Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 251 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 ... LastLast
Results 4,461 to 4,480 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4461 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Pare un pic diferit "sleep paralysis syndrome" faţă de ce descrii tu. În orice caz, e naşpa...

    On: mă enervează că avem mâine ditamai vizita la muncă.

  2. #4462 SP
    Member taz@'s Avatar
    La mine e next level... simptomele sunt aceleasi, semiconstienta in timp ce am tot felul de vise horror, imposibilitatea de a ma misca, incerc sa strig dupa ajutor dar nu am voce, contractii musculare severe (simt cum ma prind de maini "demonii" in vis) etc... oricum e f-ed up.

    Si ca sa fiu on topic, faptul ca am audit de la Audi si JLR la servici si am dormit doar 3 ore jumate.

  3. #4463 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Eu iti recomand sa mergi la un medic. Si mie mi se mai intampla in timpul somnului sa fiu semiconstient si sa am impresia ca e cineva in fata mea care vrea sa imi faca rau, iar eu nu ma pot misca, nu pot respira, striga dupa ajutor si ma panichez din cale afara, dar patesc asta de cel mult vreo doua ori pe an. Daca mi s-ar intampla asa ceva noapte de noapte, cred ca as lua-o razna, chit ca nu am un psihic subred.

  4. #4464 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Oamenii prost crescuţi care nu salută atunci când intră într-o încăpere.

  5. #4465 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Oamenii care pun anunțuri le OLX si nici nu verifica mesajele de pe site, nici nu pun la contact un număr de telefon bun. Vrei sa vinzi sau te lauzi doar?

  6. #4466 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca nu am destui bani sa imi iau Mad Max si Metal Gear Solid 5

  7. #4467 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^Da..cunost prea bine sentimentul.
    Cand ai bani, n-ai timp liber.
    Cand ai timp liber, n-ai bani.
    Cand ai bani si timp liber, nu se lanseaza jocurile care-ti plac.

  8. #4468 SP
    Member iUser's Avatar
    Sunt foarte mahmur si am o gramada treaba, dar nici nu ma pot misca din pat. Si ma mai enerveaza faptul ca nu ma tin de cuvant, "nu mai beau niciodata"...

  9. #4469 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    La mine e next level... simptomele sunt aceleasi, semiconstienta in timp ce am tot felul de vise horror, imposibilitatea de a ma misca, incerc sa strig dupa ajutor dar nu am voce, contractii musculare severe (simt cum ma prind de maini "demonii" in vis) etc... oricum e f-ed up.

    Si ca sa fiu on topic, faptul ca am audit de la Audi si JLR la servici si am dormit doar 3 ore jumate.
    E timpul sa te lupti cu propria ta minte, it's helluva tough dar daca nu te lasi vei reusi. E singurul sfat pe care ti-l pot da, nici nu pot sa iti spun cum pentru ca suntem oameni diferiti si ceea ce functioneaza la tine nu functioneaza la mine si invers. Iti urez succes.

  10. #4470 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Neseriozitatea unor "vanzatori" pe OLX ...site-ul ala are nevoie mare de un sistem de rating.

  11. #4471 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    E timpul sa te lupti cu propria ta minte, it's helluva tough dar daca nu te lasi vei reusi. E singurul sfat pe care ti-l pot da, nici nu pot sa iti spun cum pentru ca suntem oameni diferiti si ceea ce functioneaza la tine nu functioneaza la mine si invers. Iti urez succes.
    Mersi.. Azi am fost la un medic neurolog pentru ca ma tine de aprox. 3 luni, in fiecare zi, si... mi-a dat un diazepam

    trebuie sa ma destresez...

    Si ma enerveaza faptul ca s-a intrerupt meciul Halep-Azarenka...

  12. #4472 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine că a fost întrerupt, poate își revine Halep, mi s-a părut debusolată la un moment dat

  13. #4473 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Eu iti recomand sa mergi la un medic. Si mie mi se mai intampla in timpul somnului sa fiu semiconstient si sa am impresia ca e cineva in fata mea care vrea sa imi faca rau, iar eu nu ma pot misca, nu pot respira, striga dupa ajutor si ma panichez din cale afara, dar patesc asta de cel mult vreo doua ori pe an. Daca mi s-ar intampla asa ceva noapte de noapte, cred ca as lua-o razna, chit ca nu am un psihic subred.
    Am avut si eu problema asta pe la 20 ani , am rezolvato cu cateva sedinte la "pshiholog" si ceva pastile naturiste.

    E ceva foarte raspandit oricum. https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

    Taz daca vrei ceva doar pentru "anti stress" incearca 1-2 pastile de remotiv ( tot naturiste ) pe zi timp de o luna , le folosesc de 4 ani in perioadele stresante si chiar functioneaza , nu au doar un efect placebo.

  14. #4474 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    mi-a dat un diazepam

    trebuie sa ma destresez....
    Sa vezi destresare daca il iei cu un paharel cu vin.

  15. #4475 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sau da o la*a inainte de culcare, vezi daca ajuta.

  16. #4476 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sau da o la*a inainte de culcare, vezi daca ajuta.
    sunt un onanist notoriu, tot nu ajuta

    Multumesc de sfaturi, o sa incerc un pisalog si ceva naturiste... azi noapte am avut un alt episod dubios de tot

    On: faptul ca am luat cu rotile o groapa nesemnalizata (noaptea) facandu-mi praf puntea fata... costuri de reparatie: 2.000 lei.

    si uite asa se duce salariul meu pe o luna jumate... cum pnm sa nu am cosmaruri noaptea

  17. #4477 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca nu mai apare un nou Splinter Cell! Ca sunt tare curios sa vad ce aduce nou ca sa lupte cu Metal Gear Solid 5!

  18. #4478 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Dacă tot suntem în contextul asta, ma enervează ca nu apare un nou fight night round

  19. #4479 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Că am reuşit şi eu să găsesc GoW Remastered şi n-am timp să-l joc. Asta până vineri seara.

  20. #4480 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Skyler White

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 251 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts