Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 51 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1017

Thread: Intrebari sau probleme care nu necesita deschiderea unui thread

  1. #181 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu ma poate ajuta nimeni cu problema mea? Deja ma dispera.
    Attached Images Attached Images 1234.jpg

  2. #182 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Best codecs ? O vreme am tot folosit K-lite si mi s-au parut ok, dar mi-au facut ceva figuri si m-am decis sa le schimb.

  3. #183 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Best codecs = Niciun codec. Instaleaza tu fain frumos Media Player Classic - Home Cinema si nu vei mai avea probleme cu niciun format sau pachet infect de codec-uri.

  4. #184 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sau bs player si ala din cate tin minte descarca absolut toate codec-urile de care ai nevoie ca sa mearga un video perfect

  5. #185 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Nu vreau sa te jignesc sau ceva dar BS Player pentru utilizatorii care se respecta este mai degraba BestShitty Player. Daca nu-i OK Media Player Classic - Home Cinema, atunci alte playere OK sunt si KMPlayer si VLC.

  6. #186 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ideea e ca am MPC HC instalat odata cu K-lite. Si a cam inceput sa agate cand rulez content full hd. So, cum procedez ?

    PS: Pe BS Player, nu agata

    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Best codecs = Niciun codec. Instaleaza tu fain frumos Media Player Classic - Home Cinema si nu vei mai avea probleme cu niciun format sau pachet infect de codec-uri.

  7. #187 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Dezinstaleaza prostia de K-Lite whatever ca sigur interfereaza si oricum n-am de unde sa stiu ce mai ai tu pe PC. Pe toate PC-urile mele in afara de un laptop mai vechi n-am probleme cu redarea filmelor folosind MPC-HC si VLC.

  8. #188 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Multumesc frumos, a mers. Am avut impresia ca daca folosesc MPC din K-lite va functiona fara probleme. De acum nu mai bag alte codec-uri.

  9. #189 SP
    Member iUser's Avatar
    Care credeti ca este cea mai buna agentie de turism sau cel mai bun tour operator?

  10. #190 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Dezinstaleaza prostia de K-Lite whatever ca sigur interfereaza si oricum n-am de unde sa stiu ce mai ai tu pe PC. Pe toate PC-urile mele in afara de un laptop mai vechi n-am probleme cu redarea filmelor folosind MPC-HC si VLC.
    MPC-HC face fata la majoritatea formatelor, din pacate de la 720p in sus, incepe sa cam da rateuri... mananca o gramada de resurse. Asa ca nu recomand MPC-HC fara alte setari aditionale/codecuri separate.

    Daca vrei ceva bun si rapid, Splash PRO (EX) este printre cele mai bune playere aparute.

  11. #191 SP
    Junior Member sergiutz11's Avatar
    Buna!Am un C3 cumparat de la eMag dar nu ii functioneaza Youtube-ul.Ce as putea face pentru a functiona.

  12. #192 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    MPC-HC face fata la majoritatea formatelor, din pacate de la 720p in sus, incepe sa cam da rateuri... mananca o gramada de resurse. Asa ca nu recomand MPC-HC fara alte setari aditionale/codecuri separate.

    Daca vrei ceva bun si rapid, Splash PRO (EX) este printre cele mai bune playere aparute.
    Ba din contra eu folosesc MPC-HC si n-am probleme la filme 720p+. Daca spui ca mananca si resurse multe e clar ca ai placa video incompatibila DXVA si oricum CPU-ul poate este unul mai slabut sau poate interfereaza ceva din PC-ul tau cu player-ul.

  13. #193 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Ce parere aveti despre bileteavion.ro? Sunt seriosi? Dar de Paravion/Vola?

  14. #194 SP
    Junior Member EuEuEu's Avatar
    Ce stiti despre SOPA(Stop Online Piracy Act) si PIPA (PROTECT IP Act) vor aparea si la noi sau doar in america?

  15. #195 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Dacă se dă undă verde, ne va afecta pe toți indiferent de naționalitate/continent/etnie ..

  16. #196 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar

  17. #197 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Daca au aceiasi lungime poti alege linistit oricare.

  18. #198 SP
    Member Venom911's Avatar
    Pot sa mai adaug ceva spatiu pe o partitie fara sa o reformatez ?

  19. #199 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut baieti am vazut pe unele forumuri coduri de jocuri gen BF3 la 70 ron de unde naiba le cumpara baietii astia de sunt asa ieftine? Si nu numai orice joc ieftin tare..Are cineva idee? Thx!

  20. #200 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Salut baieti am vazut pe unele forumuri coduri de jocuri gen BF3 la 70 ron de unde naiba le cumpara baietii astia de sunt asa ieftine? Si nu numai orice joc ieftin tare..Are cineva idee? Thx!
    Probabil sunt cei care lucrează pt EA Romania

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 51 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Se poate modifica numele unui thread ? By Rad00 in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 22-12-2011, 20:26
  2. Replies: 17 Last Post: 17-09-2010, 14:12
  3. Replies: 5 Last Post: 10-01-2009, 13:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts