Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 251 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast
Results 2,481 to 2,500 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2481 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    ^ I lol'd.
    stai sa ti se intample si tie si o sa revin si eu cu " I lol'd. "

  2. #2482 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    stai sa ti se intample si tie si o sa revin si eu cu " I lol'd. "
    Unii sunt doar răutăcioşi si răsfăţaţi

  3. #2483 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Că probabil va apărea un nou Star Wars �nainte de un nou Half-Life...
    Attached Images Attached Images 1351731390622.jpg

  4. #2484 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    ca maine dau sala si ma dispera ca gresesc inca unele intrebari :-ss

  5. #2485 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    ca maine dau sala si ma dispera ca gresesc inca unele intrebari :-ss
    Si eu dau sala in curand. Mi-e foarte groaza. Timpul e suficient,nu cred ca exista intrebare care sa necesite peste un minut de gandire.

    Unde ai probleme mai mari,la legislatie sau la mecanica?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2486 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Si eu dau sala in curand. Mi-e foarte groaza. Timpul e suficient,nu cred ca exista intrebare care sa necesite peste un minut de gandire.

    Unde ai probleme mai mari,la legislatie sau la mecanica?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    la contraventii si infractiuni
    pe e-drpciv.ro am media cam de 3 minute la un chestionar, ma joc cu ele ca la pacanele dar mi-a spus cineva ca s-au adaugat intrebari noi si ca formularea e alta la examen fata de ce e pe net...

    ps. iti recomand carticica de la editura teocora si muulta multa rabdare sa faci chestionare...
    sper sa iau maine :-ss

  7. #2487 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post

    ps. iti recomand carticica de la editura teocora si muulta multa rabdare sa faci chestionare...
    sper sa iau maine :-ss
    O am. Mersi de sfat,dar dupa ce am cumparat'o,am deschis'o si am inceput sa citesc,iar in cateva minute am realizat ca ma uit ca curca'n lemne. Prea multa poveste,mult prea multa teorie. Am facut chestionarele de acolo,bazandu'ma pe cunostintele acumulate la orele de teorie din cadrul scolii si mi'am dat seama ca m'au ajutat foarte mult. Bine,si cel care tinea teoria era un tip de nota 10,carismatic,energic,era imposibil sa nu fii atent. De altfel,e si directorul scolii.

    Cred ca am facut cateva sute de chestionare pe Internet. Daca la primele cateva faceam corecte 14-15,acum trec prin ele urgent cu scor foarte mare,de fiecare data peste minimul necesar (22). Sunt cu atat mai sigur pe mine cu cat toata lumea spune ca 85-90% din intrebarile de pe DRPCIV sunt si la examenul real de teorie. Pe scurt,n'am absolut niciun motiv sa'mi fie frica,si totusi mi'e. Vreau neaparat sa iau si sala si traseul din prima,imi doresc de o gramada de timp permisul.

    Mult succes maine.

  8. #2488 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Anumiti useri care cumpara 4-5 bucati din acelasi joc....you know what game....

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  9. #2489 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Noul design YouTube... Horrible!

  10. #2490 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Anumiti useri care cumpara 4-5 bucati din acelasi joc....you know what game....

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    "Bisnismeni"
    PS vezi ca nu poti sa mai primeşti pm, ai casuta plina

  11. #2491 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Vezi acum!

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

  12. #2492 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Iar am pana!!! Sa imi bag !@#$%^&*

    Nimeni nu crede ca face pana asa des ca mine. M-am si saturat. Iau jante pe 16 si cauciucuri noi si imi bag ceva in el aspect.

  13. #2493 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by megamind03 View Post
    Daca sunt nou asta nu inseamna ca m-am nascut ieri sau ca am o gandire limitata si in nici un caz nu sunt vreun pusti cu aere,e o boala acest lucru,lucru vizibil pe multe site-uri,cineva pune o intrebare si baietii "destepti" raspund intr-o anumita masura.
    Ma rog,nu mai sunt ajutat,asta e,in viata sunt alte probleme,cele reale,thread closed asa ca sa nu ne mai lungim.
    Multumesc,o zi buna.
    Copilul asta are o problema grava, dupa aberaţiile scrise pe threadul de ps3, pune o intrebare...a �nceput sa ma streseze si pe pm, şi-o fi pierdut si asta mopedul sau a re�nviat mentorica

    ---------- Post added 04-11-2012 at 06:32 PM ----------

    Ex. de pm...parca e scris de o femeie ne...bagata in seama

    Quote Originally Posted by megamind03
    Poate o sa fi dezamagit dar as vrea sa te anunt ca datorita matematicii existente in secolul asta se poate concretiza cu mare lejeritate faptul zecile de pm-uri sau de ce nu sute (nu m-as mira sa aud si asta,mai ales ca am contul de "mult timp") de fapt sunt cateva,am ajuns la un moment dat sa am full inbox-ul fiind acea limita si unde nu am vorbit doar cu tine(parca limita aia consta in maxim 10 mesaje) si imi pare rau ca nu pot numara exact cate pm-uri sunt in total dar cert e ca nu sunt de ordinul zecilor,sutelor,miilor s.a.m.d.(poate dupa ce bag bani si in acest site ajung la performanta asta dar intre timp..).
    Pe viitor,desi nu o sa mai fie aceasta "ocazie", ofera date reale si nu fictive.

  14. #2494 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Il simti cum se zbate din toate incheieturile sa vorbeasca elevat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2495 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Il simti cum se zbate din toate incheieturile sa vorbeasca elevat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A făcut fractură de limbă sigur

  16. #2496 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Incerc sa vand o gramada de chestii si nimeni nu cumpara nimic, si am nevoie de bani. Fffffffff.

  17. #2497 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    Incerc sa vand o gramada de chestii si nimeni nu cumpara nimic, si am nevoie de bani. Fffffffff.
    I know that feel,bro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #2498 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Steaua...

  19. #2499 SP
    Senior Member axton's Avatar
    "Babutele" din RATB care spun despre persoanele de 20+ ani ( incluzandu-ma si pe mine ) ca isi petrec toata ziua in cluburi , cu seringile in vena si cu tigara in mana ... PE BUNE !!?? Nu suntem toti asa ... mai exista si "tineri normali" ... Scuze daca am exagerat ,dar m-au enervat extrem de mult vorbele lor ... ne baga pe toti in aceeasi "oala" .

  20. #2500 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by axton View Post
    "Babutele" din RATB
    ca tot veni vorba... ma enerveaza babii din autobuze, nu pot sta naiba acasa? pe langa faptul ca mai si put mai si ocupa locurile degeaba. comunisti prosti, daca e gratis ei trebe sa mearga... sa stea dreacu' sa moara in casa sau sa se plimbe nu sa tot ia autobuzele... 80% sunt babi din autobuze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 251 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts