Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 51 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast
Results 581 to 600 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #581 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are cineva HTC One sau One Mini? Am o problema si vreau sa ma lamuresc.

  2. #582 SP
    Member adin33's Avatar
    Stie cineva de unde pot sa cumpar un alimentator pentru un scaun Pyramat PM440 ?

  3. #583 SP
    Member Rukax's Avatar
    Stie cineva care este diferenta dintre un bilet VIP si unul Golden?Intreb asta pentru ca vreau sa merg la un eveniment in Cluj si nu stiu ce sa aleg.

  4. #584 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    La concerte in aer liber de obicei Golden ii in fata scenei, VIP ii pe scaune. Tre' sa gasesti detalii pe site, eventual zi-ne ce eveniment

  5. #585 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Billy Idol ?

  6. #586 SP
    Member Rukax's Avatar
    Da,la Billy Idol.

  7. #587 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Foloseste cineva CrashPlan ? Ceva pareri despre el vs un hdd extern clasic ?

  8. #588 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Nu stiu daca te ajuta cu ceva insa...

  9. #589 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Foloseste cineva CrashPlan ? Ceva pareri despre el vs un hdd extern clasic ?
    Legat de HDD extern, eu am avut ceva date foarte importante pe unul de 2TB HP, mi s-a defectat fara sa aiba niciun fel de soc, statea pe birou doar. Mi-au iesit peri albi pana am reusit sa recuperez datele, daca ai date importante, e foarte urat sa le pierzi.
    In momentul de fata, de fiecare data cand strang cate 4.5gb, ii trag pe un DVD. La cateva saptamani cand se aduna mai mult, copiez pe un HDD extern iar ce este cu adevarat important si vreau sa am tot timpul la mine, pun pe dropbox. Se poate folosi foarte simplu si de pe tablete/telefoane. In momentul de fata am 11.75GB, daca vrea cineva sa se inregistreze, sa-mi dea un mesaj cu adresa si ne ajutam reciproc, primesc si eu 500mb pentru fiecare om adus.

  10. #590 SP
    Junior Member heNtz03's Avatar
    Sal'tare...am si eu o intrebare.Vreau sa-mi fac un site(un fel de magazin online) unde pot sa vand fise pentru fifa 14!Voiam sa stiu de ce aprobari ai nevoie..sau stiu eu..ceva sfaturi.Am nevoie de vr aprobare,un contract cu astia de la EA Sports?!Daca are cineva vr idee sau poate sa ma ajute cu un sfat..ma gasiti aici.Multumesc!

  11. #591 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Buna as dori sa imi cumpar niste casti pe care sa le pot purta mai multe ore pe zi fara sa ma doara urechiile, pana acuma ce le mai comode pe care le-am avut au fost Philips SCPH 2000, dar parca calitatea sonora nu este chiar atat de buna si se strica destul de repede, castiile acestea sony sunt cumva comode :

    Casti Sony Over-Head MDR-ZX100 white - PC Garage

    Casti Sony Over-Head MDR-ZX300R red - PC Garage

    Deasemenea daca aveti recomandari mai bune pentru casti comode pana in 200 RON va rog mentionatile.

  12. #592 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu le-am avut mult timp pe astea, dar le-am pierdut. Daca le gasesti cum le-am gasit eu la 220RON merita fiecare banut. Extrem de confortabile si sunetul foarte ok pentru gustul meu, adica fara bass in prostie. Acum depinde si ce fel de muzica asculti tu.

    Eu le-am luat de la Altex acum mai bine de un an la ceva oferta.
    Attached Images Attached Images 106689301_1_644x461_naushniki-philips-shl5905gy-10-borispol_rev001.jpg

  13. #593 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Daca le mai gasesti iti recomand Sony MDR-XB500 [...]

    Ignora-mi postul, acum vad ca sunt la $150-200. Inainte costau 200-230 RON

  14. #594 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    De unde pot cumpara reviste gen OXM, Game Informer, PlayStation Magazine? Neaparat sa trimita si in RO. Thanks

  15. #595 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    De unde pot cumpara reviste gen OXM, Game Informer, PlayStation Magazine? Neaparat sa trimita si in RO. Thanks
    OXM chiar trimit in Ro ! Insa abonamentul pe un an pt. 12 numere e aprox. 50$.

  16. #596 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am inteles ca mai apare doar un sg numar din OXM si apoi gata, dispare, am citit o stire acum vreo 2 zile parca

  17. #597 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    A cumparat cineva telefoane de la telefonultau.eu?
    Cum sunt?
    Garantia o acorda ei sau firma producatoare?

    Thx!

  18. #598 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Buna as dori sa imi cumpar niste casti pe care sa le pot purta mai multe ore pe zi fara sa ma doara urechiile, pana acuma ce le mai comode pe care le-am avut au fost Philips SCPH 2000, dar parca calitatea sonora nu este chiar atat de buna si se strica destul de repede, castiile acestea sony sunt cumva comode :

    Casti Sony Over-Head MDR-ZX100 white - PC Garage

    Casti Sony Over-Head MDR-ZX300R red - PC Garage

    Deasemenea daca aveti recomandari mai bune pentru casti comode pana in 200 RON va rog mentionatile.
    Sa nu dai banii pe porcariile acelea de la SONY. Sunt facut din plastic de 2lei, calitatea sunetului e buna doar la sonor incet. La medium si ceva mai tare deja se pierde toata calitatea (testat pe iPhone, psp si PC). Eu am avut ZX300R si in 3 zile le-am returnat. Recomand sa mergi sa testezi tu castile. La media galaxy deobicei au casti la teste. Eu am Genius HS-G500V dar dupa 3-4 ore devin incomode.

  19. #599 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Stie cineva daca la noi in tara s-a implementat un sistem de donatori de organe? Adica daca vrei sa te inscrii ca donator in caz ca patesti ceva, se poate? Thanks.
    Din ce am gasit eu, singura posibilitate e sa zica familia dupa deces ca vrei.

    LE: se pare ca si printr-o declaratie la notar se poate si chiar exista un sistem electronic in care esti inscris: http://www.newsiasi.ro/eveniment/act...-la-notar.html

    Daca ati facut asa ceva va rog sa-mi dati niste detalii

  20. #600 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A primit careva tableta de la RDS pt prelungirea contractului? E buna de ceva? O primesti gratis sau o plăteşti in cele 24 de luni?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 51 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts