+ Reply to Thread
Page 26 of 42 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #501 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Done! Dar totusi, la 13 ani, cu avatarul ala... Parintii stiu?
    Monky , de ce esti rautacios ? . Lasa copilul in pace.

  2. #502 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Done! Dar totusi, la 13 ani, cu avatarul ala... Parintii stiu?
    Ce ii doare pe ei? Ei nu "le au cu internetul nici cu pc"Am eu 13 ani dar am 16 dupa inaltime si voce

  3. #503 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Monky,te'as ruga sa imi schimbi data nasterii in 20 aprilie 1994.

    Multumesc anticipat.

  4. #504 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Monky,te'as ruga sa imi schimbi data nasterii in 20 aprilie 1994.

    Multumesc anticipat.
    Done!

  5. #505 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Done!
    Iti multumesc.

  6. #506 SP
    _Iulian
    Guest _Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Atentie, nu se vor mai schimba nickname-uri decat celor cu minim 200 posturi si cel putin 3 luni vechime (exceptie sunt cazurile in care ati gresit nickname-ul la inregistrare) !
    Cand am vrut sa-mi fac contul am observat ca numele dorit este luat de tipul acesta, banned si inactiv din 2008, deci a trebuit sa bag un urat "_" in fata.
    Se poate cumva sa se faca o schimbare intre numele lui si al meu?

  7. #507 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mda... din pacate la stergerea userului Iulian se pare ca forumul a preluat si posturile _Iulian. Asa ca ambii sunt stersi (unul din motivele pentru care nu am recomandat niciodata folosirea caracterelor bizare in nickname-uri). Oricum, e o ocazie buna sa-ti recreezi contul cu username-ul Iulian.

    P.S. Intrebarea este ce faci cu celelalte clone? Aka Abraham si si Abraham5212?

  8. #508 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. Intrebarea este ce faci cu celelalte clone? Aka Abraham si si Abraham5212?
    Abraham folosesc de vreo 2-3 ani pe un alt forum de renume cu aceleasi initiale CG din Romania, cred ca sti de care este vorba. Acolo am ceva activitate, aici aveam doar contul pentru vizionare, intram foarte rar aici.
    Cel cu 5212 chiar nu mai tin minte de ce l-am facut.

    Am zis sa incep sa postez si pe aici cu un nume nou, am de cateva luni bune un ps3 si acest forum este mai mult axat pe console/jocuri etc.

    Oricum multam mult pentru rezolvare si scuze pentru conturile in plus.

  9. #509 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu-i nimic. Acum ai contul Iulian, asa ca "everybody's happy"
    Bafta si have fun pe CG!

  10. #510 SP
    Member Mircea's Avatar
    Salut,poti schimba in Mircea nick-ul.Problema este ca respectivul care are nick-ul nu mai e activ din ianaurie 2010.Daca e aduc eu 1 om,5,10 pentru contul lui .Sper ca nu am fost rautacios dar nu cred ca omul mai intra,parerea mea,ramane la aprecierea ta .Mersi

  11. #511 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca se rezolva si la tine. Mai ales ca a trecut mai bine de un an de cand e activ... 0 posts, no harm done. Oricum in curand o sa mai fie un val de curatenie, in care vor fi stersi toti userii fara activitate... Repet, aici nu ne dorim sa avem cat mai multi useri (inclusiv clone) ca altii.

    So, enjoy your new nick Mircea!

  12. #512 SP
    Member Mircea's Avatar
    Mersi mult Monky,scuze de insistente ,n-am apucat nicaieri sa am si eu nick ,,Mircea,, trebuia sa mai adaug sufix,prefix.CG este primul loc

  13. #513 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Scuze ca sunt offtopic dar am o curiozitate: daca "nu ne dorim sa avem cat mai multi useri (inclusiv clone) ca altii." de ce apare mesajul ala si nu se mai poatea vizualiza forumul fara sa te inregistrezi?

  14. #514 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Scuze ca sunt offtopic dar am o curiozitate: daca "nu ne dorim sa avem cat mai multi useri (inclusiv clone) ca altii." de ce apare mesajul ala si nu se mai poatea vizualiza forumul fara sa te inregistrezi?
    Mesajul acela apare dupa 20 views/day or something. Daca nu intelegi diferenta dintre un guest si un user activ, atunci n-am cum sa-ti explic... Ca idee, acelasi lucru e valabil pe toate forumurile mari. Mai mult, pe alte forumuri nici nu este permisa vizualizarea fisierelor atasate sau a imaginilor fara inregistrare. Uite ca la noi nici macar acest lucru nu este blocat...

    Now please get back on topic!

  15. #515 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Doresc să schimb acest nickname numai �n cazul �n care mi-l poți �nlocui cu “Bogdan”.

    Mulțumesc indiferent de rezultat, MonkY!

  16. #516 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by genoCid View Post
    Doresc să schimb acest nickname numai �n cazul �n care mi-l poți �nlocui cu �Bogdan�.

    Mulțumesc indiferent de rezultat, MonkY!
    Enjoy your new nickname!

  17. #517 SP
    Member SiCK's Avatar
    From SiCK� to SiCKX or SiCK, daca nu e prea mare deranjul.

  18. #518 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    From SiCK� to SiCKX or SiCK, daca nu e prea mare deranjul.
    SiCK is better. Enjoy!

  19. #519 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    As dori sa mi se schimbe ziua de nastere scrisa la profil din 5 Mai in 12 Mai,multumesc. Cred ca am fost beat cand am creat contul

  20. #520 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    As dori sa mi se schimbe ziua de nastere scrisa la profil din 5 Mai in 12 Mai,multumesc. Cred ca am fost beat cand am creat contul
    Done

+ Reply to Thread
Page 26 of 42 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts