Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 36 of 36

Thread: E3 2017

  1. #21 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    E3 World Countdown | www.e3timer.com Timer plis linkuri catre conferinte.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Ah finally, sa iti dea Dzeu sanatate

  2. #22 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nu pot sa cred ca e duminica seara si acum astept sa inceapa Microsoft. Ma gandesc deja cu nostalgie la anii in care ma culcam devreme duminica seara, precum un prescolar cuminte, pentru a ma trezi la 5 dimineata ca sa prind conferinta celor de la Bethesda. Si pentru a incepe E3 cum se cuvine. Dar nu si anul asta. Anul asta este, intr-adevar, diferit. Este foarte ciudat, dar, dupa 6-7 ani in care saptamana E3 era ceva magic, acum este doar... ceva. Si ma bucur atat de mult de asta, dar...

    Ultimele 7 luni au fost, in opinia mea, extraordinare. Final Fantasy XV mi-a aratat ca unele lucruri merita asteptate, chiar si aproape jumatate din viata. The Last Guardian mi-a aratat cat de pura poate fi frumusetea unui artist care crede in opera sa. Gravity Rush 2, cu inocenta lui imperfecta, mi-a amintit de ce iubesc jocurile video. Persona 5 a atins limite fixate atat de sus, in urma cu 25 de ani, de Final Fantasy VI si Chrono Trigger incat credeam ca devenisera imposibile. Iar Nier si Zelda au fost perfecte. Si inca nu m-am atins de Yakuza, Nioh, Horizon si Kingdom Hearts 2.8.

    A nu se intelege ca "am deja destule jocuri, nu vreau mai mult", ci "am deja destule jocuri care ma intereseaza, nu pare ca o sa primesc mai mult nou". Pentru ca anul asta, mai mult ca niciodata, pare ca stim ce vom primi deja. Mi-am pierdut deja orice speranta in EA (si se pare ca am avut dreptate, dupa "conferinta" de ieri) si Microsoft, dar inca ma voi uita cu placere la Bethesda, Sony, Nintendo, chiar si Ubisoft. Dar mi se pare ca stiu deja ce o sa vad. Ubisoft si-au anuntat toate jocurile pentru conferinta. Bethesda nu au anuntat nimic, dar stim deja de Wolfenstein si Evil Within 2. Sony au atat de multe "resturi" pe care trebuie sa le lanseze odata, ca le-au aratat deja, incat pare ca au deja toata conferinta asigurata. Nintendo vor avea cate un joc exclusiv in fiecare luna, pana la finalul anului... dar le stim deja.

    Din nou, este extraordinar ca o sa primim jocuri... si atat de multe jocuri! Dar mi se pare ca lipseste acea magie E3 a surprizelor. Sincer, astept mult mai mult Nintendo Direct-ul din noiembrie (unde cred ca vom vedea Metroid pentru anul viitor), sau PSX (unde sper sa vedem mai mult din Last of Us Part II si alte chestii noi), decat acest E3.

    P.S. Scrisesem chestia asta inainte de a incepe conferinta MS, dar am uitat sa o postez, de aceea inceputul e ciudat.

  3. #23 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Primul must buy de la e3-ul de anul asta.


  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu Anthem il consider momentan must buy. Love the feeling (pare a fi o combinatie intre Destiny, Titanfall si Horizon Zero Down)!


  5. #25 SP
    495
    Member 495's Avatar
    destiny clar, titanfall mda dar horizon?

    il iau doar ca mi-a placut trailerul/gameplayul.

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    destiny clar, titanfall mda dar horizon?
    Inseamna ca ai ratat scena cu robotul acela imens, care cade peste copaci dupa ce este atacat cu o salva de rachete...

  7. #27 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    E first person sau tps?

    ---------- Post added 12-06-2017 at 14:04 ----------

    Quote Originally Posted by AndreiRobert6 View Post
    E first person sau tps?
    Tps nu mai conteza

  8. #28 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Inseamna ca ai ratat scena cu robotul acela imens, care cade peste copaci dupa ce este atacat cu o salva de rachete...
    hell of a reach sa consideri robotii din horizon asemanatori cu cel din trailerul anthem. ala seamana mai mult cu imensii aia din star wars.

  9. #29 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca Anthem va fi asa cum il arata trailerul ar trebui sa se vanda ca painea calda. Stiind totusi ca vorbim de EA, prefer sa nu imi fac sperante prea mari.

  10. #30 SP
    495
    Member 495's Avatar
    +1 ^

    am vazut totusi un post pe alt forum care m-a facut sa rad.

    Downgrade the graphics and add a ton of video game jankiness and that is what you should expect from this game.

    Surprised we still get these bull-shotty demos midway through the generation.
    A 2-a chestie a facut referire la chatul in game, din trailer. Nimeni nu vorbeste asa, mai adaugi un copil cum plange in background, unul care e afk toata misiunea, unul care a facut deja misiunea de 50 de ori si fuge inainte, unul care intreaba de call of duty, a si inlocuiesti "every other third word cu "fcuk" and "$hit".

  11. #31 SP
    495
    Member 495's Avatar


    crowbat delivers again!

  12. #32 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #33 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu găsesc threadul pentru acest joc, mi-se pare cel mai bun joc arătat anul acesta.



  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se7en Fury: ce joc e?


  15. #35 SP
    Member solaru's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Need for Speed Payback By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 90 Last Post: 29-05-2020, 18:35
  2. Console Games in 2017 By Templier in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 02-08-2017, 18:18
  3. Pro Evolution Soccer PES 2017 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 129 Last Post: 24-03-2017, 12:18
  4. Replies: 25 Last Post: 21-10-2016, 11:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts