Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 38

Thread: Zinodaur GAMING - canal de Youtube

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Cool Zinodaur GAMING - canal de Youtube

    Hey dudes.

    zinodaur GAMING - YouTube

    Vreau să mă apuc de un canal de gaming pe Youtube, și aș avea nevoie de niște feedback.

    In primul r�nd, canalul va fi in engleză. ( da, am accent. people will have to deal with it. )
    Voi face comentarii in timp ce mă joc ( Let's Play ), și probabil unele clipuri vor include și facecam ( adică mi se vede și fața in timp ce vorbesc, duh ).
    In al doilea r�nd, gameplay-ul va fi de PC. Nu am nicio consolă deocamdată, și dacă aș avea, n-am nicio metodă de captură a imaginii.

    Așa. Ce credeți că ar trebui să joc ? Caut in special jocuri horror care să mă facă să mă cac pe mine și jocuri amuzante / stupide, care să capteze atenția celor care se uită.

    Deocamdată plănuiesc să fac serii cu:

    - Amnesia: The Dark Descent Custom Story ( dacă știți unele bune, vă rog spuneți-mi )
    • The Small Horse
    • Nintendo Castle Horror
    • Mr Retard's Mansion
    • Laughing in the Darkness
    • Ken's Nightmare
    • House of Creep
    - Exmortis
    - Nightmare House 2
    - Condemned: Criminal Origins
    - Limbo
    - Penumbra
    - DOOM 3
    - SCP-087-b
    - Happy Wheels
    - The House
    - Hotel 626 ( dacă găsesc unde să-l joc, pe site-ul oficial nu mai e - any help ? )

    Jocurile nu trebuiesc neapărat să fie cunoscute sau noi. Pot să fie și indie. Și mai vechi. Și di tati felurili.

    Dankelozaurus & again, canalul e aici: zinodaurgaming - YouTube in caz că vreți să vă abonați sau altă nebunie d-asta

  2. #2 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Subscribed!

  3. #3 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mersi, dude !

    Sugestii de jocuri ? Nu contează de care, at�ta timp c�t sunt fun to watch & play.

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu iti recomand sa incerci in romana. In engleza sunt o gramada de canale de gaming si tot cei din RO ( de pe forum sau care te cunosc) o sa se uite, dar in romana sunt mai putine si ai putea sa ai mai mult succes.

  5. #5 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Eu iti recomand sa incerci in romana. In engleza sunt o gramada de canale de gaming si tot cei din RO ( de pe forum sau care te cunosc) o sa se uite, dar in romana sunt mai putine si ai putea sa ai mai mult succes.
    +1

  6. #6 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Sincer, mă g�ndeam să fac in rom�nă, dar majorității nu le pasă de jocurile astea. O mare parte din cei care se uită la clipuri de gaming pe youtube in Rom�nia sunt copii de maxim 15 ani, și ei vor un singur lucru: Minecraft.

    Cred că deși la inceput va fi super greu, dacă voi reuși, voi avea o audiență mult mai mare, is all.

    Clipuri cu gaming in rom�nă voi pune pe canalul meu pe l�ngă alte vloguri, intr-un playlist: Gaming

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Bumpy pentru mai multe recomandări ?

  8. #8 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Megaman 2 , hard-mode!

    Katamari (oricare)

    Peter Jackson's KingKong (just play it! o sa vezi de ce)

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    de PC dude.

    ---------- Post added 30-05-2012 at 10:33 PM ----------

    oh oh. și Rainbow Unicorn Attack.

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    King Kong si Megaman 2 poti sa le joci pe PC.
    Ai putea sa incerci Portal daca nu l-ai jucat pana acum si nu stii cum se rezolva puzzle-urile ( + replicile amuzante).

  11. #11 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am jucat demult Portal și nu am știut. Am folosit walkthrough. Portal 2 n-am jucat.

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!

  13. #13 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!
    Same here. Scared the s*it out of me (+orgasmul de magar )
    Poate un GTA...just funny free roam (cu niste coduri poate)

  14. #14 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Chiar nu știu. Adică, chiar vreau să fac in englezăăăăă. Ugh.

    Am luat o camera web, sunt gata să fac facecam. Știți vreun program bun de inregistrat camera web ?

  15. #15 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Amnesia in Romana.

  16. #16 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    I wanna be the guy.
    I wanna be the Boshy.

    You will get mad!

  17. #17 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Rayman 3 + BEyond good and evil

  18. #18 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    motherofgod.jpeg e teribil. dar de asemenea e primul video.

    nu-mi imaginam că sun in halu' ăsta c�nd vorbesc engleza. still, o să continui și pot doar să sper că treptat o să dispară accentu'.

  19. #19 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eu zic sa mai faci video-uri cu Amnesia in romana, primul e genial, oficial m-am speriat si m-am c*cat pe mine de ras in acelasi timp . In engleza-s destule, in romana nu prea. And it fits you like a glove!
    Cate AMNESIA exista?

  20. #20 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Teo: Primul video al lui Luigi cu Amnesia.

    BTW, a iesit bine cel cu Mario, dar era mai tare daca mureai cand erai fata in fata cu Bowser. Si pronuntia in engleza ti-a iesit destul de bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Canal Youtube Gaming PC/PS3 By OvYdiu16 in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 04-02-2015, 19:35
  2. Canal TV gaming By BoDoPSX in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 26-05-2013, 12:46
  3. PlayStation are canal pe Youtube By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-10-2008, 13:17

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts