Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 36 of 36

Thread: ConsoleGames.ro goes mobile!

  1. #21 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Inca un motiv pentru a-mi cumpara un 5800
    Pe telefonul meu folosesc o "link" de la google ,care imi transforma pagina in format pt. telefon .

  2. #22 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Voi ce card ati folosti sa cumparati aplicatia?EU am incercat cu Mastercard,Bancpost Taifun si nu merge

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da, afiseaza si avatarele in ultima versiune... Cat despre News... it's all upto them. Am impresia ca limiteaza numarul de new posts, pentru a tine bandwith-ul consumat cat mai low. Au si forum cei de la tapatalk... poate n-ar strica sa-i asaltam acolo cu idei

  4. #24 SP
    Member zempty's Avatar
    mie imi mergea perfect pe HTC console-games ultima oara cand am intrat de pe telefon ... nu mergeau filmuletele din cate imi amintesc .

  5. #25 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Super! Nu e calatorie cu metroul fara sa vad ce mai e pe console games. In spati supraterane se incarca satisfacator forumul normal. <3 consolegames.ro

  6. #26 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Foarte tare, inca un motiv in plus sa imi iau Iphone. Pacat ca la fel ca si lui Bodo, pe telefonul meu iubit N95, nu merge.

  7. #27 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro goes mobile !

    Asadar si prin urmare, cumparati iPhone

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt curios cum se comporta la cineva care are Android... mai ales ca acolo exista si functia de landscape (care pe iPhone inca n-au implementat-o). Daca e cineva cu telefon Android sa ne puna niste screenshots si sa ne dea ceva detalii despre cum merge... am fi recunoscatori

  9. #29 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Acum am marit abonamentul la internet pe mobil si l-am facut si 3G de la EDGE dar nu pot cumpara aplicatia de pe Ovi Store,imi da card acces denied...ce e de facut?oare s-o gasi free pe vre-un site pt Symbian?

  10. #30 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Nice, acum instalam pe iPhone.Humm, vor bani pt versiunea cu care pot si posta.Nasty .

  11. #31 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro goes mobile !

    Baiu ala sa fie

  12. #32 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Am avut ceva probleme in a gasi cu functia de cautare Console Games. Poate era 3Gul slab, nush . In rest arata frumusel.

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    "Tapatalk now supports four major forum systems including vBulletin, IPBoard, phpBB and Simple Machines Forum, with apps for iPhone, Android, BlackBerry and Nokia are all available to download."
    Nice In plus am inteles ca au fost preluati de catre XDA-Developers, care din cate stiu sunt cei mai mari si mai tari in materie de smartphones... Sa speram ca e de bine...

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A fost updatat suportul pe forum pentru Tapatalk. Ar trebuie sa se observe o functionalitate mai buna (cel putin pe iPhone merge mai rapid)... s-a rezolvat si problema cu multiple attachments view. Nu uitati sa downloadati ultima versiune de Tapatalk pentru a beneficia de avantajele de mai sus !

    P.S. Desi este suportat multi-account de la versiunea 1.6.4, avand in vedere ca pe CG nu se accepta multiple users pe acelasi PC, va recomand sa NU INCERCATI

  15. #35 SP
    Member rappy777's Avatar
    Still don`t work on N95

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rappy777 View Post
    Still don`t work on N95
    S-ar putea sa nici nu mearga vreodata. Uite ce spuneau pe forum:
    I'm sorry to say S60 FP1 devices will not be supported as we adopted the widget technology. We had to balance between development efforts and compatibility and we made the choice.
    Iar mai jos aveti lista cu telefoanele Nokia suportate:

    S60 3rd FP2 devices:
    - Nokia 5320 XpressMusic
    - Nokia 5630 XpressMusic
    - Nokia 5730 XpressMusic
    - Nokia 6210 Navigator
    - Nokia 6220 classic
    - Nokia 6650 fold
    - Nokia 6650d
    - Nokia 6700 slide
    - Nokia 6710 Navigator
    - Nokia 6720 classic
    - Nokia 6730 classic
    - Nokia 6788
    - Nokia E52
    - Nokia E55
    - Nokia E75
    - Nokia N78
    - Nokia N79
    - Nokia N85
    - Nokia N86
    - Nokia N86 8MP
    - Nokia N96

    - Nokia 6760 slide
    - Nokia 6790 slide
    - Nokia 6790 Surge
    - Nokia E71x
    - Nokia E71
    - Nokia E72

    S60 5th devices:
    - Nokia 5230/5233/5235
    - Nokia 5530 XpressMusic
    - Nokia 5800 XpressMusic
    - Nokia N97
    - Nokia N97 mini
    - Nokia X6

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 09-04-2012, 16:32
  2. Thanks goes to Dj Mo ! By MonkY in forum Console Club
    Replies: 64 Last Post: 27-05-2011, 17:03
  3. Harry Potter goes Third Person Shooter ?!? By Honord in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 04-06-2010, 14:10
  4. Resident Evil 5 goes Gears By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-09-2008, 16:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts