Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 216

Thread: Star Wars Battlefront 2

  1. #61 SP
    Member xenocid's Avatar
    Eu am framedrop sever pe PS4PRO + banding pe ecranul de start

  2. #62 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    LOL, iti recomand eu jocuri pe Star Wars mult mai bune decat petarda asta fumigena care-i doar un reskin jenibil la Battlefield:

    Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
    Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
    Star Wars: Knights of the Old Republic
    Star Wars: The Old Republic
    Star Wars: Battlefront (alea din 2004-2005)
    Star Wars: Empire at War

    Astea jocuri bune pe Star Wars, avandu-l ca publisher pe LucasArt, nu ca blasfemia asta facuta de EA.

    Daca stau sa ma gandesc mai bine, parca pana si seria Lego Star Wars mi s-a parut mai buna la capitolul poveste*



    *fiind joc de EA, normal ca Star Wars Battlefield 2 va suge rau in single-player .
    Hahahaha mi se pare amuzant ca zici "fiind joc de EA normal ca va fi naspa, yet ai pus STAR WARS THE OLD REPUBLIC ca un joc mai bun ca "fumigena" asta. Care a fost facut tot e EA si care sa fim seriosi...

    Ma rog, nu ar fi prima aberatie care o zici, probabil si ca e conspiratie feminista ca protagonistu principal e femeie. Ai jocuri in care protagonistu e femeie pt ca merge mai bine decat un barbat si cu asta basta, nu a fost singuru joc care a facut asta si nici nu sa fie ultimu. Ma rog, nu cred ca ai un singur post pe forumu asta care sa aduca ceva constructiv, esti o persoana toxica care habar nu are sa se exprime.

  3. #63 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    Eu am framedrop sever pe PS4PRO + banding pe ecranul de start
    In seara asta am avut și eu.

  4. #64 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Hahahaha mi se pare amuzant ca zici "fiind joc de EA normal ca va fi naspa, yet ai pus STAR WARS THE OLD REPUBLIC ca un joc mai bun ca "fumigena" asta. Care a fost facut tot e EA si care sa fim seriosi...

    Ma rog, nu ar fi prima aberatie care o zici, probabil si ca e conspiratie feminista ca protagonistu principal e femeie. Ai jocuri in care protagonistu e femeie pt ca merge mai bine decat un barbat si cu asta basta, nu a fost singuru joc care a facut asta si nici nu sa fie ultimu. Ma rog, nu cred ca ai un singur post pe forumu asta care sa aduca ceva constructiv, esti o persoana toxica care habar nu are sa se exprime.
    Desteptule, SW The Old Republics e bun pentru ca a fost dezvoltat de BioWare pe vremea cand erau angajati mai competenti acolo si cand EA nu-si baga nasul peste tot.

    Si oricum, ca MMORPG, avea jucatori cu un nivel de IQ mai ridicat decat jucatorii de SW Battlefield mod care il au pe Mario ca poza de profil.

    Auzi tu, eu persoana toxica....

  5. #65 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Tot ce ai facut tu pana acum a fost toxic, te-ai legat de tot ce ai putut de jocul asta doar ca sa arati cat de inversunat esti tu impotriva Big Bad Wolf-ului EA. Am inteles, te apuca frustrarile cand te uiti si vezi ca scrie acolo EA si cand ai mai vazut ca personajul principal e femeie... s-a trezit masculul din tine ca e nevoie sa vomite pe aici niste ineptii care ii autentifica lui barbatia.

    Pana acum jocul imi place, am jucat cateva meciuri din fiecare mod, totusi mi se pare aiurea ca acum nu poti sa dai block cu eroii si modul in care controlezi nava nu e prea imbunatatit fata de precedent.

  6. #66 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ce ma deranjeaza pe mine este faptul ca trebuie sa selectezi clasa de fiecare data dupa ce mori in loc sa ai spawn automat. Legat de eroii pe care-i deblochezi cu puncte, e dificil, pe unele harti nici nu apuci si cred ca costa prea mult.
    Desi nu sunt fan space battles, nu zic ca nu mi-au placut, au un feeling de autenticitate, e placut si haotic totodata. Astept sa vad cum vor fi restul hartilor din joc si cateva review-uri, apoi il iau daca e cazul.

    Legat de individul de mai sus Alex Khan e doar un troll obosit care a fost banat de nush cate ori de pe Computergames iar acum cauta atentie aici, probabil nu are nici macar consola, deci recomand sa nu il luati in seama.

  7. #67 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Chiar nu vad legatura in a juca SW Battlefront si a avea un avatar cu Mario. In fine, eu nici nu sunt fan universu StarWars/Startrek, asta nu inseamna ca nu pot sa incerc sa vad cum e un joc fara sa incep cu ineptii aiurea.
    Simplu fapt ca te legi de un avatar care e unu din cele putine de ales pe site intr-o discutie de jocuri...dovedeste si arata multe. Nu stiu prin ce miracole inca mai umblii pe forumu' asta si nu ai fost banat, efectiv esti pe langa cu toate thread-urile.

  8. #68 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    s-a mai lovit cineva de chestia asta?


  9. #69 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    s-a mai lovit cineva de chestia asta?
    Da, eu. Nu stiu daca este "bug" sau night vision scope este influentat de diferentele de luminozitate din design-ul hartilor.

  10. #70 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Nici nu s-a lansat jocul , mai e o luna pana apare si deja sunt numeroase nemultumiri legate de joc.
    Sa nu mai zic ca jocul arata mai rau decat primul SW Battlefront si decat Battlefield 1.
    Electronic Farts esueaza din nou la datorie, dar anticipat!

    Daca si Angry Joe e Hater:


    Nici Total Biscuit nu e multumit de sistemul "lootboxes":

  11. #71 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Uau, nu stiam de Total Biscuite ala. In cazul acesta imi anulez precomanda, mersi!!

  12. #72 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sunt curios daca dracu e chiar atat de negru...sper ca nu.

    Daca ar fi sa nu cumparam jocuri care au microtranzactii nu am mai juca nimic online....stiu ca majoritatea jocurilor vand doar bling bling si skinuri, insa nu am auzit pe nimeni sa se planga de faptul ca poti cumpara arme inbunatatite in Cod sau engrams in Destiny.

  13. #73 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Engrams nu influenteaza jocul, EA duce totul la un alt nivel... ca de obicei.

  14. #74 SP
    Member Victor420's Avatar
    Sunteti fani pacanele? Atunci acest joc este perfect pentru dumneavoastra.

  15. #75 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Asta se intampla cand EA coboara la nivelul celor de la Activision, crezand anual ca scoate cate un CoD killer.

  16. #76 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu prea am apucat sa joc foarte mult din beta dar din ce am vazut mie unul mi-a placut mai mult primul. Simplu, fara clase, fara upgrade-uri just play and have fun, exact cum ar trebui sa fie un shooter bun MP, exact cum a fost si Killzone 2. Chiar si sistemu cu token-uri din SWB 1 mi-a placut, oricine avea acces la orice.

    Engine-ul grafic e acelasi? Cred ca am sa-l iau pentru campanie la un pret redus, am sa-i dau o sansa si in MP dar sincer nu prea mai am rabdare pt fancy upgrades, sa joc contra useri care au platit pt level up etc. Fokem!

  17. #77 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Fara upgrade-uri? Alea le gasesti in stash drops sub forma de cards. Ai destule upgrade-uri stai linistit.

  18. #78 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Da nu-mi trebuie upgrade-uri si crafting-uri. Ce-i asta RPG? Imi prind urechile in toate tampenile alea. Nu vreau sa stau prin meniuri dupa crate-uri, craft-uri, upgrade-uri, vreau doar sa pac pac, kaboom. Battlefront 1 a fost un joc foarte fun, fara elemene RPG. pur si simplu nu mai am rabdare de lucruri prea complicate.

  19. #79 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Fan Star Wars, relativ rupt (sau mai degraba ferit in mod voit) de marketing-ul agasant de "tip can-can", am zis sa intru si eu putin sa vad totusi care e treaba cu Battlefront 2, odata cu acest beta.
    N-am avut sperante prea mari ca acest joc va rupe gura.. hard disk-ului, dincolo de "intinderea" unei saptamani (predecesorul abia trecand de acest prag), dar as fi fost ipocrit sa nu spun ca mi-am dorit sa iasa ceva bun (mai ales ca acum pare a avea content!).
    Este clar insa, inteleg destul de bine catre ce ne indreptam, iar eu nu vreau sa iau parte la asa ceva.
    Intreg sistemul asta de loot-boxes, crates, ruleta, sau cum or vrea ei sa le mai numeasca, arunca intr-o cloaca ordinara jocuri cu un "core gameplay" bun. Prin urmare voi spune pas "reiteratiei". Pacat.

    PS: ca tot sunt aici, cam acelasi lucru il pot spune si despre Shadow of Mordough chiar si despre Destiny 2 (n-as vrea sa nu apara si el aici, macar ca mentiune daca nu pe podium.. Activi$ion vegheaza, avem un plan pe 10 ani, niste linii pentru numarul 3 se pot trage de pe-acum, zic). Traiasca publisherii! Parere de rau pentru developeri!
    Rusinos sa vezi astfel de tactici tip free to play/mobile games, aplicate unor francize indragite. Nu era de ajuns ca aveam nu stiu cate versiuni ale unui joc, acum mizeria asta. Good times!

  20. #80 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Nu toata lumea cumpara DLC-uri sau seasonpass.. asa te obliga cumva sa bagi 5 lei la pacanele , caci ce inseamna 5-10 lei de caciula la un milion de playeri, ah si poate mai vrei..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Star Wars Battlefront By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 478 Last Post: 02-05-2017, 21:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts