Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 130

Thread: Consolistul motociclist

  1. #41 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Aveti mai jos prima excursie moto in afara tarii - am strabatut Europa pe pana la Marea Nordului.

    Europa - de la o coasta la alta - Imagini din calatoriile pe 2 roti - Comunitatea Motociclistilor din Romania

    Anul urmator - sudul Frantei:

    Vive la France - Imagini din calatoriile pe 2 roti - Comunitatea Motociclistilor din Romania

    Va stau la dispozitie pentru orice intrebari, mai am multe de invatat dar daca va pot ajuta cu ceva, nu ezitati.

  2. #42 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu stiam ca exista colt si pentru noi pe acest site. Bine v-am gasit! Chopperisti sunt printre voi?

  3. #43 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    donely, sid

  4. #44 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu daca mi-as lua motor, probabil va fi ceva de genul asta
    Attached Images Attached Images motorul_lui_monky.jpg

  5. #45 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    aduce mai degraba cu un atv sport decat cu o moto

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mo, ce faci man, te pui cu berbecii?


  7. #47 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    O poza cu fierul meu
    Attached Images Attached Images my-moto.jpg

  8. #48 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ca tot pune monky berbeci, pun si eu unul de azi. Scuzati limbajul, dar la ce panica am tras, gura nu a vrut sa ma mai asculte.


  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Grr, ce era sa te ia pe capota. Unul din dezavantajele de a fi cu motorul... cel care era in depasire nu a vazut ca ai dat semnal stanga. Bine, nici nu stiu daca avea voie sa depaseasca pe-acolo, ca nu vad niciun fel de linie...

  10. #50 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Coloana a incetinit si el s-a simtit ranit si ce a spus... ia sa ii depasesc eu pe toti. Claxonul este de la cel cu clio, care era exact in spatele meu. Il claxona pe schumacher.

  11. #51 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    Cred ca si cel cu loganul vroia sa faca stanga si s-o fi gandit ca e singurul...

  12. #52 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu, nu a facut stanga. O duba mai din spate a venit dupa mine pe drumuletul ala.

  13. #53 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by ony81 View Post
    Cred ca si cel cu loganul vroia sa faca stanga si s-o fi gandit ca e singurul...
    stanga se face de pe banda ta in momentul in care ajungi in intersectie. Nu de la 100 de metri pe contrasens.

  14. #54 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    stanga se face de pe banda ta in momentul in care ajungi in intersectie. Nu de la 100 de metri pe contrasens.
    Imi pare rau dar nu ai dreptate.Adevaratii soferi de la noi daca trebuie sa faca stanga merg pe banda din stanga, daca trebuie sa faca dreapta merg pe banda din dreapta, daca merg drept atunci pe mijloc iar daca trebuie sa opreasca ...opresc indiferent daca au voie sau nu,indiferent daca soseaua are o banda pe sens ...

  15. #55 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #56 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    Da-te cu Motoru' | Inchirieri motociclete mo , grey aruncati un ochi

  17. #57 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  18. #58 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    SV Power
    Attached Images Attached Images sv1.jpg sv2.jpg

  19. #59 SP
    Junior Member d@nn's Avatar
    Pff ce pofta de dat mi-ati facut...
    Posesor de R1100GS, cu 45.000 de km la activ in 3 ani, din pacate departe de tara si de motor acum.

  20. #60 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    sa o stapanesti sanatos grey

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Consolistul amorezat" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 29 Last Post: 23-03-2010, 00:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts