Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 127

Thread: 50% Discount la jocuri!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    50% Discount la jocuri!

    Din cand in cand va mai pregatim cate ceva (si ne place sa credem ca sunt lucruri de bun augur). De data aceasta ConsoleGames.ro si Gameshop.ro va pregatesc o surpriza placuta. Mai exact, un fel de Black Friday ca in tarile civilizate. In cazul nostru insa, ziua de discount va fi o intreaga saptamana. Si numai la jocuri. So, gamers... start your engines (and prepare your wallets)! Pe site-ul partenerului media www.gameshop.ro incepand din aceasta noapte, toate jocurile pe stoc vor avea discount de 50%. Enjoy!

    Addendum 19.02.2010: In aceasta perioada, pentru a beneficia de discountul de 50%, nu folositi plata cu cardul ci sistemul de plata ramburs. Prin acest sistem cei de la GeCad vor trage toata suma, nefiind aplicat discountul decat la facturare.

    Pentru toti cei care m-au intrebat de anumite produse: Da, se aplica discountul de 50% si la jocurile bundle (gen Guitar Hero, DJ Hero). Deasemena, discountul este valabil pentru Microsoft Point si Microsoft Xbox Live Gold. Acelasi discount este valabil si la figurine (desi cred ca numai Altair mai este pe stoc). Nu se aplica la produse hardware si accesorii (console, gamepaduri)!

    Nu va speriati ca pe confirmarea pe email veti vedea pretul full, fara discount. In momentul cand veti primi produsele pe factura trebuie sa aveti pretul cu 50% mai mic. In caz contrar va rog sa apelati la Gameshop. Apropos, nu mai incercati sa contactati telefonic Sambata/Duminica pe cei de la Gameshop. Asteptati pana luni, intrucat programul cu publicul este Luni Vineri intre orele 09:00 - 17:00.

    Daca mai sunt intrebari, nu ezitati sa postati aici sau pe threadul dedicat Gameshop. Bafta la cumparaturi!
    Poti cumpara orice articol de pe gameshop.ro la jumatate de pret. Oferta este limitata intre 19 si 24 februarie 2011 si este valabila doar pentru produsele software din stoc. Oferta nu este valabila pentru precomenzi sau produse hardware (console, accesorii console, etc.)
    Attached Images Attached Images gameshop_discount_50.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Sa inteleg ca Pagina Produsului ajunge la 125 lei? O_O

  3. #3 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu , 140 de lei , nu se aplica reducerile suplimentare . Reducerea de 50 la suta vine doar la pretul standard .

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu se cumuleaza discounturile (de exp. cel de 15% oferit pt. ConsoleGames.ro members + 50% cel pt. perioada actuala). Este valabil un singur discount, pt. produsele in stoc: 50%. Eu zic ca e mai mult decat ok. Bafta la cumparaturi. O sa fie o saptamana "grea"

  5. #5 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    139.95 - jumatate de pret din cel standard, nu se cumuleaza cu alte reduceri (de membri, etc.).

  6. #6 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Pai si cand incepe oficial promotia? Adica virgula cand se vor updata preturile pe site? Sau nu se updateaza si se aplica reducerea la finalizarea comenzii?

  7. #7 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    boga - nu se modifica preturile pe site, se modifica direct in factura. Toate comenzile incepand de acum, numai sa punem un banner pe site, in 1-2 ore.

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Initiativa laudabila, sper sa prinda la public. Sunt si alte jocuri pe stoc, sau doar cele care apar pe site?

  9. #9 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ok.. mersi de lamurire Razvan. Pacat ca n-ati venit cu initiativa asta la inceput de luna cand iau salariu.. dar o sa ma dau peste cap si tot o sa iau si eu ceva mic GG GameShop si CG

  10. #10 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pe site-ul partenerului media www.gameshop.ro incepand din aceasta noapte, toate jocurile pe stoc vor avea discount de 50%. Enjoy!
    Putem afla mai exact , cand incepe aceasta promotie ? mersi

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    Putem afla mai exact , cand incepe aceasta promotie ? mersi
    Conform celor spuse de RvsS "De Sambata ora 00:01". Adica peste cateva ore

  12. #12 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Oh my god
    Maine imi da bunica bani ca ii dau martisor si sper sa imi iau 3 jocuri

  13. #13 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Initiativa laudabila, sper sa prinda la public. Sunt si alte jocuri pe stoc, sau doar cele care apar pe site?
    Doar cele care apar pe site.

  14. #14 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Eu am dat deja bookmark la ce vreau.. e stoc limitat .. sper sa prind totusi o bucata

  15. #15 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oare un XBL Gold pt 3 luni va fi redus si el?

  16. #16 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    razvan daca am facut pre-comanda la killzone 3 anainte de a intra oferta asta cu 50% voi beneficia si eu de discount

  17. #17 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tudyniuz - da.
    I_Fabian_I - nu, doar jocurile ce se afla in stoc. Nu si precomenzile.

  18. #18 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Grozav! Merci

  19. #19 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by I_Fabian_I View Post
    razvan daca am facut pre-comanda la killzone 3 anainte de a intra oferta asta cu 50% voi beneficia si eu de discount

    Numai cele care sunt pe stoc.

  20. #20 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    RvsS : Transportul in sitem ramburs ramane valabil la comenzile peste 189 lei ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 24-08-2017, 14:32
  2. O noua saptamana, un nou discount! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 10 Last Post: 09-03-2011, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts