Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 251 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3481 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    It's just trolling...

  2. #3482 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    It's just trolling...
    trolling o melodie! nu 3 sau 4 cate sunt!

  3. #3483 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai tocmai, ala e trolling

    ---------- Post added 16-12-2013 at 03:44 ----------

    Plus ca nu te pune nimeni sa dai play, asa ca lasa omul sa-si faca de cap, nu e ca si cum ti le baga pe gat tie.

  4. #3484 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Campania de la Ac3 pana acum...

  5. #3485 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    China Rising din BF4..wtf iz dis..o harta care parca e iceworld (k, e desertica dar tot aia) din CS 1.6, una parca e awp, alta in care poti sa campezi in baza inamica si nenorocesti tot ce prinzi etc.

  6. #3486 SP
    Member rascalov's Avatar
    Ca am luat de Black Friday Max Payne 3 si nu m-a multumit pe deplin ca oricare alt joc pe care l-as fi putut lua... d-abia acum mi-am facut timp sa imi spun oful!

  7. #3487 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Este Craciunul. O groaza de promisiuni au fost facute, niciuna nu a fost respectata. Nu am nici macar brad de Craciun, dar va urez distractie placuta si sarbatori fericite.

  8. #3488 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    I feel you bro.
    Ma enerveaza faptul ca toate magazinele din mol is inchise si toti au liber insa noi astia de la cinema tre' sa lucra...si ieri si azi si pe 1 ianuarie.

  9. #3489 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    No' macar tu esti la munca. Eu sunt acasa. Anul asta nu mai am Craciun. Din diverse motive nu s-a putut. Acum stau ca prostu', ma uit la un rahat de film pe ProTV si mor de plictiseala cand ar fi trebuit sa stau sa ma distrez si sa ma destind, ca doar na', e Craciunul. Se distreaza altii si pentru mine!

  10. #3490 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Excesul de zel al moderatorilor, mai ales in perioada asta
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124
    Dear Dant3,

    You have received an infraction at Console Games.

    Reason: Nerespectarea regulamentului / regulilor threadului
    -------
    5. Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server. Deasemenea nu sunt permise UP-uri decat pe threadurile de vanzare/cumparare proprii.
    This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

    Original Post:
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...ml#post1077592
    User serios, recomand!
    All the best,
    Console Games

  11. #3491 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Pai din cate vad eu,nu a fost free up facut in mod deliberat,ci doar o constatare/parere cu privire la felul in care a decurs tranzactia.Daca lipseste sintagma "free up" cu desavarsire din postul respectiv,de ce a fost sanctionat?

  12. #3492 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pot confirma userii Pira si tudomih, pt ei am luat un cod de 10£, omul platind din propriu buzunar pana vineri cand se deschide banca. Nu am apucat sa dau feedback, nu se poate din tapatalk...Dar deh, cand s-a curăţat bazarul un pic...

  13. #3493 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    @Marinake nu-ti place Ed Frost sau cum se cheama filmul ala? Eu l-am vazut cand eram mic pe caseta VHS, tot prost mi s-a parut si atunci, numai ca datorita calitatii casetei albul era bej etc.

    On-Topic: ca mi-au innebunit o parte din amici de sarbatori si parca sunt prea seriosi

  14. #3494 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    No' macar tu esti la munca. Eu sunt acasa. Anul asta nu mai am Craciun. Din diverse motive nu s-a putut. Acum stau ca prostu', ma uit la un rahat de film pe ProTV si mor de plictiseala cand ar fi trebuit sa stau sa ma distrez si sa ma destind, ca doar na', e Craciunul. Se distreaza altii si pentru mine!
    Play GTA5, ca tot au bagat zapada pt cine are timp azi sa joace.

  15. #3495 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Excesul de zel al moderatorilor, mai ales in perioada asta
    Off-topic: Am dat eu Reverse la Infraction... ReNeGaDe124 nu cred ca a stiut de tine ca esti pe tapatalk. Sorry... se mai intampla (dar sa stii ca daca-l contactai si-i spuneai, ti-l scotea el). Oricum, iti recomand sa folosesti sistemul de iTrader daca vrei sa dai cuiva feedback. Nu exista functia pe Tapatalk dar nici nu e fair sa spui "nu am acces la feedback, prin urmare dau free UP's".

    On-topic: ca e Craciun si am frigiderul cam gol. Well, time to visit the parents

  16. #3496 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am vb man cu el pe pm, vrei sa iti trimit raspunsurile ironice? O voi face

    ---------- Post added 25-12-2013 at 14:40 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    der daca vrei sa dai cuiva feedback. Nu exista functia pe Tapatalk dar nici nu e fair sa spui "nu am acces la feedback, prin urmare dau free UP's".
    Nu a fost Free Up, a fost feedback pe topic, astept sa confirme tudomih si pira, pt ei am luat cod cu plata dupa sarbatori, iar cum ei nu au avut timp sa dea un feedback am zis sa las eu, din moment ce omul a cumparat pt mine si eu am garantat pt cei doi useri. Putini platesc din buzunarul propriu acum

  17. #3497 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ok, se pare ca trebuie sa explic putin situatia.

    Dant3 a lasat pe acest thread http://www.consolegames.ro/forum/f10...ate-regiunile/ 7 mesaje de feedback, insa prin intermediul iTrader a oferit userului doar 2 ratinguri pozitive. Astazi a venit al 8-lea mesaj pe thread din partea lui care este defapt un copy paste al mesajului care mai fusese postat pe aceasi pagina de 2 ori: http://www.consolegames.ro/forum/f10...le/index8.html. Inteleg feedbackul multiplu de pe thread daca dupa o experienta buna, ai fi avut una neplacuta sau invers si simteai nevoie sa atragi atentia celorlati. De aici am tras concluzia ca scopul acestor mesaje repetate este pentru a actualiza threadul si nu pentru a-si impartasi neaparat experienta pe care a avut cu vanzatorul, lucru pe care l-ar fi putut face folosind iTrader. Ok, inteleg ca nu puteai folosi de pe Tapatalk, dar era atat de urgent incat nu puteai astepta pana ajungeai la un PC sa plasezi feedbackul cum trebuie?

    Tranzactia poate sa fi avut loc cu adevarat, nu trebuie confirmari, pentru ca nu asta are importanta. Conform unui mesaj privat primit de la Dant3 codul a fost achizitionat la acelasi pret ca pe siteul cdkeys (adica mai mic decat preturile mentionate) si fara plata in avans asa cum scrie pe thread. Asta m-a facut si mai tare sa cred ca cei doi se cunosc. Iar ironiile despre care vorbeste Dant3 au fost ca si raspuns la acest mesaj. L-am intrebat daca mi-ar trimite si mie un cod de 10 lire la acelasi pret de pe cdkeys si sa-i dau banii peste o saptamana.

    Iar acum, din cate inteleg, Dant3 a fost doar intermediar in toata tranzactia asta. Nu vad de ce el ar fi trebuit sa plaseze feedbackul, cand Pira si tudomih au primit produsul.

    Nu iti voi da infractionul inapoi, desi consider ca MonkY s-a pripit putin cand i-a dat reverse. Insa, cred ca si el ar fi procedat la fel daca ar fi avut la dispozitie aceleasi informatii ca si mine atunci cand ti l-am dat.

  18. #3498 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Hai frate,nici de Craciun nu puteti sta linistiti ?

  19. #3499 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt ca daca cei doi nu platesc, eu trebuie sa scot bani din buzunar, eu am primit codul, unul pt tudomih la pretul de pe thread, cel la pret de cdkeys a fost pt mine deoarece am avut mai multe tranzacţii cu nemmo, deci mi se pare normal sa imi facă un discount. Care e problema ta ca nu înţeleg? Calculator nu am, MonkY stie lucrul acesta, de aceea nici nu mai scriu stiri. Pt review m-am dus la un amic. Nu cred ca trebuie sa dau explicatii. Da, il cunosc e un user cu mult bun simt spre deosebire de altii, unde platesti in avans si primesti a doua zi. Daca mai ai altceva de adaugat iti las nr meu de telefon sa fii ironic direct la telefon, e mai usor asa.

    Te-a deranjat ca nu e "verde". Cu un astfel de comportament nu atrageţi fonduri. Eu nu înţeleg cum au ajuns unii moderatori si aici nu ma refer la tine. Cum eu m-am împăcat cu faptul ca unii nu merita sa fie moderatori, cred ca poti si tu sa treci peste prietenia mea cu Victor.

  20. #3500 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai spalam mult rufele in public? Of of...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 251 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts