Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 51 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #781 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

    Parerea mea este ca pentru jocurile acestea, 4gb sunt arhisuficienti, cel mult vei observa o diferenta la loading screen. Eu joc cs go pe 2gb ddr3, un amarat de AMD dual-core, si gtx650.

    Quote Originally Posted by crowler21 View Post
    Stiti cumva unde pot gasi accesorii de ps vita slim ? Ma intereseaza o carcasa si niste folie
    Vorbeste cu Robert Dinu el aduce comenzi de pe Amazon.co.uk.
    Cand aveam psvita mi-am cumparat hand grip de pe amazon.

  2. #782 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu nu joc chestii pe laptop, insa este sesizabila diferenta intre 4 si 8 gb. de la OS loading pana la rularea si incarcarea aplicatiilor. Cand am memorie suplimentara procesorul lucrea mai lejer, cand rulez pe cei 4gb standard procul se incalzeste, ventilatoarele invart mai cu putere...
    Eu zic ca 8gb nu strica!

  3. #783 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am si eu o duda cu un Kindle Paperwhite. A ramas blocat pe "screen saver" si nu mai face nimic. L-am pus la incarcat (se aprinde led-ul de charge) - nimic. Am tinut apasat butonul de Power 40 de secunde - nimic. Am tinut apasat si 60 de secunde (cum sugereaza altii) - nimic. Avand in vedere ca alt buton nu mai are, touch screen-ul nu reactioneaza... ce altceva as mai putea sa fac (in afara de a-l duce la garantie)?

  4. #784 SP
    Member b615dub's Avatar
    Lucreaza careva ca arhitect pe aici? Am si eu nevoie de un plan (in DWG) de peste 2000 mp. Destinatia nu conteaza, depozit, parcaje, birouri open space.

    O sa-l folosesc pentru un proiect la facultate

  5. #785 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salutari,

    Revin cu o intrebare. Este valabil un certificat de garantie in alb, fara nicio data scrisa pe el? Am observat ca la toate cumparaturile mele online, am primit fie de la curier fie pe mail certificatul de garantie gol.

  6. #786 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Il completezi tu cu datele tale.

  7. #787 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    data cumpararii o ai pe bon/factura. ideea este sa fie seria produsului inscrisa pe certificat..

  8. #788 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Are cineva Lumia 530? Vreau sa il cumpar pentru mama dar memoria de 4gb ma sperie. Are slot pentru card dar stie cineva daca merg instalate aplicatii pe card?

  9. #789 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Gsmarena.com
    Mie nu-mi place ecranul pentru ca e "spalacit". Destul de lent. Pro: ieftin, baterie decenta. Sursa: a avut un prieten

  10. #790 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu am 630 și e foarte bun ca un telefon cu posibilitatea de a avea și o parte din funcțiile unui smartphone. Nu este încă la nivelul android sau ios dar nici praf nu e.

  11. #791 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Are cineva Lumia 530? Vreau sa il cumpar pentru mama dar memoria de 4gb ma sperie. Are slot pentru card dar stie cineva daca merg instalate aplicatii pe card?
    Salut. Are nevasta-mea Lumia 530. E foarte OK telefonul, ei ii place enorm, dar nu are aplicatii pe el (in afara de 2-3jocuri). Are slot de SD card dar nu se pot instala pe el aplicatiile (eu cel putin nu mi-am dat seama cum trebuie, in cazul in care se poate). Doar fisiere Se pot salva pe SD...poze de la aparatul foto, etc. Ce mi se mai pare aiurea, nu se pot seta ca si sonerii piesele copiate pe telefon sau card, se pot folosi doar cele preinstalate pe telefon. Din cate am citit pe net, se pot seta cumva, dar prima data trebuie prin serverele microsoft sa se verifice daca nu sunt piratate, sau ceva de genul. Este OK pentru un utilizator "basic" sau ca prim smartphone, dar nu se preteaza la utilizatori care vor sa instaleze multe aplicatii sau vor aplicatii mai "pretentioase".

  12. #792 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salut, se poate intr-un fel sa se mareasca viteza la un Flash USB? Am un Kingstone 2.0 si-l folosesc pe port 3.0, faza e cand l-am cumparat mergea cu ~15 mb/s acum incepe la 20 si sta la 5-7 mb/s

  13. #793 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    ce capacitate? poate daca ii faci un secure format? (adica formatare ce suprascrie tot stick-ul cu "0") poate ajuta...

  14. #794 SP
    Member b615dub's Avatar
    Este de 32Gb, nu stiu de ce nu mi-am luat 3.0

  15. #795 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am si eu o intrebare este la vreun magazin din CJ maneta xbox one de vanzare?

  16. #796 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Guy s ceva pareri: Sistem Gaming Black Fighter V2 AMD FX-6300, 4GB DDR3, 500GB HDD, R7 260X OC, Wi-Fi - PC Garage

    As avea nevoie de un nou pc pe care sa joc dota cs go, h1z1...
    Merita sau e mai convenabil daca il fac pe bucati?

  17. #797 SP
    Member b615dub's Avatar
    Ce program de downloadat clipuri de pe Youtube recomandati? Am incercat cateva dar nu puteau lua 720/1080p

  18. #798 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am un plugin pt firefox. Dar nu merge decat 720p.

  19. #799 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Freemake video downloader mi se pare ca ia 720p de pe youtube, si maximul disponibil de pe alte siteuri, pe vimeo tot cu 720p am luat.

  20. #800 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu am un plugin pt firefox. Dar nu merge decat 720p.
    Merci, merge perfect

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 51 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts