Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 719 of 752 FirstFirst ... 219 619 669 709 717 718 719 720 721 729 ... LastLast
Results 14,361 to 14,380 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #14361 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    asa ca fapt divers:

  2. #14362 SP
    Senior Member Razvan's Avatar


    wat

  3. #14363 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  4. #14364 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    i'm in love

  5. #14365 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar

  6. #14366 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    shameless plug

  7. #14367 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Observ ca te descurci cu mimica fetei... dar eu as duce asta mai la extrem. Un cut, o alta expresie. O alta pozitie. O alta nebunie... Spor!

  8. #14368 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Baieti, spuneti-mi si mie cam ce conteaza la un HDD, rotatiile sau bufferul? daca iau un HDD cu 16mb buffer e prea putin?
    Ideea e in felul urmator, vreau sa cumpar unul si sa il pun in rack, eu as prefera de 2.5 dar cred ca in final voi lua 3.5 pt o cantitate mai mare de gb.Vreau sa il folosesc la PC-uri aproape constant.Daca il voi avea in rack voi avea ceva limitari sau chestii de genu? mai ziceti-mi daca e vreo necompatibilitate intre sata(1,2,3) sau vreo problema care poate interveni, multumesc!

  9. #14369 SP
    Member Cata96's Avatar
    Mai nou primesc mail-uri cu spam cu key loggeruri si toate cele dar fara link/download
    Seems legit!

  10. #14370 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Niste poze cu Luna, daca e cineva interesat.
    Attached Images Attached Images img_1408.jpg img_1420.jpg img_1425.jpg img_1426.jpg img_1429.jpg img_1437.jpg img_1441.jpg

  11. #14371 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    wow asta intra in top 5 most disturbing things ... actually top 10 .

  12. #14372 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    �n topul meu de disturbing things ce nu includ gore intră "The cum box"

    Also thread respectic conţine multe poveşti interesante

  13. #14373 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    �n topul meu de disturbing things ce nu includ gore intră "The cum box"

    Also thread respectic conţine multe poveşti interesante
    laaaaaaaaaame.

    printre chestiile care m-au deranjat cel mai tare și care nu erau gore era un post făcut pe un forum underground in care un medic descria cum face din fetițe, păpuși sexuale. e posibil să fie un mare fake, dar dacă nu e, atunci my god...

  14. #14374 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    The ducks i give...
    NONE!!
    Attached Images Attached Images zach_galifianakis_ducks_gq_magazine.jpg

  15. #14375 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    - Incetati atacul !
    Proaspatul capitan Dirtnight Wingsteel stia ca degeaba incearca. Dirtnight, sau pur si simplu Dirt, cum il chemau colegii, fusese avansat doar cu o zi in urma, astfel devenind conducatorul unei trupe formate din cinci ofiteri al Politiei Elementelor Subpamantene. Facea parte din rasa oamenilor, o specie care imigrase de la suprafata in Subpamant acum cateva sute de ani, dar care inca nu se adaptase complet, de aceea era un lucru curios alegerea sa in aceasta functie. Era un barbat inalt, care se evidentia prin barba sa roscata si stufoasa si prin ochii sai verzi, care pareau sa se aprinda ori de cate ori se gandea la ceva.
    - Am spus sa incetati atacul !
    Ironic, in toata cariera sa pregatitoare, nu avusese parte de nici un caz, trebuind sa se pregateasca doar teoretic, insa acum, la nici o zi dupa ce primise slujba, avea deja parte de o misiune. Care erau detaliile acesteia ? Aparent un gnom, revoltat de faptul ca deasupra Subpamantului traiau alte rase care spuneau ca acel pamant le apartine, si-a construit o naveta peste care a turnat praf de Canwebem. Canwebemul era o floare extraordinar de rara, si a carui petala, care era doar cu putin mai mare decat o furnica Maslines ( 3,14 centrimetri ), era transparenta. Praful rezultat din aceasta petala reusea sa faca lucrurile nevazute. Nu numai ca furase o cantitate mare de Canweben, dar folosirea acesteia era si interzisa.
    - Domnule, ce sugerati sa facem ? il intreba ofiterul Forhelp, deja enervat. Nu il nimerim, orice am face.
    - Stiu. Asta si vreau, ii raspunse Dirt, care deja aveau un plan.
    - Capitane ?
    - Continuati sa trageti. Asta il va face sa creada ca detine controlul, si va cadea in capcana noastra.
    Acestia continuara sa traga in nestire cu arbalete, pe care chiar gnomii i le dadusera, sperand sa nimereasca naveta. Fara rost insa, deoarece fiind invizibila, nu vedeau nimic, iar faptul ca nu existau umbre in Subpamant nu le era de ajutor.
    - Prostilor ! Prostilor ! Nu intelegeti ? se auzi un ecou in galeriile alaturate. Nu ma puteti opri. Chiar acum ma apropii de taramurile de deasupra, si toate taramurile va vor fi nimicite. Ha ! Ha ! Ha !
    - Acum ! tipa Dirt pentru a se auzi in toate galeriile.
    Auzind semnalul, elfii nu mai ezitara. Deasupra Subpamantului, in 40 de porti de iesire, creaturile naturii aruncara cu panze de paianjan Toclahoras. Naveta, care tocmai sa scape pe iesirea cu numarul 33, se impotmoli in plasa densa de matase amestecata cu magma acvatica. Nemaiputand sa tina directia, gnomul se ciocni de unul din peretii rapei subterane din care dorea sa iasa. Auzind bubuiturile si observand cu ochiul liber cum ca prin minune stanca de marmura crapa, capitanul ordona tuturor oamenilor sa traga in acea directie, distrugandu-i astfel naveta si capturandu-l pe gnomul care bombanea intr-una intr-o limba doar de el stiuta.
    ce scria băiatu' prin 2009.

  16. #14376 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  17. #14377 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Nimic nu e mai disturbing decat 4chan.
    Attached Images Attached Images 1308156579147.jpg 1308156563234.jpg 1308156625408.jpg 98186d1299400088-imagini-funny-1299397738759.jpg

  18. #14378 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  19. #14379 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ar cam trebui facut un thread " most disturbing things" ... just saying

  20. #14380 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Transilvania Music Event 2012 Cluj Napoca | Partytude
    Deci mor pur si simplu... comparati scena 1 cu scena 2. Sau capetele de afis cu scrisul mic ... asa-i la romani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 719 of 752 FirstFirst ... 219 619 669 709 717 718 719 720 721 729 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: Yesterday, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts