Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cat de mult joci in online multiplayer?

Voters
225. You may not vote on this poll
  • Nici nu ma mai intereseaza singleplayer

    13 5.78%
  • Mai mult multiplayer

    63 28.00%
  • Tot atat de mult in ambele

    51 22.67%
  • Rareori joc online

    62 27.56%
  • Doar singleplayer, multiplayer nu ma intereseaza

    36 16.00%
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Cat de mult joci in multiplayer online?

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Cat de mult joci in multiplayer online?

    Am inceput sa realizez ca suntem in 2014 iar eu sunt inca blocat in era PS2-ului si nu ma ating aproape niciodata de componenta multiplayer al unui joc. Citind forumul zilnic, nu pot sa nu observ cum marea majoritate dupa ce termina partea de singleplayer, se delecteaza cu multiplayer-ul.

    Haideti la vot, sunt curios cati mai sunt ca mine.
    Attached Images Attached Images clock.jpg

  2. #2 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Depinde de joc... de cele mai multe ori termin campania si dupa ramane multiplayerul de jucat

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Unde-s multi puterea creste

  4. #4 SP
    Member colossus's Avatar
    Depinde de joc.. Eu ma aseman putin cu tine d.p.d.v. al MP-ului .Consider ca Multiplayer-ul va fi interesant cand se vor mai clarifica niste lucruri ,
    calitatea jocului etc. Deocamdata in Romania ,ba iti cade netul (cazul meu ), ba sunt scos din sesiune, ba ma gasesc jucand alaturi de ''prunci'' de 12 ani care au scapat in fata consolei si incurca setarile...

  5. #5 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mult mai mult SP.

  6. #6 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Rar, joc mai mult de curiozitate, o perioada.
    Generatia trecuta cel mai mult am jucat Mass Effect 3 si Last of Us.

  7. #7 SP
    Member rascalov's Avatar
    Multiplayer-ul il joc la fel cat joc si singleplayer-ul. De exemplu, cand a aparut Grand Theft Auto V, am jucat singleplayer pana cand s-au definitivat problemele din GTA Online, apoi am inceput sa joc multiplayer.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu trebuie sa recunosc ca joc mai mult SP datorita lipsei de timp. MP-ul de obicei e addictive dar mananca o groaza de timp. De multe ori fac un simplu calcul "ce sa aleg intre 100 de ore in killzone sau 10 jocuri bune terminate in SP?" si de obicei rezultatul e in favoarea celor 10 jocuri.

    Ma uit la experientele avute de-a lungul timpului cu World of Warcraft, CounterStrike, DDay, EvE and so on... si ma intreb daca a meritat pierderea unor ani buni din viata.

  9. #9 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Eu joc doar cu prieteni online. Singur mi se pare plictisitor rau de tot. Si cu zicea si Monky, am pierdut la ore in WoW si alte mmo-uri, dar macar mi-am dezvoltat mult engleza.

  10. #10 SP
    Member miami's Avatar
    Prea putin single player, mai maresc media dupa ce o sa imi cumpar Ryse si Lego Marvel SuperHeroes .

  11. #11 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu ma joc multiplayer aproape deloc. Chiar si la jocurile cu un MP foarte bun ma prostesc singur gandindu-ma ca "o sa incep multiplayer-ul cum termin campania single" dar cred ca toate orele petrecute in MP adunate din viata nu echivaleaza o zi (24h).

  12. #12 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    eu ma joc mai mult multiplayer decat singleplayer in general... termin campania si ma bag pe online

  13. #13 SP
    Alx
    Junior Member Alx's Avatar
    Acum ceva ani buni cand am inceput mai serios cu jocurile ma interesau strict experientele single player, multi-ul pentru mine practic nu exista.
    La momentul actual s-a mai schimbat situatia si balanta e cam 50-50.

    Inca ador un single player bine facut (cel mai probabil asta nu se va schimba vreodata) dar acum gust si din multiplayer, insa din acele jocuri concepute practic pentru asa ceva (L4D, CS, BF etc).
    Un numar destul de mare de jocuri pur si simplu au si ele un mod multi doar pentru a da mai bine in descriere (sa fie si ei in rand cu lumea), e incropit practic pe genunchi si nu prea are cum sa iti dea vreo satisfactie cand il joci.

  14. #14 SP
    Member BatsBike's Avatar
    chiar depinde de joc .. in SP gasesc,cu adevarat,relaxarea de a juca .. in MP,de cele mai multe ori,apar diverse suparari sau frustrari cand dai peste diverse personaje(gameri .. ?!) sau probleme tehnice(special dedication from EA Sports!) ..

  15. #15 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    99% din timpul de pe consola, FIFA online.

    PS: Multiplayer inseamna si 2 sau mai multe persoane la aceeasi consola jucandu-se offline.

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai citit titlul in totalitate? Se refera la online.

  17. #17 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Acum am vazut, prima data nu observasem.

  18. #18 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Mie unul imi place mult sa joc CO-OP, mi se pare genial, e cu mult mai distractiv. MP face parte din party.

  19. #19 SP
    Junior Member freddie91's Avatar
    Cred ca singurul MP care imi va starni curiozitatea va fi Destiny....in rest SP all the way

  20. #20 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pentru mine, singura experienta placuta multiplayer, ramane Counter Strike. In rest, nu prea ma intereseaza. Story si gameplay INTOTDEAUNA pe primul loc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 19 Last Post: 21-02-2015, 19:36
  2. Ce te bucura cel mai mult atunci cand joci un joc ? By colossus in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 07-03-2014, 19:13
  3. Replies: 30 Last Post: 15-10-2010, 00:29
  4. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts