Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Un nou super mini :)

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Un nou super mini :)

    Am primit si eu imaginile azi pe mail... habar n-am ce masina e, sau daca e custom. Cert e ca este dementiala... if you're a dwarf!
    Attached Images Attached Images mini_car_part_04.jpg mini_car_part_03.jpg mini_car_part_02.jpg mini_car_part_01.jpg mini_car_part_05.jpg mini_car_part_06.jpg mini_car_part_07.jpg mini_car_part_08.jpg mini_car_part_09.jpg

  2. #2 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Ca idee este buna insa ganditi-va in cazul unui accident ce se intampla cu masina asta daca da de un bolid...

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cred ca o masina de genul asta la noi ar fi calcata si strivita de numeroasele aere si figuri din Q7 si X5-urile de pe drumurile noastre.

    Uite stirea: VW Builds car for little people

  4. #4 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ar fi periculos sa conduci asa ceva. Trece tirul peste tine ca peste musca. Intr-un oras al piticilor, s-ar incadra

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Isi pune o antena cu luminite (ca la elicoptere si avioane) si se rezolva cu atentia... dar intr-adevar, mi-ar fi frica sa merg cu asa ceva pe autostrada pe langa TIR-uri. Desi, daca stai bine sa te gandesti, poate e chiar belea... ca treci pe sub TIR

  6. #6 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    poate e chiar belea... ca treci pe sub TIR
    Sa vezi distractie cand nimeresti pe sub roti

  7. #7 SP
    Member s0whaT's Avatar
    E belea masinuta .
    In a 2 a poza zici ca s figurine

  8. #8 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    este imposibil sa nu o observi pe sosea ... totusi ar fi prea mult pentru Romanica, aici cocaleros e cool !

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iti dai seama ce punct de "atractie" ar fi sa vezi asa ceva pe strazile din Romania si sa se auda niste Gutza la maxim... N-am eu super masina, dar mi-as incerca norocul de a ma urca un pic peste

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mie mi se pare inutila in America, nu in Romania... Daca noi avem cocalaros, la ei, unde barbatul nu este barbat daca nu are SUV/pickup cu 4 jante pe puntea spate iar femeia-soferita este cunoscuta pentru sporturi extreme precum "schimbatul scutecelor din mers" sau "sofatul � la Lohan" ,sigur nu sunt in siguranta micro-masinile acestea.

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca ar aparea la noi, asa imi imaginez eu lucrurile:

    Dau drumul la stiri intro dimineata si vad: " Aseara in jurul orei 2, doi tineri studenti din Bucuresti, aflati sub influenta alcoolului au ridicat un VW Polo Dwarf Edition si l-au aruncat in Dambovita. Echipele de pompieri si descarcerare inca incearca sa ii elibereze pe cei aflati inca in masina. "

  12. #12 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    daca stai bine si te gandesti Tico nu e cu mult mai mare,doar poate mai inalt.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 95 Last Post: 11-11-2012, 13:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts