Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 48

Thread: 10.000

  1. #21 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Pai nu e bine sa uram la cati mai multi useri , personal am pus in viata accent mai mult pe calitate decat cantinate ! ( de asta mi-am cumparat rahatu' asta de tastatura Microsoft care pare facuta in Turcia cand puteam sa-mi iau la juma de pret o tastatura Genius sau A4tech de calitate ))))) Anyway eu sunt genul de om care citesc zilnic site-ul ( sse poate verifica la experience) dar postez doar cand este nevoie sau cand simt nevoie sa-mi fac auzita parerea. Raman in continuare alaturi de voi, din punctul meu de vedere CG este o comunitate de oameni care impart o pasiune nu un site .
    Rock on..

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    ...din punctul meu de vedere CG este o comunitate de oameni care impart o pasiune nu un site .
    Cuvinte care merg direct la inima. Thx djleo666 ! Asa este... si chiar as putea spune ca mai multe pasiuni, nu doar gamingul. Pacat ca e perioada asta tampita, ca aveam idei mari... Dar vorba unui om mare (cu parul valvoi): "Time vill tell... time vill tell..."

  3. #23 SP
    Member miami's Avatar
    Felicitari celor care se ocupa de aceasta comunitate !!!

  4. #24 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Site-ul asta are un mare bug... nu pot sa-mi dau Thanks singur
    Nu pentru asta ai facut userul CG? Tu ii dai thanks lui si el tie. Nu iti dai doar un thanks ci 2.

    Ontopic: Multi useri sanatosi, fericiti si intregi la minte va (si ne) urez in continuare!

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Nu pentru asta ai facut userul CG? Tu ii dai thanks lui si el tie. Nu iti dai doar un thanks ci 2.
    E complicat cu Ursu'.... pana-l conving sa-mi dea thanks, se consuma toata mierea din cartier. Mai ales ca-i place cu bere

  6. #26 SP
    Member Mircea's Avatar
    aku pe langa sau pe subiect a fost fain si filmul 10.000

  7. #27 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea20 View Post
    aku pe langa sau pe subiect a fost fain si filmul 10.000
    Tu chiar postezi pe orice thread asa, de dragul de a posta? Chiar si cu riscul de a fi luat la misto daca esti total pe langa subiect?

  8. #28 SP
    Member Mircea's Avatar
    nu,...da' am vazut poza care chiar e dintr-un film

  9. #29 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Felicitari!

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E din posterul filmului intr-adevar... m-am gandit ca da bine pe "sticla"
    Totusi sa nu trecem in off-topic. Aria pt. filme e aici: Filme & Seriale - Console Games Forum

  11. #31 SP
    Member Mircea's Avatar
    ok..sorry si felicitari...ma simt mandru k sunt printre cei 10.000

  12. #32 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Felicitari MonkY, felicitari CG, si tuturor celor care se ocupa de aceasta comunitate.

  13. #33 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Felicitari si la mai mare!

  14. #34 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Felicitari !!!!
    Am ajuns sa intru de 545165 ori pe zi ca sa vad ce s-a mai scris..
    Scuzati-mi atitudinea din ultima vreme

  15. #35 SP
    Junior Member Supraplex's Avatar
    Mult noroc si la mai multe in continuare.

  16. #36 SP
    Junior Member bogdan2706's Avatar
    felicitari tuturor celor implicati !
    sunt mandru ca fac parte din aceasta familie

  17. #37 SP
    Junior Member sattodude's Avatar
    felicitari petru cifra magica
    si desi nu sunt de mult pe forum si nu am multe postari...cum zicea si MonkY...sa stiti ca multi dintre noi prefera sa citeasca articolele si alte posturi decat sa lase commenturi de genul "gg, thx, etc etc etc"....eu unul prefer sa postez ceva doar cand am o parere...nu de tragul de a posta degeaba....as ca.... keep up the good work. love CG!

  18. #38 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pf... am uitat sa las un comment si de fiecare data cand vedeam threadul aveam de gand.

    in primul rand vreau sa-i felicit pe @MonkY, @Donely, @Greyound, @Rodarkone, @Angelcrying, @BodoPSX pentru ca au reusit sa formeze cea mai mare comunitate de gameri din Romania de la 0 si asta numai in 2 ani. prima oara cand am auzit de consolegames.ro era prin noiembrie 2008, la inceput nu aveam o parere prea buna despre site/forum si nici nu credeam ca va rezista prea mult. insa am inceput sa intru zilnic sa citesc tot ce se scrie pe forum si la un moment dat chiar a devenit parte din viata mea. am realizat ca imi place foarte mult si ca ma simt foarte bine aici, asa ca am decis sa si postez si sa ma integrez si eu in aceasta comunitate.

    10.000 de useri si 10% din ei intra zilnic pe forum, e ceva sincere felicitari, meritati @ToataEchipaCG.ro

  19. #39 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    si eu sunt in mare parte un cititorfeicitari CG :applause:...cat mai multi

  20. #40 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Un site foarte tare.
    Este printre putinele pe care intru de cel putin 30 de ori zilnic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-11-2010, 15:29
  2. Replies: 0 Last Post: 07-07-2010, 12:59
  3. Nintendo DS: peste 10.000.000 de unitati in UK By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 11-12-2009, 16:35
  4. Replies: 4 Last Post: 17-11-2008, 20:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts