+ Reply to Thread
Results 1 to 11 of 11

Thread: Help

  1. #1 SP
    Junior Member Sandman's Avatar

    Help

    Imi aparea inainte cand intram pe site faza cu "Post since last visit". Acuma a disparut si nu stiu unde sa-l gasesc

    Help?

  2. #2 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    S-a reconfigurat home page-ul. S-a pus mai mult accent pe stiri si review-uri. Ai sus buton " new post"

  3. #3 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Acum.

    Daca esti logat - iti apare "New Post"

    Daca nu esti logat - iti apare "Today's posts"

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry Sandman, dar forte malefice m-au "fortat" sa renunt la modulul de UserCP pe motiv ca "mai avem inca un buton de login si sus"... iar acel modul continea si link la Posts since last visit. Mai mult, s-au plans ceva useri ca e "prea incarcata" prima pagina... si se pierdeau prin toate cele. So, am simplificat un pic, trecand de la 4 coloane la 3 coloane. Cum ziceam, ne "modelam" si noi ca sa fie pe placul tuturor. Stiu insa cat de greu e sa impaci pe toata lumea.

    Cum spunea si Bobby, poti apela la New Posts. Cine stie, poate daca se cere atat de mult, aducem inapoi acel modul...

  5. #5 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Inca o chestie, sa nu deschid un nou topic:

    De ce draq cand scriu "l o l" (fara spatii evident) imi apare emoticon-ul de "kiss" ?

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca tot e cu emoticons, nu il puteti adauga pe ": ) )" (acum e setat sa apara "" ) si pe sa fie ""

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    mai bine lasati asa.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am incercat sa setez emoticoanele sa fie cat mai apropiate de cele de pe Yahoo, care sunt cele mai folosite... Nu stiu, ma tem ca daca schimb, or sa apara sigur cei care asa s-au obisnuit. But i'll think about it...

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Daca tot e cu emoticons, nu il puteti adauga pe \\": ) )\\" (acum e setat sa apara \\"\\" ) si pe sa fie \\"\\"
    Pe mine ma streseaza ca atunci cand tre' sa scot limba trebuie sa tastez "" si m-am invatat sa tastez cu pentru ca daca tot arati limba, sa fie mare de tot, nu?

    Problema asta nu se poate aranja? Sa fie emoticoanele recunoscute dupa taste case sensitive?

    Ar mai fi si si in aceeasi oala si probabil mai multe, dar astea doua le folosesc frecvent.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, voi adauga o dublura daca vreti... pentru ca practiv sistemul de smilies nu stie sa accepte 2 semne pentru acelasi smilie (cu caps si fara). Nu cred ca deranjeaza pe nimeni 2-3 dublate...

    Happy now ?

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    merci, asta era solutia de backup

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Help !!! By coceanu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 04-05-2014, 19:44
  2. Help me :( By paul_tautzan in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 1 Last Post: 29-08-2009, 17:14
  3. Help! By vali in forum HiFi
    Replies: 7 Last Post: 06-03-2009, 14:20
  4. HELP !! By sony94 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 27-02-2009, 18:57
  5. Help By Danny14 in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 20-01-2009, 20:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts