Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 42 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #241 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    ti l-am trimis eu. cat despre fifa, am mai invatat putin, cu tine am jucat atunci cand doar ce luasem jocul

  2. #242 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    poi la fel si eu

    ---------- Post added 05-12-2010 at 11:23 AM ----------

    a si ms de file

  3. #243 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu l-ai primit de la inceput Musste pentru ca nu ai furnizat adresa de mail principala

  4. #244 SP
    Member showman's Avatar
    nici eu n`am primit nici un mail.. nici in spam nu e nimic ps. [email protected]

  5. #245 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hmm , ciudat , l-am mai trimis o data . Desi ti-l trimisesem in prima transa ! Mail yahoo , proasta alegere . Trebuia sa va trimit de pe gmail .

  6. #246 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Sunt ceva incurcaturi cu nr de telefon cel putin la mine apar 2 si nu eniciunul bun , avem si alte metode te contact totusi.

  7. #247 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Telepatia.Damn , stiam ca am uitat ceva Atata timp cat intri zilnic pe forum si pe mess , nu va fi nevoie de telefon . Oricum o sa modificam . Daca e cineva care n-a mai primit lista de contacte , dati un semn pe mess la id : ovidiu2max .

  8. #248 SP
    Junior Member val96's Avatar
    LGND val96 2 - SilviuGabriel 0

    ---------- Post added 05-12-2010 at 03:04 PM ----------

    roma - juventus

  9. #249 SP
    Member DonBassil's Avatar
    de fapt invers...
    SilviuGabriel(Juventus)-val96(Roma) 0-2

    Am fost gazda...

  10. #250 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Etapa 1, Grupa D:, PSN Tomcraft83 (bayer leverkusen) – PSN spike_nr1 (Juventus) 1-3

    Putem vedea undeva scorurile si clasamentele?

  11. #251 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    https://spreadsheets.google.com/ccc?...CP6lubwK#gid=0


    asta e de clasamente, de scoruri vad ca nu e inca

  12. #252 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Etapa 1, Grupa D:, PSN Tomcraft83 (bayer leverkusen) – PSN spike_nr1 (Juventus) 1-3

    Putem vedea undeva scorurile si clasamentele?
    am facut un update la primul post de pe thread, aveti chiar la sfarsitul lui clasamente, rezultate etc. oricum de obicei toate rezultatele se trec dupa ce se termina etapa si tot atunci sunt actualizate grupele si clasamentul

  13. #253 SP
    Member MihaY's Avatar
    MihaY10(Roma)-danycoman16(Everton) 2-4

    Felicitari!

  14. #254 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaY View Post
    MihaY10(Roma)-danycoman16(Everton) 2-4

    Felicitari!
    Confirm!Bravo, a fost un meci nebun!

  15. #255 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Duelul ''gigantilor''
    Felicitari Dane

  16. #256 SP
    Junior Member danchucky2009's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    am facut un update la primul post de pe thread, aveti chiar la sfarsitul lui clasamente, rezultate etc. oricum de obicei toate rezultatele se trec dupa ce se termina etapa si tot atunci sunt actualizate grupele si clasamentul
    Nu dau de ikane86 ca sa joc meciul cu el....parca era vb ca ne vine un mail cu nr tel ceva sa ne contactam adversaru...nu mi-a venit nimik ....

  17. #257 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by danchucky2009 View Post
    Nu dau de ikane86 ca sa joc meciul cu el....parca era vb ca ne vine un mail cu nr tel ceva sa ne contactam adversaru...nu mi-a venit nimik ....
    raportati problema lui ovidiu, era treaba lui . acum serios, noi v-am trimis e-mail pe adresa pe care ne-ati dat-o. cei care nu ati primit email va rog frumos sa scrieti pe thread. oricum o sa-l rog pe ovidiu sa le mai trimita o data

    ---------- Post added 05-12-2010 at 08:12 PM ----------

    573ph4n - Yanciu va fi amanat pana ii gasim un inlocuitor lui Yanciu. care a renuntat la campionatul de fifa si la sansa de a mai participa la o competitie organizata de consolegames.ro. nici de aceasta data nu scapam de probleme. imi pare rau pentru acest mic incident. so cine vrea sa-i ia locul lui Yanciu PM me. primul venit, primul servit. Thx!

  18. #258 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu pot sa deschid lista cu rezultate si clasamente, desi am cont pe google.Ce sa fac?

  19. #259 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Nu pot sa deschid lista cu rezultate si clasamente, desi am cont pe google.Ce sa fac?
    ciudat , ia incearca acum https://spreadsheets.google.com/ccc?...thkey=CMvni5sF

  20. #260 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Merge acum, zicea ceva ca trebuie sa astept aprobare de la cel care a facut documentul ca sa pot intra.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 42 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts