+ Reply to Thread
Page 5 of 78 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #81 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, daca nu iti primesti jocul intro saptamana, let us know, si va primi ban pe CG. Sorry to hear that.

  2. #82 SP
    Member sentyno's Avatar
    Nu stiu cum de ai avut increderea orbeasca sa ii trimiti tu primul avand in vedere ca este inregistrat de luni 2 si ceva aici.

  3. #83 SP
    Member faby_67's Avatar
    imi pare rau radu pentru ce ai patit dar fi mai atent pe vitor si ca si un sfat ati spun mai bine cauta sa faci schimburi cu cei de pe langa tine aici ma refer de la tine din oras sau de pe unde locuiesti iar an caz ca nu gasesti atunci apeleaza la cei din restul tari ati spun asta pentru ca am patito si eu

  4. #84 SP
    Member toto's Avatar
    Asemenea personaje nu-si au locul printre noi , eu nu sunt adeptul celei de a doua sanse , ai gresit , platesti , deci chiar daca o sa trimita jocul la schimb , ceea ce ma indoiesc , ar trebui banat pentru comportamentul lui de badaran de mahala .Regret cele intamplate lui radu_ang , puteam fi oricare dintre noi in locul lui , sper doar ca moderatorii vor lua atitudine impotriva ,chiar si a celui mai neinsemnat act de nesimtire , a persoanelor de acest fel.

  5. #85 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ar trebui pus un disclaimer la chestia asta cu schimburile in alte orase undeva sa se vada bine, s-a mai intamplat si pe celalalt forum, se pare ca diversi ghertzoi apar fac posturi aiurea asteapta 2-3 luni dau o teapa si aia a fost.

  6. #86 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    lordaragorn

    I-am trimis PM cu adresa tot .A zis OK . Apoi mesaje peste mesaje , mailuri peste mailuri .Nimic . Nici in posta nimic desi trebuia sa mai vorbim inainte daca era sa trimita .Am pierdut mai mult de 1 sapt. cu ochii in soare asteptand pachetul ,despre care mai trebuia sa vorbim inca.

  7. #87 SP
    Junior Member Razac's Avatar
    Cum am spus si in threadul lui radu cel mai bine ar fi sa se adauge optiunea cu acordarea de rating asa poate sa faca el cate posturi vrea daca nu a vandut nimic sau nu a schimbat nimic tot 0 are la rating.Orcum imi pare rau pt ce a patit radu,asa sunt uni oameni se bucura la 150 lei

  8. #88 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Acum am observat ca si radu_ang a reclamat acelasi user . Bine ca n-a "trimis" pachetul ,ca imi luam o teapa de 280 lei si jocurile nici nu erau pt. mine

    Sau s-a plictisit de tepe si a zis sa fie mai bun sa nu mai dea si altora de acum in colo NOT

  9. #89 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Cred ca cel mai bine e sa fie facut un thread nu cu userii, ca userul il poate schimba, ci cu nume, prenume, adresa completa si telefon. Si apoi acest thread sa fie pus "sticky" in aria de publicitate.

  10. #90 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Cred ca cel mai bine e sa fie facut un thread nu cu userii, ca userul il poate schimba, ci cu nume, prenume, adresa completa si telefon. Si apoi acest thread sa fie pus "sticky" in aria de publicitate.
    +1

  11. #91 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightcrawl3r View Post
    +1
    +2

  12. #92 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate nu suntem Politia Romana ca sa avem dreptul sa facem publice numele reale, adresele, etc. (daca le-am avea). Noi nu putem decat sa avertizam asupra unui user, eventual numarul sau de telefon si orasul ca sa poata fi usor de "regasit". In rest, va fi banat per username, per adresa de mail, per IP, eventual per clasa de IP. Mai mult, we can't do. Pacat ca unii useri fac asa ceva. Va rog sa ne spuneti in continuare cine face astfel de lucruri aici, si promitem sa facem tot posibilul ca sa nu mai posteze pe acest site. Multumim si bafta la vanzare/cumparaturi !

  13. #93 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightcrawl3r View Post
    lordaragorn

    I-am trimis PM cu adresa tot .A zis OK . Apoi mesaje peste mesaje , mailuri peste mailuri .Nimic . Nici in posta nimic desi trebuia sa mai vorbim inainte daca era sa trimita .Am pierdut mai mult de 1 sapt. cu ochii in soare asteptand pachetul ,despre care mai trebuia sa vorbim inca.
    eu am pus la posta 6(sase!!!) jocuri user-ului LordAragorn in schimbul a trei jocuri mai noi..
    am dat peste thread-ul acesta si am vazut ca scriu alti useri ce au patit cu el
    acuma nu pot dormi bine fratilor cand ma gandesc ca poate nu mai primesc nici un joc in schimb
    fara sa exagerez eu am vreo 45-50 de schimburi facute prin posta sau curier cateva si de pe CG user-ul Laurentiu stie.... nu am dat sau nu am primit niciodata tzeapa pt ca stiu cum e sa ai un ps3 si sa nu iti poti cumpara toate jocurile ce le doresti asa ca le schimbi,doar ca se mai gasesc indivizii care fac si treburi din astea.. pacat...mare pacat...
    MY GAMES!!!!!!

  14. #94 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Userul : snowkid
    Anuntul : http://www.consolegames.ro/forum/f72...-infamous-ps3/

    M-am inteles cu el asupra schimbului Grid - inFamous ! Totul a fost ok pana in ziua trimiterii jokului , cand primesc un pm : ,, Imi pare rau dar nu mai pot trimite jokul deoarece l-am scapat azi pe jos si nu mai merge . '' ( W T F ??? ) Norocul meu a fost ca exact cu doua minute in urma de a merge la posta , mi-a trecut prin cap sa intru pe forum ca sa vad noutatile altfel ma trezeam cu 15 ron pe cap , sau chiar cu o teapa ........ Lipsa de seriozitate !!!! Nu recomand ........ Salutari !!!!

  15. #95 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Userul : morea2love
    Anuntul : http://www.consolegames.ro/forum/f72...om/#post251590
    Imi trimite pm, cu id-ul lui. II dau add, astept doua zile fara sa imi accepte requestul, dupa care ii trimit pm pe forum sa ma caute pe Ym. Azi ma adauga in lista, si la ora 20:30 ma intreaba daca mai imi trebuie jocul, iar peste 10 minute cand ii raspund, imi spune ca nu mai are jocul.

    I-am oferit suma ceruta la cateva ore dupa ce a pus anuntul.

  16. #96 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by zoli86 View Post
    eu am pus la posta 6(sase!!!) jocuri user-ului LordAragorn in schimbul a trei jocuri mai noi..
    am dat peste thread-ul acesta si am vazut ca scriu alti useri ce au patit cu el
    acuma nu pot dormi bine fratilor cand ma gandesc ca poate nu mai primesc nici un joc in schimb
    fara sa exagerez eu am vreo 45-50 de schimburi facute prin posta sau curier cateva si de pe CG user-ul Laurentiu stie.... nu am dat sau nu am primit niciodata tzeapa pt ca stiu cum e sa ai un ps3 si sa nu iti poti cumpara toate jocurile ce le doresti asa ca le schimbi,doar ca se mai gasesc indivizii care fac si treburi din astea.. pacat...mare pacat...
    MY GAMES!!!!!!
    am primit jocurile de la lord aragorn totul ok

  17. #97 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Daca ai adresa lui pe plic , da-ne-o si noua , sa-i facem o vizita , la cate tzepe da la baietii ok de pe forum .

  18. #98 SP
    Member I condoe I's Avatar
    Sistem de rating si se rezolva problemele. Cu asta n-am luat niciodata teapa.

  19. #99 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Si daca omu' n-are niciun rating ??? Ce faci ? Cum iti dai seama ca da tzepe ?

  20. #100 SP
    Member I condoe I's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Si daca omu' n-are niciun rating ??? Ce faci ? Cum iti dai seama ca da tzepe ?
    Simplu, nu faci tranzactii cu el, atunci cand implica riscuri. Cel fara rating trimite primul jocul sau depune banii la banca integral pentru marfa + trasnsport si "risca" el mai mult pana isi face un + 3,4,5... dupa care nu mai sunt probleme de incredere.

+ Reply to Thread
Page 5 of 78 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts