Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Ajutor: Prelucrare poza in PhotoShop

  1. #1 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar

    Ajutor: Prelucrare poza in PhotoShop

    Buna seara.
    Dupa cum spune numele thread-ului am nevoie de un mic ajutor din partea celor care se pricep sa prelucreze poze in PhotoShop.

    Este vorba de urmatoarea poza/idee:http://img402.imageshack.us/img402/5528/74209150.png

    Vreau ca aceasta poza/idee sa fie prelucrata pentru a fi folosita ca sigla la o firma.

    Accept orice idee,aveti libertate deplina,singuru lucru care il doresc neschimbat este numele firmei (SC Bididia Entertaiment SRL) si sa respecte tema unui complex de relaxare (tenis,fotbal,paintball,etc) care se va afla inconjurat de o padure.

    Edit:As avea nevoie de poza pana vineri seara,cel mult sambata dimineata.

    Mersi mult.

  2. #2 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Te-a rugat vreo ruda sa ii faci si nu poti?
    Dute omule pe un forum specializat si fa request nu aici... sunt atat de multe de nici nu ma pot decide care sa ti-l dau ca exemplu.

  3. #3 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    știi că ceea ce ceri tu costă bani, nu ?

  4. #4 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ceea ce ai tu nevoie de fapt se numește logo, nu "poză", iar zinodaur are dreptate, asemenea servicii costă.

  5. #5 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    nu ma rugat nici o ruda sa ii fac am nevoie la un proiect despre o afacere si am apelat la acest forum pentru ca altu specializat pe asa ceva nu stiu si acesta e singuru forum mai serios

  6. #6 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Adica , o afacere din care sa iasa bani , si vrei sa ti se faca mocca.
    Nu vreau sa fiu rautacios , dar ...mi se pare cam absurd.
    Macar acolo 4-5 euro pe telefon ( ) , ca sa nu fie degeaba , tu o sa faci bani din firma!
    (*sa se citeasca postul intr-o maniera sarcastica si amuzanta)

  7. #7 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    nu o sa scot aboslut nici un leu,scopul proiectului este doar sa aflu etapele legale necesare fomarii unei firme

    app: poate careva sa imi dea un site specializat pe privat ?

  8. #8 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hope it helps ! Good luck !
    Attached Images Attached Images logodesigngtfodesigningcompany.jpg

  9. #9 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    You are so mean, Ovidiule.

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Man, sincer, daca erai un user cu vechime, te ajuta lumea cu cea mai mare placere. Dar sa vi asa, din senin, sa ceri un astfel de ajutor, e destul de absurd.

  11. #11 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    se pare ca inafara de 2 - 3 nu prea e nimeni serios aici

    se poate inchide....mersi

  12. #12 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt foarte multi useri seriosi dar, repet, daca erai un user cu vechime, puteai cere ajutorul comunitatii. Aici suntem prieteni si printre altele (jocuri, filme, muzica) ne mai ajutam si cu sfaturi sau alte lucruri (vezi creatia de avatare sau ajutor in photoshop, samd).

    Poti incerca o alta abordare. Roaga pe cineva sa te ajute sa-ti faci singur un logo in Photoshop sau alte programe asemanatoare. Incearca sa-ti folosesti singur imaginatia, macar deseneaza pe hartie 5-10 sigle si incearca sa le reproduci urmand sfaturile celor care te vor ajuta.

    E aiurea ca tu, un user pe care eu personal nu l-am mai "vazut" pana acum, sa apari brusc si sa ceri ceva atat de "complex", ceva ce la o agentie de publicitate, te cam "rupe" de bani. Sa faci un logo nu e o treaba usoara si multa lume s-a imbogatit pe baza acestui lucru.

    So...daca nu vrei sa dai sute de euro unei firme specializate si vezi ca nu te ajuta nimeni dupa abordarea din acest thread, schimb-o si devino creativ. Lupti pentru tine.

  13. #13 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Trebuia să exlici de la �nceput că este vorba despre un proiect, majoritatea am �nțeles altceva. Uite niște maculatură �n cazul �n care te decizi să-l desenezi singur.

    Spor.

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Incearca programul numit "Vector Magic". Te poate ajuta cu vectorizarea siglei.

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Hope it helps ! Good luck !

    mai zici de mine ca ma iau de aia micii, mai mai....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Photoshop Help By alalalt in forum Foto & Video
    Replies: 37 Last Post: 11-02-2015, 21:53
  2. Creatii photoshop By Walkman in forum Foto & Video
    Replies: 236 Last Post: 08-01-2012, 03:20
  3. Photoshop Help By Bobby in forum Offtopic
    Replies: 3 Last Post: 19-03-2009, 02:42
  4. Prima poza cu Opus MotherBoard pentru Xbox 360 By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-08-2008, 13:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts