Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 512

Thread: Masina Consolistului!

  1. #221 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    haha. poate apareti la realitatea, la teribilisti, martor etc.

  2. #222 SP
    Member blondutzu's Avatar
    sunt la munca si asta e singura poza care am gasit-o cu masina pe aici...e doar o particica din ea

    PS. scrisul e al unui prieten care se plictisea
    Attached Images Attached Images dsc00330.jpg

  3. #223 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @raduhawk: ai absoluta dreptate. imi doresc sa scap de ea, dar urmatoarea masina tot alfa trebuie sa fie. altceva nici nu imi place...

  4. #224 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Asa-i, e ca fumatul. Dauneaza grav sanatatii dar nu te poti lasa

  5. #225 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Din ciclul "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul": Dupa faimosul carambol din pasajul Unirea, au gasit oamenii solutia ca sa nu se mai formeze gheata. Au turnat pe tavan, cred ca ulei de gatit. Unde credeti ca se scurge tot? Pe masinile oamenilor care trec prin pasaj. Am toata partea dreapta a plafonului si scurs pe luneta, numai ulei. Dar ce ulei or fi folosit "desteptii", ca nu iese dupa ce o spal.

  6. #226 SP
    Senior Member tray's Avatar
    acum masinile merg ca "unse"

  7. #227 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Din ciclul "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul": Dupa faimosul carambol din pasajul Unirea, au gasit oamenii solutia ca sa nu se mai formeze gheata. Au turnat pe tavan, cred ca ulei de gatit. Unde credeti ca se scurge tot? Pe masinile oamenilor care trec prin pasaj. Am toata partea dreapta a plafonului si scurs pe luneta, numai ulei. Dar ce ulei or fi folosit "desteptii", ca nu iese dupa ce o spal.
    incearca cu un degresant. nu puternic sa nu atace lacul. solutie de insecte

  8. #228 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sa tot ai masina care functioneaza pe ulei de gatit... Vezi, ni se ofera combustibil gratuit, pentru astfel de masini, si tot nu suntem fericiti

  9. #229 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Attached Images Attached Images photo882.jpg photo883.jpg photo884.jpg

  10. #230 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cand vad un motor, tot ce pot sa spun e...misto culoarea nu ma pricep deloc la motoare sau motociclete. Nici cum se cheama exact nu stiu. Oricum, nu esti singurul cu motor, motoreta sau motocicleta. Scuter stiu ca e cel mic

  11. #231 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...am și eu o curiozitate: de ce vă ascundeți nr.?

    I mean, come on...what's the point?

  12. #232 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Well, am vazut ca majoritatea fac asa... no idea why.

    Poate avem dusmani pe 'neth'

  13. #233 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si pe site-uri gen autovit toti isi ascund numarul, am crezut ca e la moda

  14. #234 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...efectul de turmă. Oki.

    Thanks.

  15. #235 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am auzit de multe cazuri cu persoane patite de pe forumuri. Masini zgariate, geamuri crapate, desenate si diverse alte lucruri. Ce-i drept de pe forumuri cu masini. Nu e efect de turma. Pacat ca nu ai remarcat tonul meu ironic. Oricum merci de avatar

  16. #236 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    hai ca vin si cu prima mea dragoste.Buburuza mea.Inca o am si am o placere sa o conduc.
    Attached Images Attached Images 34515_45wmeqqrz.jpg

  17. #237 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Romania este frumoasa! Sa nu aud altceva...
    Attached Images Attached Images img_4314-hdrcg.jpg img_4315-cg.jpg img_4337-01.jpg img_4336-01.jpg

  18. #238 SP
    Member AVoF's Avatar
    Cum/Cine ti-a lovit masina?

  19. #239 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Bara spate: eram parcat si a fost lovita de un doctor grabit. In fata casei.
    Bara fata: parcata, cand a fost zapada. M-am trezit cu ea lovita frontal, grav. Trebuie sa o repar din buzunar. Momentan am reparat o aripa (care era sparta) si farurile, bara fata si aripa cealalta inca se tin bine, dupa cei de la service.
    Portiera a infundat-o putin mama, in ziua 1 a masinii, incercand sa parcheze. Singura julitura din cauza soferului acestei masini.

  20. #240 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Uite noul pui. Consum decent in oras, putere mare pentru naveta, zambet tamp pe fata posesorului. All in one. Recompensa a mai mult de un an de truda. O poza cu fosta si actuala si una de sus. Session complet fac la prima caldura.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1307734276.617363.jpg imageuploadedbytapatalk1307734296.015508.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 26 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2767 Last Post: Yesterday, 20:05
  2. O masina in fiecare zi By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 114 Last Post: 28-10-2020, 15:00
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Ce nebunie de masina e asta? By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 10 Last Post: 03-04-2011, 11:55
  5. "Bradul de Craciun al Consolistului" By sekhemet in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 03-02-2009, 04:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts