Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 42 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 ... LastLast
Results 741 to 760 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #741 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Greu cu Spike .

    Weezy, call me. N-am minute pe alta retea.

  2. #742 SP
    Junior Member danchucky2009's Avatar
    etapa 10 XBOX :

    danchucky2009 (Aston Villa) - pocpoc350 (Benfica) 4-1

  3. #743 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    PS3: Semifinale: TUR: weezyfbaby ( Aston Villa ) - thedeadman14 ( Everton ) 1-4
    RETUR: thedeadman14 ( Everton ) - weezyfbaby ( Aston Villa ) 7-3

  4. #744 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    PS3: Semifinale: TUR: weezyfbaby ( Aston Villa ) - thedeadman14 ( Everton ) 1-4
    RETUR: thedeadman14 ( Everton ) - weezyfbaby ( Aston Villa ) 7-3

    Felicitari......ai avut dreptate.........cine castiga meciul din optimi ajungea in finala:-bd

  5. #745 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    l'am lasat !! ))
    confirm rezultatele si multa bafta in finala !!

  6. #746 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    bv deadman !

  7. #747 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Hai HawK iesi la iveala!

  8. #748 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Xbox360
    Etapa 10

    Daniel (Roma) - MihaY10 (Aston Villa) 1 - 2

    Felicitari adversarului meu ! A fost mai bun decat mine dar a avut si un pic noroc (sau am avut eu ghinion lol). Meciul a fost foarte intens. A inceput cu cate o ocazie de fiecare parte. In final dupa cateva schimburi de pase a venit primul gol al adversarului meu (27' Agbonlahor). Cateva minute mai tarziu marcatorul golului a mai avut o ocazie insa fara succes de aceasta data. Cum se spune pe la noi, a3a oara e cu noroc Acelasi Agbonlahor pune latul la o minge care in final scutura poarta lui Lobont. Scorul la pauza Roma 0 - 2 Aston Villa. Repriza a2a a fost una nebuna. Foarte multe ocazii din partea Romei care in final reuseste sa marcheze primul si ultimul gol al acestora prin nimeni altul decat F.Totti in minutul 57'. A urmat o lovitura libera foarte periculoasa de la aproximtiv 25m. Totti scoate mingea pentru sut lui De Rossi, insa acesta nu'l nimereste decat pe portarul oaspetilor care respinge mingea in stalpul din stanga portii. A urmat alta ocazie a aceluiasi De Rossi insa din nou fara succes. In minutul 73' acelasi Agbonlahor ia o actiune pe cont propiu, trece de ambii fundasi romani, scapa singur cu portarul insa sutul acestuia este respins de Lobont in lateral. Au urmat 15 min de infern pentru Aston Villa pline de ocazii pentru romani, insa tabela a ramas nemarcata pana la fluierul final. Scor final Roma 1 - 2 Aston Villa.

    Am incercat sa povestesc si eu un pic pe scurt partida Sper ca mi'a reusit si ca nu v'am plictisit. lol
    Bravo MihaY10. Un baiat de nota 11

    P.S: Pentru eventualele greseli de exprimare/punctuatie/ortografie va rog sa nu'mi dati in cap. Multumesc.

  9. #749 SP
    Member DonBassil's Avatar
    XBOX Etapa 10

    Hawk (Roma) - DonBassil (Juventus) 2-1

  10. #750 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Spike (Juventus) - Mukiki (Aston Villa) 1-0
    Mukiki (Juventus) - Spike (Everton) 4-0

    Bafta Mukiki in finala. Ai fost mai bun

    weezyfbaby te astept sa jucam finala mica.

  11. #751 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PS3


    Semifinale

    rezultate

    Spike - Mukiki 1-0 / 0-4
    Weezyfbaby - Thedeadman14 1-4 / 3-7



    Finala Mica

    Spike - Weezyfbaby


    Finala Mare

    Mukiki - Thedeadman14



    Succes tuturor. cel mai bun sa castige . nu aveti deadline, dar am eu o presimtire ca pana maine veti juca finalele

  12. #752 SP
    Member mukiki's Avatar
    spike (juventus) 1-0 mukiki (a.villa)
    mukiki (juventus) 4-0 spike (everton)

    Am transpirat la meciul asta mai ceva ca pilotii de la formula 1 , in tur meciul a fost destul de inchis , spike a marcat dupa o balbaiala a fundasilor mei. Returul a fost ceva de vis pentru mine ...primele 2 goluri au fost marcate din corner de Iaquinta (noroc chior) . al treilea am scapat singur cu portaru cu Del piero, al 4-lea centrare Delpiero si marcheaza Amauri. Scorul este mult prea aspru.
    Bravo Spike, sper sa ma inviti si la un campionat organizat de tine.

    ---------- Post added 26-01-2011 at 11:32 PM ----------

    Maine nu pot juca (program prelungit la munca)....cel mai probabil vineri seara o sa jucam.

  13. #753 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    bv baieiti , bv MUKIKI ,ti-a fost frica ca te dau la GALATASARAY

  14. #754 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    @Spike
    Ce ai facut frateeee?
    Si finala se joaca tur-retur?

  15. #755 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cum sa se joace tur retur ?

  16. #756 SP
    Member mukiki's Avatar
    Ovidiu vezi ca gresesti ..finala o sa se joace tur-retur, asa a fost si anul trecut si asa e logic (vezi alegerea echipelor)

  17. #757 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da tur-retur, ca asa e corect.

  18. #758 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cam aiurea din punctul asta de vedere, tinand cont ca s-a incercat simularea Champions League . Cel putin dupa parerea mea, daca va intelegeti la echipe, n-are rost sa jucati tur - retur. Daca in schimb aspectul asta e o problema, atunci singura solutie ramane sa jucati 2 partide.

  19. #759 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Deci pana la urma cred ca o sa decid eu si cu mukiki daca jucam tur-retur.

    + pentru 2 manse! Cred ca si tu esti de acord sa jucam asa.

  20. #760 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    in concluzie si finala se joaca tur-retur ? ca am vorbit su spike si mai pe seara jucam finala mica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 42 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts