #14325 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @Cata96
    Foto= Fotosinteza de la biologie!
    Video = Montevideo de la geografie!
    just kiddin'

  6. #14326 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Wow situatia ta e chiar mai complicata decat a mea ( and that is an achievement , nu o spun cu rea intentie ) ... well in cazul meu cea mai buna prietena a mea (girl ) a devenit ceva mai mult pentru mine(dar era impreuna cu altul si este inca impreuna cu "el") , iar cand ea a devenit din ce in ce mai apropiata de mine (in ce fel :simteam ca noi doi eram "impreuna" doar ca lipseau saruturile si the S.X) . Eu am simtit ca nu mai pot si i-am zis ca e mai bine sa plec ... she didn't let me ... iar acum am ajuns in punctul in care ea imi spune ca si-ar dori sa fie cu mine dar ca nu se simte pregatita sa-l lase pe celalalt . Solutia mea : i-am zis ca o las sa se gandeasca si daca vrea sa-mi dea o sansa ... AWESOME ... daca nu , sa-mi spuna "goodbye" si gata . And now i'm the one waiting ( si da sufar ... and it sucks ... )
    La tine e mai complicat fiindca ai fost impreuna cu ea ... Serios nu esti tu de vina ca ea este nehotarata ... ( si nu este capabila sa se schimbe pentru tine) , cel putin eu asta cred .
    PS: You did the right thing in the end . I know it hurts ...
    Sorry if i got a bit too ... emotional / dramatic ...Good luck

  7. #14327 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    adevarate televonele pe acest thread

    sa inveselim atmosfera..

  8. #14328 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Also...am uitat sa pun melodia asta...
    FOARTE NSFW!!! atat audio cat si video

    O melodie de la cel care a compus melodia de final de la Portal! Jonathan Coulton - First of May!


    NSFW!

  9. #14329 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acum serios... verificati numele site-ului inainte sa postati. povestile de genul acesta se impartasesc si se dezbat cu prietenii apropiati. cum ar fi daca toti membrii forumul incep sa vorbeasca despre viata lor amoroasa, credeti-ma cu totii avem o poveste mai speciala. in primul rand nu este respectuos fata de fetele depre care vorbiti, nu mi se pare normal sa incepem noi acum sa comentam actiunile lor sau sa simpatizam povestea unuor membrii. din punctul meu de vedere si voi dati dovada de imaturitate cu posturile acelea. stiu ca poate va simtiti ca intr-o familie pe forum, totusi lucrurile au o limita, unele subiecte/discutii ar trebui sa ramana in privat.

    luati-o ca pe un sfat, nu ca un post jignitor . o seara/noapte buna

  10. #14330 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Avand in vedere ca exista un nivel de anonimat nu prea vad cum este nedrept fata de fetele despre care vorbesc, find spambox nu este nici impotriva regulilor. Si sunt persoane pe care le ajuta putin faptul ca se descarca intr-un mediu strain/anonim in anumite momente, nu printre prieteni, mai sunt si cei care cauta o parere detasata a cuiva care nu este implicat cu nici una din persoane. Fiecare avem concepte propri despre ce trebui si nu trebuie facut, dar find un forum avem si posibilitatea de a ignora ce nu ne intereseaza , daca pe el si pe alti ii ajuta faptul ca se mai descarca bravo lor, asta nu inseamna ca trebuie toti sa ne implicam sau ca trebuie sa se implice cineva, este la libera alegere. O dimineata buna .

    --------------------------------------------------------------------------

    @zinodaur: personal iti recomand sa ramai cu prietena actuala . Succes!

    --------------------------------------------------------------------------



    Din cate am inteles de la fani poate dura intre 2 si 4 luni sa-ti revi de la impresia puternica lasata de Muv-Luv .

  11. #14331 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Avand in vedere ca exista un nivel de anonimat nu prea vad cum este nedrept fata de fetele despre care vorbesc, find spambox nu este nici impotriva regulilor.
    Un domn nu spune... decat daca este vorba de cat de potent este

  12. #14332 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ma plimbam pe youtube si am dat de asta:





    Abia astept sa apara acest doujin game XD, TSF Forefront se numeste XD.

  13. #14333 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    mă aștept la tot felul de critici.
    Tot ce faci in acest "vlog" e sa razi de probleme altora.

    TPU este un proiect cu o initiativa buna, oricat de stupide si lipsite de sens ar fi problemele postate acolo tu nu ai nici un drept sa razi de ele.

  14. #14334 SP
    Member Venom911's Avatar
    Me gusta!


  15. #14335 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Tot ce faci in acest "vlog" e sa razi de probleme altora.

    TPU este un proiect cu o initiativa buna, oricat de stupide si lipsite de sens ar fi problemele postate acolo tu nu ai nici un drept sa razi de ele.
    nu r�d de nimeni in vlog. pur și simplu am vorbit despre motivul care m-a făcut să mă apuc de chestia asta. dacă motivul meu a fost faptul că i-am văzut și mi s-au părut penibili, atunci foarte bine. am dreptul să imi spun părerea despre chestia asta. ultima oară c�nd am verificat, să-ți spui părerea sinceră despre cineva nu era ilegal ( așa cum spun mulți idioți in comentarii, că am fost raportat la poliție - f*cking lol ). dacă nu le convine părerea mea, atunci să se uite la altceva.

    despre TPU. faptul că e un proiect cu inițiativă bună nu face intrebările de acolo mai puțin stupide. �ntrebările stupide merită răspunsuri stupide. chestia aia a fost făcută pentru amuzamentul meu, răspunsurile fiind chiar răspunsurile date de mine acum ceva vreme pe site.


    anyway, rog un moderator să șteargă următoarele posturi dacă se poate

    http://www.consolegames.ro/forum/f35...tml#post814496
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...tml#post814587
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...tml#post814597
    http://www.consolegames.ro/forum/f35...tml#post814769

    mersi mult !

  16. #14336 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake911 View Post
    Me gusta!

    da..dar probabil va iesi o mizerie daca te uiti cine detine compania..
    era tare daca il facea Rocksteady

  17. #14337 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da..dar probabil va iesi o mizerie daca te uiti cine detine compania..
    era tare daca il facea RockStar
    Fixed!

  18. #14338 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Even the gods admire the .... wonders of EARTH (sau Midgard , cum ar spune Thor )
    Attached Images Attached Images 4053065_700b_v1.jpg

  19. #14339 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

  20. #14340 SP
    Teraflops Graft's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 717 of 752 FirstFirst ... 217 617 667 707 715 716 717 718 719 727 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts